Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
16. mar 2009

ahoj mili... 🙂

beadz
16. mar 2009

tak to je na figu. musis zehlenie delegovat na niekoho ineho

beadz
16. mar 2009

ahoj mili. dakujem. ako sa mas ?

janapo
16. mar 2009

ahoj mili 🙂 ani nic nove, akurat brusko zo dna na den rastie 😝 a ty ako? pozeram ze uz kompletizujes vybavicku 🙂

mili1
16. mar 2009

Ahoj lusinkaj, beadz mám sa dobre a ty? V sobotu sme boli nakupovať a pokupila som už konečne všetky základné veci pre malého , už mi treba len zopár pre seba. 😉
Jani ja som mala dilemu lebo som ešte nič nemala a ako vidím každý už má všetko nakúpené, len mne sa už ťažko nakupuje ale musela som sa konečne odhodlať 😒
Včera som ležala lebo ma bolel žaludok 😒
Beadz ty mi nevieš poradiť kde majú v ke pekné kočíky? Okrem optimy a babetkova?

janapo
16. mar 2009

mili nic si z toho nerob, ja mam tiez len zakladnu vybavu, nemam este ani vanicku ani flasticky ani neviem co este by som mala mat 😀

beadz
16. mar 2009

mili, je aj novy obchod tegel, aj tam maju kociky. ale ja uz som mala ked ho otvorili, takze som sa tam velmi po nich neobzerala. ale inak neoplati sa kupovat u nas kocik, treba ist do madarska ak mas moznost...

janapo
16. mar 2009

mili my budeme mat kocik z polska...lacnejsia alternativa 😉
http://tako-poland.eu/english.htm

janapo
16. mar 2009

bea uz popijam Fatru tak som zvedava ci pomoze 😉

mili1
16. mar 2009

Beadz ale ja už do Madarska ani Polska nezajdem - už si netrufam, pozerala som v polsku na jesen a pekné tam boli ale už tam nezajdem , a kde je ten tegel obchod? A na blšaku su tiež nejaké obchody , nevieš či tam nejaké pekné nemajú?
Jani ja som mala zoznam a kupovala, najlepšie na tom bolo , že som tam mala napísanú aj rektálnu rurku a to som vôbec nemala ani potuchy čo to je 😀 ale už viem, povedali mi to v lekárni 😀

janapo
16. mar 2009

mili ved tam vysles manzelika, si najdi na nete favorita, objednat mozte po telefone a v den D tam manzelik zajde a kupi 🙂
mili a mas nejaky dobry zoznam z webu? lebo som citala vselijake a vsade pisu nieco ine...

beadz
16. mar 2009

jani, dufam ze pomoze 😉
mili, a preco nie ? ved to je blizko. inak ten tegel je v barci, tam kde je omv. vies kde ? myslim ze to je ul. osloboditelov (nie nam.)
a tu rurku nekupuj, ked by bolo velmi zle pomozes si napr. teplomerom, ale neodporuca sa to, lebo babo si na to navykne a inak sa uz nevykaka.

lusinkaj
16. mar 2009

mili ja som bola minulu nedelu na blsaku,pozriet a videla som kociky na 3 miestach ze predavaju a celkom sa mi pacili ak raz... 🙂 ale ake ceny neviem... 🙂

beadz
16. mar 2009

mili na blsaku je tiez vela kocikov to je pravda, ale tam daj pozor, lebo svagrina tam kupila bez vajicka v takej cene ako v babetkove s vajickom.

janapo
16. mar 2009

lusi, mili my sme boli s manzelom na blsaku pred vianocami a kociky tam mali vtedy za 12-13.000 Sk

beadz
16. mar 2009

a este ked vam mozem poradit, nekupujte ziadnu kozmetiku, pre malinke babo je najlepsia cista voda a detske mydlo.

janapo
16. mar 2009

bea to som ani nemala v plane, tiez chcem kupkat babatka len vo vodicke ...jedidne co kupujem su papmpersky alebo huggies newborn

beadz
16. mar 2009

lusi, a ty co teraz robis ? nebodaj len tak sedis a nic neupratujes... 😕

mili1
16. mar 2009

Dobre bea nekupim , dobre vedieť s tou rurkou, nie neviem kde je tegel , niekde na začiatku alebo ´dalej?
Ja viem kde je optima, blšak, carefour a samozrejme nemocnica nova 😀
Ďakujem lusi za info
Lenže jani ja si ho chcem vyskušať ten kočík, chcem s gumennými kolieskami a trojkolku a ja nechcem také velké klasické, tie sa mi nepačia
Buduci tyžden idem na kontrolu tak skočíme na blšak 😉
Bea ja už kozmetiku mam 😀 ale len také zakladne - kremik a sprch.gel

lusinkaj
16. mar 2009

bea ano....taka mensia bomba akokeby u nas spadla,ale nechce sa mi vobeeeec nic robit...
velmi som unavena,tazky vikend...az zajtra budem pratat...

mili1
16. mar 2009

Lusi aj ja som mala ťažký víkend lebo som musela nakupovať a to ja nerada teraz
A samozrejme ten kočík nechcem za 30 tis to sa mi zdá vela, chcem so všetkým do tých 20 ak nájdem
Pampersky ešte ani ja nemám, kupili sme len klasické plienky , to ešte dokupim pampersky

beadz
16. mar 2009

mili a ty si odkial ?

mili1
16. mar 2009

Jani ja mám taký zoznam ak chceš môžem ti ho preposlať

beadz
16. mar 2009

lusi, oddychuj, napratas sa este vela za zivot

lusinkaj
16. mar 2009

veru bea...nerobim nic dnes... 🙂

mili1
16. mar 2009

Bea maš ip

beadz
16. mar 2009

a ostatne holky su kde vyparene ?

mili1
16. mar 2009

Babulky ale nejako mi ten koník chaosí, idem už lebo sa mi už zle sedí, majte sa zatial , prajem vám pekný večer

beadz
16. mar 2009

mili, ip.

lusinkaj
16. mar 2009

ja som tu.... 😉