Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

skippy7
2. okt 2009

Ahojte,

no tak aj mne potvrdili trombofilny stav,bola som na Antolskej, ešte tam chcem skočit sa popytat nejake veci, lebo mi to poslali len poštou-tie vysledky. Tak aj nma teda čaka pichanie ☹ ...takže aj toto mohlo byt pričinou...

takyna
3. okt 2009

Baby ďakujem vám si to vážim 😵 , pozdravujem všetky 😵

Skippy a konkretne čo ti vyšlo?presne napís...

skippy7
3. okt 2009

V tej lekarskej sprave sa moc nevyznam,su tam všelijake skratky a čisla,akurat čo som si prečitala ,že mi na zaklade vyšeteni potvrdzuju trombofilny stav a a akonahle sa zisti tehot.,je nutna aplikacia heparinu. A genet.testami ešte zistia,či je to vrodene alebo ziskane....nuž,ale ked tam pojdem bud.tyžden na tu patologiu,tak sa zastavim aj na tej hematologii, lebo mam pocit,že mi nedali ešte všetko,maju v tom bordel, minule mi poslali vysledky nejakeho cudzieho chlapa...

pet.s
3. okt 2009

Ahojky děvčata, tak jsem navštívila psychologa. Hned jak jsem viděla ordinaci, tak jsem zavětřila. On to nebyl psycholog, ale psychiatr. Měl na mě asi 20 min. Řekla jsem za celou dobu asi 3 věty(nepočítám-li rodinnou anamnézu, dětské nemoci a popis mého vzdělání). Napsal mi troje léky a řekl mi "Držte se" 😀
No to je rada nad zlato.

Jinak jdeme do dalšího umělého. Už jsme se domluvili i s dr. Začneme za 3 měsíce. Takže žádné léky od psychitra nechci. Snažím se si vyčistit tělo. Aby bylo připravené na mimčo. 😀

daja22
4. okt 2009

Ahoj, tak přemýšlím..asi to bude tak, že psychiatr se snaží vyléčit nervy práškama a psycholog povídáním.. Taky mám jít k psychiatrovi, tak nevím nevím. Prášky taky neberu, nějaký mi napsala už praktická lékařka.
A jinak chodíš do práce? Nebo ti napsal neschopenku?

To je dobře, že se budete snažit dál, to je myslím lék úplně nejlepší. 😉

diapozitiv01
4. okt 2009

Baby,
odporucam navstivit psychologa /terapeuta/ nie psychiatra, urcite nema vyznam brat prasky, treba tym prejst s cistou hlavou aj ked to neskutocne boli.
Ja som bola u Marie Andrasiovej, ta spolupracuje aj na projekte www.ajonisunasedeti.sk.
ona ma sukromnu prax, bola som u nej hodinu, celu hodinu, sme sa rozpravali. A chcela som jej aj zaplatit ale nic nezobrala. Ona ma specializaciu na onkologickych pacientov, teda so ´smrtou´ prichadza kazdy den do kontraktu.
Ja si to jednoznacne pochvalujem.
Do prace som zacala chodit necele 2 mesiace ako sa to stalo. Nastupila som tento stvrtok, boli to 2 dni velm narocne, ale dalo sa to. Este som mohla zostat doma na materskej do konca oktobra ale chcela som uz skorej. Aby mi aj ten cas rychlejsie ubiehal, doma to bolo strasne pomale...
My sa chystame znova pokusat nase stastie po novom roku...

kacenka24
4. okt 2009

Ahojte babenky. Prišla som Vás na skok pozdraviť. Pet, veru tak radšej žiadne lieky, každý má x vedľajších účinkov. Ja som taktiež 3 mesiace pred otehu robila očistu tela. Úplne som zmenila stravu a vyhodila z jedálnička chlieb a rožky z bielej múky. To bolo asi také najradikálnejšie. 😅 A samozrejme za tie mesiace som to pocítila aj na nohaviciach, hlavne v páse. 🙂

Milá Dajka, pozerala som prezentáciu Tvojej Nikolky... je mi to veľmi ľúto. 😔
Včera sme s mm pozerali filmi Nezvratný osud, odhliadnuc od tých hororových scén, tak sme si uvedomili, že človek jednoducho pred svojím osudom ujsť nemôže. A snáď raz všetko pochopíme, prečo sa to deje a aký to má všetko zmysel. Si silná osobnosť a Pán Boh má s Tebou určite veľké plány.

Ja som po tej udalosti odmietla psychológa aj psychiatra. S mm si pomáhame navzájom, tým, že si niekedy večer prečítame pár riadkov z knihy od L. Hayovej - Miluj svoj život. Veľmi odporúčam, sú tam skvelé myšlienky. Momentálne sa venujem kapitole o tom, ako si svojich rodičov vyberáme sami, ešte pred narodením. A učíme sa od nich všetkému, čím si musíme v tomto živote prejsť. Samozrejme, ono je to zložitejšie. Snáť týmito slovami nikoho nepobúrim. 🙂

Pozdravujem Takynku, Lucku, Zuzku, Lenku, Skippynku a všetky mamičky šťastných brušiek. 😵 😵 😵

takyna
4. okt 2009

Ahojte kočky 🙂 , veru psychiatri musia byť tý správny ludia, nie vždy sa človek stretne s tým pravým, ale ja osobne to až tak neodsudzujem, nakolko psychika je asi najdolezitejsia cast ludskeho telo, a podla toho sa riadia vsetky ostatne organy v tele, takze ked citime , ze to nie je v poriadku, telo nam urcite z nejakym organom da signal, aj ked tiez tabletky osobne nemusim, aj ked nikdy nehovor nikdy platí stonásobne 😵
Kacenka moja zlatá pekne ti tam svietia tie tt 😵 , Haylovu som tiez citala, aj ju mame doma, takze schvalujem, rada si to precítam, a este jeden tip na dobrú knihu,SLEPAČIA POLIEVKA PRE DUSU, a myslim ,ze je viacero ešte dobrých 😵

Pozdravujem všetky a želám , príjemný zvyšok nedele 😵

rikuska21
4. okt 2009

Ahojte babulky,
dlhsie som tu nebola , asi tyzden, ale velmi ste mi chybali,

Kati, Takynka , Lucka, ,,,,len kkrasne mimiska v brusku ,,,vela pohodicky a iskrierku v ociach, to urcite mate, tesim sa

Daj, Pet, doteraz som si citala vase osudy,,,,Pet,,ja verim ze ti bude dopriane aj vlastne dietatko i ked zasluzis moj neuveritelny obdiv za to ze vychovavas uz dve adoptovane a davas im svoju lasku, cas, proste vsetko, ja sama uz uvazujem nad adopciou ak by anm to s mm necvyslo,,,,

Pet, mne zomrel syncek v naruci ked mal sest rokov na rakovinu, myslim si ze doteraz som neni zahojena a ani nikdy nebudem ale uz to tak strasne nebili a mam v sebe viac tych kryjsich spomienok ko tych smutnych, je to odvtedy 8 rokov

Ja som sa pustila po umrti hned do prace a s polu s jednou dokotorkou sme zalozili prvy detsky hospic na slovensku pre zomierajuce deti a venovala som sa tomu skoro 4 roky a potom som vahorela, bol rozvod s byvalym manzelom a uplne som padla na dno, prave preto ze som si maleho neodsmutila a vrhla sa do prace,
Az teras som chodila 2 roky k psychoterapeutovi a je mi lepsie , ovela lepsie,,, ja sama som terapeut a predsa som si nevedela pomoct

Odporucam vrelo, ak to nezvladate, ale pochybujete o sebe, ste stale smutne a nic vas nevie rozveselit a smejete sa len preto, lebo treba. tak chodte a najdite si pomoc,

drziím nam vbsetkym palce aby sme to zvladli a nasli dalsiu silu v sebe a tesili sa zo zivota a ja veri ze aj s dalsim babuskom, mam ist na Ket v novembri 🙂 🙂

takyna
4. okt 2009

Rikúšik 😢 😔 , moja si si tiež prešla..., neviem prečo sa hovorí, že koho pánboh miluje, krížom navštevuje, ale veľa si pomohla druhým a KETík novembrový bude to pravé orechové 😉 😵 , budeme ti držať palce 😵

rikuska21
4. okt 2009

Taky.vdaka ti za povzbudive slova, mas nadhernu dceru

ako si na tom teraz ty?, v akej ste faze?

takyna
4. okt 2009

Rikus dakujem aj za moju Didu 🙂 , vo fáze pichám Gonal a prvá kontrola ULZ je v stredu 7., tak som zvedavá či budú dáke vajká 😝

zuzka88
4. okt 2009

Jeeej, Taky, to si na fotke ty alebo dcerka???? Pekna! Aj ja drzim palce, urcite sa zadari 😉

My sa mame celkom fjan, doktor chce nasho maleho rodit co nasjkor, neviem, co sa mu nepozdava ale vraj ideal by bol posledny oktoborvy tyzden.. Zajtra na hematologiu, mame malo cervenych krviniek, som zvedava...

Baby, vzdy ked si vas citam, citim sa oproti vam ako upny slaboch... Ked si spomeniem co sa stalo men a ako som to brala.. Neviem, co by som robila vo vasej kozi 😔

rikuska21
4. okt 2009

Zuzi, kazdy to zvlada svojim sposobom a ako najlespie vie,

Taky tak ti velmi drzim palec, aby bolo vela vajok ja som mala 9 a iba troch mrazacikov mam z nich

pet.s
4. okt 2009

Rikuska21 máš můj velký obdiv. Víš, já věřím, že všechno v životě má svoje proč a proto. Třeba Tvůj syn pomohl desítkám dalších dětí, anděličkům. Ale já pořád svoje proto nenacházím. A bojím se dozvědět se čím by se dalo vyvážit to, že jsem přišla o vytoužené dítě.

lucia_b
5. okt 2009

Ahojte dievcata,

dnes som bola pre vysledky z hematologie, no ... velmi ma nepotesili, hodnoty fibrinogenu a D-dimerov dost stupaju. Ale verim, ze to ustojime a nakoniec vsetko dobre dopadne. Inac sme zdravi a dari sa nam dobre.

Pets, dobre rozhodnutie nebrat lieky od psychiatra, nech je telo ciste a ja velmi drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo.

Zuzka, Cechova je zlata, mam stale na nu mnozstvo otazok, ale tiez mam pocit, ze nas trombofilny stav velmi neriesi, mne hned na zaciatku povedala, ze to nic nie je, ale injekcie mi predpisala, lebo som jej doniesla papier z genetiky, ze ich musim pichat, tak vraj nech som kludnejsia. K MUDr. Drabovi som sa dostala cez kamaratku, poradila mi ho ako porodnika, aj sme sa zoznamili a dohodli sa, ale zial, chlapcek nam par dni na to zomrel este v brusku ... no po tejto udalosti som sa rozhodla k nemu prestupit, lebo je lepsie technicky vybaveny, i ked aj dost drahy. U predchadzajuceho gynekologa som neplatila nikdy nic a tu za kazdu jednu kontrolu + utz + priplatok, ak chcem foto, co samozrejme vzdy chcem. Ale na peniazoch mi vobec teraz nezalezi, len aby sme uz boli pod dobrym dohladom.

Jeeej, Kacenka, som taka rada, ze je vsetko ok 🙂

Vsetky ostatne dievcata pozdravujem a prajem pekny dnik.

kacenka24
6. okt 2009

Pekný podvečer, dievčatká.
Ja som dnes prišla po 2 dňoch z Čičmian. Mali sme tam začínajúci pedagógovia cirkevných škôl také duchovné stretnutie, alebo skôr duchovnú obnovu. Bolo to celkom fajn, také vypnutie a načerpanie energie, no moc som si to neužila. Už mi býva celodenne zle. 😝 A bývam veeeľmi unavená. Musím si poobede pospať a večer o deviatej už znova spím. 😅
Mám v mobile fotku našej bublinky, tak to ma neskutočne ženie vpred. Keď budem mať trošku viac času, tak si ju dám aj do albumíku. Ináč sa stále sledujem a kontrolujem a mám v sebe aj trošinku strachu. Už to nie je také úplne beztarostné ako pri prvom tehu. ☹ Ale asi je to normálne, lebo som o tom čítala aj na nete, že takéto pocity sú po takej skúsenosti "normálne".

Jéééj Zuzi,, teším sa, že už čoskoro budeš držať svoje chlapčiatko v náručí. Len toť si mala v pase 18 tt. Ach jaj, keby to aj mne tak ubiehalo. 🙂

Idem papať, lebo som dostala veľkú chuť na hranolky, tak mm sa činí. 🙂

skippy7
6. okt 2009

Ahojte!

Kačenka, to je super mat v sebe zase malu fazulku , aj ked ten strach je určite normalny, tomu sa ani jedna nevyhneme po takej skusenosti 😔 . Ja osobne sa STRAšNE bojim dalšieho tehu, dokonca uvažujem, či sa na to znova dat,nie som najmladšia 😒 ...A nepojdeš na rizikove? čo ti povedala Dr.?
Hranolky ti zavidim,j 😝 a sa snažim schudnut
🙄

zuzub
6. okt 2009

ahojte, Kati som rada, že všetko ok 😉 držím ti palčeky.ja idem v stredu 14.10. k Dr.na kontrolu tak som zvedvá.

diapozitiv01
6. okt 2009

Ahojte,
no dnes bol konik skoro az do vecera mimo, som sa v praci dost nudila 🙂 .
A je super ze tu mame nejake bruskate maminy,, veru strach bude, ked sme si uz svoje zazili.
Ja sa dnes vytesujem, dostala som moju 2 ms po porode, som sa bala ze cyklus bude strasny ale za 35 dni nam nabehol 🙂

kacenka24
6. okt 2009

Skippynka, ja by som šla na rizikové hneď. V škole mám hrozný stres a pachtím sa. Triedu mám na opačnom konci školy a keďže robím aj špeciálneho pedagóga, tak si každú hodinu beriem iných žiakov. A som aj triedna, tak riešim kopu problémov, napr. minulý utorok bolo rodičovské a ja som večer o 19.10 hod zamykala dvere na triede. A ničia ma aj dozory. To mám neustále jednu ruku na brušku, pri tých diviakoch. 😝 🙄 Proste mám už teraz toho po krk a deti ma teda vôbec nešetria a to tam robím teraz od septembra. Uvidím ako sa budem cítiť, lebo z rannej nevoľnosti sa už stala celodenná a doma len tak polihujem. A čo sa týka môjho Dr., tak ten nebol nadšený, že som učiteľka, vraj keď sa budem hocikeďy cítiť ťažkosti, tak má dá na PN.

Zuzub ďakujem a prajem Ti, aby Ti kontrola dobre dopadla. 🙂 Ináč ja som mala tiež termín pôrodu 8. mája. Vtedy sa mala narodiť naša Marínka. 😔 😢

Diuška, držkám Ti palčeky. 🙂

lenka_66
6. okt 2009

diapozitiv , no skvela napln prace erdzat na konovi 😀

kacenka , kasli na robotu aj tak to nik neoceni.ja som ako zastupkyna supermarketu mala dost zodpovednosti na hlave a odisla som zo dna na den.zvladli to aj bezo mna.kluce od trezora , otvaranie a zatvaranie nemoze robit hoc kto.teba aspon vedia zastupit hned.no za mna museli prijat novu silu a musi mat 3 mesacne skolenie.

takyna
7. okt 2009

Ahojte kočky 🙂 , pálime na ULZ do Brna tak držte palce 😵 , nech sú vajká, inak som opuchnutá, brucho bolí, ale vydržíme 😝 , Luci inak na tvoj termín za zase mal môj Romanko narodiť 😢 , držte sa mi tu , potom sa ozvem, pozdravujem všetučky pá 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucia_b
7. okt 2009

Ahojte dievcata, som rada, ze sa nam tu zacina krasne rozbiehat tehulkovanie 🙂 Vsetkym snazilkam posielam tehu virusiky.
Takynka, drzime palce, potom nam napis. A termin porodu uz mame posunuty na 14.2., kedze mame ten 2 tyzdnovy rozdiel, mam taky vnutorny pocit, ze nase dietatko sa narodi presne v den, ako nas opustil nas Matejko, co bolo 11.2. Asi nam naozaj z nebicka za seba poslal babatko ...
Kacenka, ak mas moznost ist na PN, tak nevahaj, ja som to veru vyuzila hned a nelutujem, i ked musim priznat, ze som sa stala zavislou na konikovi 😀

kacenka24
7. okt 2009

Zasa sme sa prepadli až niekde na tretiu stranu. 🙂

Takynka držkám palčeky, nech všetko dopadne. 😵 🤐

Luci, aj ja tak niekde cítim, že tento náš druhý zázrak bude narodený v máji v čase, keď sa mala narodiť naša Marínka... tak dúfam, že bude držať nad nami ochrannú ruku.
A chodíš aj do iných tém, tu na Koníkovi?

Idem variť paradajkovú polievku. Táááááku veľkú chuť som na ňu dostala. Ale skôr to bude asi na ten syr, lebo ja si do nej ešte takej horúcej nastrúham snáď pol kila syra. 😀

lenka_66
7. okt 2009

lucka , maly valentinko ??????????

garneli, zas tak vela pracujes?

zdravim vsetky stastne bruska 🙂

takyna
7. okt 2009

Ahojte babule 🙂 , teraz sme dorazili z Brna, máme zatiaľ 10 vajíčok, a OPU by mala byť 13teho v utorok, držte palce, pozdravujem........všetky..... 😵 😵 😵 😵

zuzka88
7. okt 2009

Ahojte kvetinky 😵

drzim palce vsetkym tehulkam, nech bruska krasne rastu 🙂 🙂 🙂 toto kolo ustojime, baby! vsetky! a este sa k nam urcite tento rok prida Taky a dalsie dievcata

Sskippy, urcite sa nevzdavaj, vsetky sme mali aj mame strach ale ten ta nesmie premoct! Musis si povedat, ze tentokrat uz bude vsetko OK! Inak ani nemoze byt

Leni, mozem sa opytat? ako je to s fraxiparinom a kojenim? Dakujem! Vraj si budem inekcie pichat este 2 tyzdne po porode 😕

skippy7
7. okt 2009

Ahojte,
to by bolo uplne super,keby sa to tu postupne rozbiehalo a všetky by sme sa nakazili tehu virusikmi.... 😵 😵 😵 , verim,že je to naozaj nakazlive 🙂

tak sa chcem aj ja tak pozitivne naladit a hodit všetky strachy za hlavu....

všetkym držim velmi palce, tie čo ste už "v procese" 😎 , tie čo ste tesne pred, a my čo sa ešte len chystame a musime chviločku počkat 😉

majte sa krasne

lenka_66
7. okt 2009

taky , uz teraz drziiiiim

skippy, tak nech uz zacnes ten PROCES

zuzi, normalka ja som si pichala 7 dni po.