• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

27. septembra 2013 
Ahojte kočky :slight_smile: , máme v brusku 2bobákov tak už len teraz veriť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. okt 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky, drzim palceky :slight_smile:
16. okt 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Júúúúúj Taky to je super, aj ja držím palčeky. :slight_smile: :zipper_mouth:
16. okt 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Odkaz pre Martušku: bola som v nemocke v Čadci. Aspoň som spoznala pred pôrodom doktorov a riadne si to tam omrkla. :wink: A do ZA by ma nikto nedostal. :rolling_eyes:

Diapozitiv: ja mám v brušku jednu bublinku a o tom syndróme dvojčaťa nič neviem. Ja mám pri bábätku hematóm, ktorý je momentálne väčší než to malinké. Preto musím mať maximálny pokoj, aby sa dobre vstrebal a nedajbože nepraskol. :pensive: Spôsobuje ho hlavne veľa stresu a námaha. Maternica a veci okolo sú teraz veľmi prekrvené a je to vlastne taká krvná zrazenina. Ako napísala Lenka, až toto ma prinútilo načisto ostať doma.

Idem ešte variť guľášik, lebo som teraz naň dostala neskutočnú chuť. :slight_smile:
16. okt 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj taky tak si ma potesila budem drzat palce aj na nohach nech to vyjde pfuj pfuj :slight_smile:
16. okt 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčata, keby tak každy mesiac tu bola aspon jedna nova tehulka , bolo by to super však? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá.Myslela som,že tu napíšem krásnu správu,že som tehu.No žiaľ som potratila v 6tt dnes ma pustili po revizii.Je to pre mňa šok pretože som tak verila,že už teraz bude všetko dobre a ani som neverila,že mi vyjde ket.Ked som videla dve krásne čiarky na teste a potvrdené hcg tak som myslela že od šťastia vyskočím z kože a teraz len ostali oči pre plač.Boli to moje posledné mrazáčky som uplne vedľa a dávam si určite pauzu musím si od všetkého oddýchnuť a na druhý rok možno sa dám na 5 ivf. :frowning2:

Kacenka,Taky,držím vám palce a aj ostatným dievčatám.
17. okt 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Staza, je mi to velmi luto... :frowning2: , nerobili ti vyšetrenie na trombofiliu? ja som tiež porodila v 27.tt, a nasledne mi zistili tromofiliu, takže pravdepodobne to bolo pričinou, lebo nič ine nezistli...držim palce, nech to všetko zvladneš!
17. okt 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stazka :pensive: :cry: , daj si pauzičku, ale nevzdávaj to, myslím na teba :slight_smile:

Pozdravujem všetky a ďakujem :dizzy_face:
17. okt 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stazka skús Reprofit Brno ak sa do toho dáte, je to síce CZ , ale sú skvelý :dizzy_face:
17. okt 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky,určite budem rozmýšľať ako dalej ale zatiaľ to neriešim.Je to ešte príliš čerstvé ja viem,že to chce čas.Ešte uvidím aký výsledok bude z histologie ale nečakám od toho nič väčšinou sa nič nezistí.

Skippy,ja mám trombofíliu zistili mi ked som už plánovala 4 ivf a po potvrdení tehu som si pichala fragmin až do konca teraz už som si začala pichať pred ket a otehotnela som tak neviem kde bola chyba.

Taky,koľko si mala vajíčok a ostali ti nejaké mrazáčky?
17. okt 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky.
Stazka, je mi to veľmi ľúto, čo sa Ti stalo ... nemám slov :pensive: :cry: posielam Ti aspoň takto vrúcne objatie ...

Taky, dnes som na Teba cez deň myslela, hádam sa Ti nečkalo. :wink: Ja tak verím, že bude všetko v poriadku. :slight_smile:
17. okt 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule :slight_smile:
Stazka nemame mrazacika ani jedneho, toto je tzv.soft cyklus s min.hormonmi a menej , vajicok vyssej kvality, ale dufam, ze nam ich nebude treba :wink:

Kacenka ako sa mas? uz si domka?, a veruze sa mi aj ckalo :wink: takze to si bola ty :slight_smile:
17. okt 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kacenka,dakujem a veľmi ti držím palce aby sa ti splnil sen a verím,že to dotiahneš do úspešného konca.
17. okt 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky :dizzy_face: drzim palceky!!!
Kati, ty sa setri!!!
Stazka :cry: to mi je moc luto! Pusa anjelikovi
18. okt 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky,tak ti veľmi držím palce.
Zuzka,dakujem a ty sa drž za chvíľu máš maličkého v náručí.
18. okt 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeej zuzi , sak ty si uz na zosypanie :grinning: .drzime vsetky 4 pasticky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. okt 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takynka, veľmi držím palčeky, aby to vyšlo. Dúfam, že dostaneš tehu vírusiky, preberieš štafetu tehotenstva od kačenky. Drž sa, myslím na teba. Bozkávam.
19. okt 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule , ďakujem vám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pozdravujem všetky a prajem príjemný dník :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. okt 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,
pozdravujem vas vsetky, aj tehulky, aj cakatelky /Taky :slight_smile: , kedy budes vediet vysledok? drzime palceky/. aj Stazenku.
Je mi luto co sa stalo...Nikdy nepochopime preco sa to deje a preco prave nam... Jedine vysvetlenie hladat v duchovnu,,, iba asi tam mozeme najst vysvetlenie a utechu...
My stale cakame na pitevnu spravu, ani za 2 a pol mesiaca nieje este napisana,,, :angry:
19. okt 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Aj ja Vás pozdravujem a prajem úspešný začiatok nového týždňa. Dnes poobede idem k Dr., tak držkajte palčeky. Ináč prežívam obrovské ranné nevoľnosti, ktoré pretrvávajú celý deň, takže sú to skôr také celodenné nevoľnosti. Všade, kde prídem vetrám, vlastne najlepšie je mi vystrčenej v okne. :sweat_smile:
19. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kacenka tak držíme palce, bábenko ti dáva zabrať, to aby si si bola stopercentne istá , že je tam a je mu dobre :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. okt 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dia ahoj, dakujem ti :slight_smile: testík bude až 30.10, inak mám nafúknuté brucho a pocit stálej plnosti :confounded: , neviem či je to dobre či zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: , uvidíme, túžba je silná, len či aj ten hore nám to dopraje :pensive:
Dia tak hlavne nech je čo najlepšia tá pitevná správa :slight_smile:
19. okt 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My čo sme dali náš prípad na prešetrenie Úradu pre dohľad nad starostlivosťou, nás naťahovali skoro 3mesiace a prišla jedna A4 zapísana možno 10vetami :angry: takže asi tak je to všetko....
19. okt 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Baby :dizzy_face:

Kati, len si davaj pozor, aby si este neprechladla! drzim palce u doktora a daj nam vediet!

Taky, tak az 30ho? No to chce pevne nervy :wink: to budeme mat akurat Dusicky :pensive:
19. okt 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Volala som teraz s doktorom, patologom, my sme museli cakat kym sa pan primar vrati z dovolenky, lebo on sa viac vyzna v anatomii srdca ako doktor co ho pitval, tak to len minuly tyzden spolu prechadzali.
Takze prislubil ze v piatok to uz odosiela na novorodenecke. U nas je pricina jasna uz od zaciatku VVCH srdiecka, dvojvytokova prava komora, ale chcela som to uz uzavriet, nech mame vsetky papierovacky ohladom Maximka vybavene...
19. okt 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka ty nám ideš do finále :dizzy_face: , budeme ti držkať palce :dizzy_face:
19. okt 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacenka, no to je dobre znamenie ze ti je zle :slight_smile: .

drzte sa vsetky
19. okt 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, neviete daco nove o Wolfi? uz som ju tu tusim dlho nevidela...

Dakujem, Taky! Budem to potrebovat.... :sweat_smile:
19. okt 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diapozitív,u nás to tiež tak bolo,že sme museli čakať kým sa vrátia z dovolenky aby nám dali pitevnú správu takže dosť nás naťahovali a ešte ináč nemám žiadnu správu z novorodeneckého aspoň patologička hovorila,že museli aj tam robiť nejaké vyšetrenia.Tak musím sa tam vybrať a popýtať sa.

Taky,tak to budú fakt nervy do toho 30-teho ale určite ti ten čas zbehne aj mne sa tak pomaly vlieklo.

Kacenka,držím palce určite bude všetko ako má byť a tie nevoľnosti ešte trošku vydržíš . :wink:
19. okt 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok