• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

27. septembra 2013 
Dobry vecer babulky,
som rada ze bruska rastu,
Taky zelam vela stasticka, nech sa ten malinky cloviecik poriadne usadi :slight_smile:
7. okt 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem, Leni :wink:

Stastne bruska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. okt 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bojovnicky,

Takynka, prsteky su uz silno zatate v past a 13.10. budu este vacsmi :wink:

Zuzka, este sem-tam napisem do temy "trombofilie", ale vacsinou, ked sa chcem nieco opytat alebo sa poradit, do temy "potrat v 31 tt", to je strasne smutna tema :cry: a uz som pisala aj do oddielu tehotenstvo, ale nazov temy si teraz neviem spomenut :sweat_smile:

Lenka, ak bude vsetko ok, tak to bude nase valentinciatko :dizzy_face:
8. okt 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci, jasne ze bude vsetko OK!!!!
8. okt 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule :slight_smile: , Lucik ďakujem :slight_smile: , budeme to veľmi potrebovať, ťahám nás s tretej strany :confounded:

budúce mamule nejako nestíhačky :grinning: , pozdravujem všetky :dizzy_face:
9. okt 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky :slight_smile:

Som tu uz veeelmi davno nebola...
U mna vsetko po starom,stale snazilka ale s vierou,ze uz coskoro sa stane zazrak aj u nas :wink:

Lenka,
som rada ze na mna myslis :slight_smile: ,veru stale robota...prajem vam vela zdravia!

Takynka,
sa tesim ze mate vajka,teraz este vela zdaru pri oplodnovani a huraaa do tehulkovania! :dizzy_face: :dizzy_face:
Stastne brusko!

Lucka,
co sa tyka dobreho terapeuta,tak takeho by som potrebovala aj ja...popri tychto stresoch v praci a strachu z toho,aby to nedopadlo tak ako doteraz.Ja sa pokusam pozitivne mysliet,ale v urcitych situaciach je to naozaj tazke.Ja som ale velmii rada,ze som natrafila na tuto stranku.Velmi mi pomahate,aj ked sem chodim len zriedka.Pohlavie babatka este neviete?Alebo sa nechate prekvapit? :dizzy_face:

Zuzka,
kraaasny tyzden! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Buduce maminky,stastne bruska prajem a nam snazilkam coskoré otehu :slight_smile: Pozdravujem vas vsetky!
9. okt 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tahám nas z tretej strany :wink:
11. okt 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule :slight_smile: , Garnelia pozdravujem :dizzy_face: , ja dnes pichám kapurkový Pregnyl a ide sa do Brna na výber vajíčok, dúfam, že všetko bude ok, a šťastíčko sa aj na nás po roku usmeje :dizzy_face:
prajem krásny zvyšok nedele :dizzy_face:
11. okt 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambulky

Takynka, prajem vela stasticka,urcite ho tentoraz budes mat a zaradis sa k nasim stastnym tehulkam :grinning:

Garny, snaziluj a strasne ti drzim palce aby to bolo s uspsnym koncom

Kacenka, ja by som urcite isla na PN, lebo viem co skolstvo obnasa, a ked ti je spatne , no neriskovala by spm aspon v to zaciatku urcite nie, nech sa to poriadne uchyti , a potom by som mozno nastupila do prace
11. okt 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gerneli, ahoj po dlhsom case, som sa potesila, ze si opat napisala. Aj ja som vdacna za to, ze som natrafila na tuto stranku a hlavne na take super dievcata, akymi ste vy vsetky, moje spolubojovnicky :slight_smile:
A my s manzelom sice vieme, co cakame, no sme sa rozhodli, ze pre vsetkych to bude prekvapenie, aj pre vas :wink: Hlavne, aby to malicke zvladlo a moje telo netvorilo zrazeninky a protilatky ...

Takynka, zajtra ti drzim palce, verim, ze to vyjde a stasticko sa na vas usmeje.

Kacenka, ako sa dari? Uz si na PN?
12. okt 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem krasne tehulkovanie s tym najkrajsim koncom :slight_smile:

A ostatnym snazilkam, coskoro nabehnut do najkrajsieho stavu, ktory moze zena zazit :slight_smile:
12. okt 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diapozitiv, dakujeme ...
12. okt 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravicko, jooj uz sa tesim ze tu nebudem sama mamicka :dizzy_face: .len tak dalej tehulky a snazilky

taky , drzim palce.

garneli , na teba sa neda zabudnut :wink:
12. okt 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :slight_smile: , dakujem vam, uz som si umyla vlasy, a vyrazame poobede na 4hodinovu cestu za vytuzeným Brnenským cielom :dizzy_face: , pozdravujem všetky :dizzy_face:
12. okt 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len aby sme neupadli , bo sme uz na 3strane boli :wink:
zdravim stastne bruska
13. okt 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Tak sa hlásim po 4 dňoch z nemocnice, no našťastie som už doma. :slight_smile: V piatok večer som dostala staré známe kŕče a začala som mierne krvácať. Veľmi som sa zľakla a okamžite sme išli do nemocnice. Mali sme šťastie v nešťastí, že mal práve službu môj gynekológ, takže ma okamžite vyšetril. Dr. na UTZ zistil, že mám pri bábätku hematóm. Našťastie náš pokladík bol v poriadku a ja som prvýkrát videla srdiečko. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: V nemocke si ma nechali pre prípad, že by praskol, tak by krv zaliala brušnú dutinu a ... no nechcem na to ani pomyslieť. :frowning2: No našťastie všetko sa upokojilo, len som ešte trošililinku špinila, tak si ma nechali ešte pre istotu na pozorovanie. Pri prepúšťaní mi robili aj kontrolný UTZ a bábo za tie tri dni podrástlo z 6,1 mm na 8,7 mm. :dizzy_face: a hematóm sa zmenšil o 2 mm, takže mám naordinovaný pokoj, pokoj, pokoj.

A ináč do roboty sa už nevrátim, okamžite ma vypísal na rizikové... vraj je to všetko zo stresu a námahy.
13. okt 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kacenka24, vieš, že ma napadlo, či nie si náhodou v nemocke, keď som ťa tu dlhšie nevidela? Ja stále sledujem diskusiu, aj keď prispievam málo. A kde si bola v Žiline či v Čadci? Tak to som veľmi rada, že ste aj s fazuľkou v poriadku, neboj, teraz budeš ešte viac sledovaná, všetko bude OK. Držím palčeky :wink: .
13. okt 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: kati som rada, že si aj s bábom ok :wink: pekne oddychuj ja idem zajtra na kontrolu, mám taký veľký strach či je všetko ok
13. okt 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zenusky :slight_smile:

Kati, az mi zaskocilo ked som citala tu nemocku! esteze je vsetko v poriadku!!! som rada, ze ta nechal doma a ze si sa nechala "ukecat" doma ti bude najlepsie, aj ked to sa clovek potom furt sleduje ale ver mi, :wink: rychlo t :wink: to ubehne :slight_smile:
Luci, aj tebe to tak krasne nabieha :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: drz sa!
Garneli, vies, ze som na teba vcera myslela? oprasovala som nasu knihu :grinning:
Taky, tak ako? Dufam, ze len dobre :dizzy_face:
Zuzb, drzim palce na kontrole, urcite je vsetko ok
Vsetky ostatne babulky, stastne bruska a tehuvirusiky!!!!

Ja zatial postarom, na 4.11. uz mam rezervacku do nemocnice tak to mam za par... No zatial som tu a odratavam dni :slight_smile:
13. okt 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky,

aj ja vas všetky zdravim. Držim vam velmi všetkym palce, vam Tehulkam- Kačenka,Lucka,Zuzka,Zuzub..., nech vam to rychlo ubehne a šťastne dopadne :slight_smile:

Snažilkam-Garnelka,Taky,Rikuška,Marta..., aby sa konečne dočkali :slight_smile: dufam, že do konca roka.. :wink:

Ja dufam, že sa čoskoro pridam k snažilkam,tak strašne pomaly mi to ubieha,ale ovu.testy su už v šufliku :grinning:

Taky, doležity den maš za sebou, tak nam potom určite daj vediet, sme zvedaveeee :confused:
13. okt 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a z coho vznika ten hematom, ktory sposobuje krvacanie? raz som pocula ze to je syndrom zanikajuceho dvojcata?
13. okt 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :slight_smile: , takže vyzerá to zatiaľ na 3bojovníkov :dizzy_face: , tak zajtra uvidíme čo bude ďalej, pozdravujem vás :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ďakujem , že na mňa myslíte :dizzy_face:
14. okt 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!

Taky, silno silno držime palce... nech bojovnici zabijuju :dizzy_face:

Ja si idem zajtra konečne pre vysledky z patologie, trvalo im to 2.5 mesiaca! otras. Tak som zvedava,či niečo zistili vôbec....

Majte sa pekne, pozdravujem všetky !!!
14. okt 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skipy tak nech vám to všetko dobre dopadne a daj vedieť :slight_smile:

pozdravujem všetky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. okt 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky, tak ako? Skippy, a ty?
Dufam, ze budete mat len dobre spravicky :slight_smile:
14. okt 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kontrola dopadla ok :dizzy_face: takyna držím palce aj všetkým tehulkám a snažilkám :slight_smile:
14. okt 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacenka, no jedna skoda ze az taky problem ta prinutil ostat doma.hlavne ze ste ok.

taky , len nech sa bojovnici drzia.

skipy , drzim palecky

pozdravujem vsetky ostatne stastne bruska
14. okt 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzub, tesim sa! len tak dalej :slight_smile: ja idem zajtra
15. okt 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!

tak už mam tu spravu z patologie v rukach,takže: rozsiahle infarkty v placente....presne to iste,čo Lucka, s naslednym zistenim trombofilie. Zostava mi teda dufat, že sa to už nezopakuje....

majte sa !
15. okt 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skippy, to je super.teda nie ze tromboska ale ze uz budes pod kontrolou a vsetko bude ok.
15. okt 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok