Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
29. máj 2009

veru to nam nikto nepovie,ze preco to nevyslo.mne to vyslo,ale asi to bolo slabe.ujali sa mi obe embryjka,ale neboli bojovnici.
ber to tak,co ma byt,tak to bude.

katica1
29. máj 2009

Sak hej....mudra veta... 😉

eva7780
autor
29. máj 2009

katica vážne,vypichala som všetky inj.ešte som si musela aj dokupovať a vajka nerástli 😠 😠 😠 takže som mala smolu,a do dalšieho boja neviem kedy pojdem

matelko1
29. máj 2009

evy ty stale nevies,ze kedy sa pustis do dalsieho boja?

katica kazda mame svoj osud napisany tam hore.ty si doma na pn,alebo chodis do prace?

katica1
29. máj 2009

Som doma...ale len do nedele....potom pojdem pracovat....aj tak su asi podstatne tie prve dni..???vsak...??aj ked citam ,ze niektore baby maroduju...aj som si myslela ze budem dlhsie po druhy krat...ale doma sa zblaznim...pomaly cas ide... 😝

matelko1
29. máj 2009

a hermi ti nepovedal,ze pn neodporucuje,ze treba normalne chodit do prace a zit tak ako predtym,ze zena sa aspon nekontroluje...lebo mne to povedal.

katica1
29. máj 2009

Ano???mne nic nevravel..a ja som sa samozrejme neopytala... 😎 tak si ma potesila...bo doma nuda...este ze svami pisem... 🤐

eva7780
autor
29. máj 2009

matelko veru neviem 😖
katica podla mna ked nemáš fyzicky náročnú prácu je lepšie pracovať,aspon ti čas rýchlejšie ujde 😵

katica1
29. máj 2009

tak veru...nedviham kvadre...tak treba zarabat....sak popritom pominame riadne euraaa 😕

eva7780
autor
29. máj 2009

presne tak a ešte aj cesta dačo stojí 🤐

matelko1
29. máj 2009

no ja som sa ho pytala a povedal mi,ze ked sa to ma udrzat,tak sa to udrzi,ci si doma,alebo nie.samozrejme ako evka pisala,nesmie byt ta praca narocna.
evy ani priblizne,ci to bude toho roku,alebo az na rok.

matelko1
29. máj 2009

mne sa zda,ze ked mame €,tak akosi rychlejsie idu prec.vam sa to nezda?

katica1
29. máj 2009

Idem trosku polezat...cao..

katica1
29. máj 2009

Idu tie Ecka jak besne od nas...

matelko1
29. máj 2009

katica neze sa prelezis 😀 .a co si brala pred KET-kom ake lieky ti naordinoval.

katica1
29. máj 2009

Nemozem tolko lezat...ojjj.....tak ked mi to prve nevyslo....na krv som bola unho..a bola negativna ☹ ☹ volala som a povedal ze mam vysadit lieky a zavolat mu ked zanem krvacat...tak som mu zavolala a pytal sa ci mam doma estrimax ..ja ze ano..tak ze ho mam brat 3krat denne....a obj.ma asi o 6dni...tak UTZ zvysil mi davku a pridal duphaston...a crinone...tak som sla zase na kontrolu sliznice...a uz ma obj.na KET...

katica1
29. máj 2009

Slo to rychlo--dajak-.---teraz beriem 3krat denne estrimax,3krat duphaston a utrogestan...a 8.6 na krv..tak som zvedava,,,zase to cakanie... 🙄

katica1
29. máj 2009

Ty si brala tiez to iste..ci daco ine???asi podobne.... 🤐

eva7780
autor
29. máj 2009

matelko aj mne sa zdá že euráče idú od nás rýchlejšie preč 😠

dicinka1
29. máj 2009

ahojte..tak v nedelu idem na vyvolavacku..drzte palceky..siiiiiiiiiiiiiiiiilno 😉

eva7780
autor
29. máj 2009

dici prečo? 😕

matelko1
29. máj 2009

dicinka a preco ti idu vyvolat porod.mala ma uz malo miesta co? 🙂 ...jasne budeme na teba mysliet.potom nam daj nejako vediet,ze uz je to na svete.

katica a nepamätas aku si mala sliznicu?....pri ivf som to iste brala.

evy co robkas?

katica1
29. máj 2009

Sliznicu...nepamatam.... 😒 esteze mame mrazacikov...vy mate kolko mrazackov Matelko..??

matelko1
29. máj 2009

my mame 5 mrazacikov.

matelko1
29. máj 2009

katica a si sa pytala aka je uspesnost pri KETe dokiho?

katica1
29. máj 2009

Niee...nepytala... ☹ ale co baby pisali ,tak to niektorym vyslo..

katica1
29. máj 2009

Asi je to tiez individualne...ale asi by to nerobili ,len tak do vetra...hmm...veriiimeee 😵

eva7780
autor
29. máj 2009

matelko dnes oddychujem 🙂

katica1
29. máj 2009

Evi ja uz sa citim uple oddychnuta...a to musim byt zavreta do nedele... 😒 sla by som na kavu...jooojjj...dam sama domaa

eva7780
autor
29. máj 2009

no už to do tej nedele vydrž,aj tak je škarede počasie,aspon u nás