Sme konečne tehuľky

nivejka
10. mar 2010

čakanie po transfere sme úspešne prešli a teraz rýchlo do novej témy tehulky
týmto vás všetky vítam... 🙂

nivejka
autor
10. mar 2010

ked to zoberiem,že som v 9.tt a ked si predstavím...koľko času musí prejsť,aby sa ten krásny drobec narodil..tak je to fakt nekonečno.....

nivejka
autor
10. mar 2010

ja som začala v utorok 9.tt...aj som pozerala a máme rozdiel 4dni pôrodu

nivejka
autor
10. mar 2010

inak už som si našla,kde robia testy z krvi na určenie pohlavia...dá sa to už od 10.tt a som prekvapená,lebo v telke hovorili,že 100sk to stojí a čo som si našla ja tak to stoji 71,40eur v genetone v Ba,ale to sa mi zdá nejako veľa 😠

lusinkaj
10. mar 2010

tak ja sa tym nezaoberam ze kde robia tie testy mne je to jedno co to bude,nech sa to zdrave narodi a hotovo...ja si pockam na utz kedy mi povedia 😉

nivejka
autor
10. mar 2010

jasne,ved ty budeš mať hned 2 nádherné detičky 🙂 ja si tiež počkám až na utz,ale popredu to chcem vedieť,lebo sa musím zariadiť 🙂 😉

lusinkaj
10. mar 2010

neriad sa do predu...nikdy clovek nevie co sa stane...nebodaj chces zacat kupovat veci???

strelka11
10. mar 2010

uz som tuuuuuu.....nivejka diky za vysvetlenie lyzicky,tu polohu ma drahy rad tak to nebude az taky problem 😀 😀 😀

lusinkaj
10. mar 2010

tak rychle si vypratala svokru? 😅 joooj baby len enrozpravajme o sexe....ja sa bojim...od spinenia

strelka11
10. mar 2010

no ved to aj staci,ale stihli sme toho zase vela prebrat,zase som si dobre poklebetila,kedze s muzom do moc nejde 😉 ,podla mna treba sexovat vtedy ked sa na to citis a muz by to mal pochopit a respektovat

lusinkaj
10. mar 2010

presne tak strelka....moj ma do nicoho nenuti...

strelka11
10. mar 2010

a tak to ma byt lusi a kde sa nam stratila nivejka?

lusinkaj
10. mar 2010

strelka,jasne poznam to moja tu chodi raz za rok 😀
nivejka,nivejka sexikuje.... 😀

nivejka
autor
11. mar 2010

čaute baby 🙂 --aj tak včera nič nebolo ☹ bola som moc unavená
dnes som si kupila lieky proti nevolnosti v tehotenstve ginger--jáj prvých 5minút ma tak pálila záha,ale potom som si uvedomila ,ked to prešlo,že mi neni konečne zle 😅

nivejka
autor
11. mar 2010

lusi......to raz za rok to patrilo ako mne??? 😝

lusinkaj
11. mar 2010

nivejka neviem co som tym myslela...ci na teba...uz si nepamätam ale urcite nic v zlom... 😀 😝
mne dnes je tak celkom ovela lepsie,keby mi tak bolo uz stale... 😝

nivejka
autor
11. mar 2010

no aj mne lepšie,ale asi vdaka tým liekom.inak pýtala som sa na tie lízatká v lekárni,ale nič také nepočuli a tieto lieky,tiež obsahujú zázvor....jáááj dnes som si dala rifle po dlhšej dobe,lebo teraz som viac nosila tepláky ---no a veru už za chvíľku ich ani neoblečiem 😒 ...neviem,čo si kúpim na seba

lusinkaj
11. mar 2010

a to co su za lieky?kolko stoja?pomaha ti to?

janocka
11. mar 2010

kedze nie ste snazilky ale ste tehotne, tak vas presuniem bud do kategorie Spolocny termin alebo Tehotenstvo.... vyberte si, prosim, kam sa chcete presunut a potom mi napiste do Ip.

dakujem

lusinkaj
11. mar 2010

nivejka a ostatne citate chcu nas zamknut ☹ kam pojdeme? 😅

strelka11
11. mar 2010

ahoj lusi ved ja som uz nemohla najst tuto temu,ja som si myslela,ze uz ju dali prec,no zistila som aj ja,no bohuzial uz nie sme snazilky 😒 😅 😅 😅 😅

lusinkaj
11. mar 2010

skoda veru,tak kam pojdeme teraz???kto napise adminke ip?

nivejka
autor
11. mar 2010

hm....škoda,ale tiež neviem kam pôjdeme ☹

nivejka
autor
11. mar 2010

tak ked nám dávajú na výber z dvoch ,tak potom to tehotenstvo....????

krivka5
16. mar 2010

ahojte dievcata 😉
no mali by sme to tu nejak rozbehnut.
nivejka...ja som mala tiez take lieky na nevolnost a vobec mi nezaberali. tie lizatka pre tehotne som si kupila v cechach,ale ani tie mi nezaberali,tak som skusila zazvorovy caj uvarit a stale mi bolo zle 😝 vcera som mala grckajuci den a este k tomu prisernu bolest hlavy,cely den som sa v posteli zvyjala a dnes to vyzera ze mi je uz dobre. asi mi to vcera vyvrcholilo a tie hrozne nevolnosti presli 🙂 ved uz idem do 12tt tak bolo na case...

krivka5
16. mar 2010

baby,ved koniec koncov mame takmer rovnake terminy.nivejka a lusinka a ja sme v oktobri a strelka zaciatok novembra...

krivka5
16. mar 2010

inac zaujmavu temu ste tu mali(sexik).nam to s muzom nejak teraz pocas tehu nejde,nuz co asi az po porode ked schudnem to pojde 😒

nivejka
autor
16. mar 2010

ahooooooj krivka 😀 😀 ..aj sa si myslím,že máme spoločný termín,lebo sme všetky dosť blízko a za paár týždňov,alebo mesiacov to už nebudeme tak brať--už to bude pre nás rovnako 😉

krivka5
16. mar 2010

presne tak 🙂 nivejka si na PN?

nivejka
autor
16. mar 2010

tie lieky som brala na nevoľnosť len pár dní a zistila som,že ma z toho príšerne nadúva fuj,fuj 😀 😀 to bol des,tak som ich vysadila...ja som teraz v 10.tt a ešte mi je stále zle.včera ma bolelo brucho-tak zvláštne ako ked mám mrchu dostať,ale dnes je to už ok. papam stále dosť,aby mi nebolo zle.. 😒

nivejka
autor
16. mar 2010

nie moja--ja som dobrovoľne nezamestnaná,ale zajtra sa idem zaevidovať na úrad práce,lebo ma už nebaví si toľko teraz platiť za zdravotné