Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

katica1
30. máj 2009

uhmmm...ano unho to je z den..uvidim...asi trosku poupratujem a pozehlim posediacky...

matelko1
30. máj 2009

a citis nieco,alebo nic?...ze sa nieco deje?

katica1
30. máj 2009

Nie..zatial nic...trosku v podbrusku pichnutie..ale slabe...pri prvom sa stupnovali bolesti brucha ,aj prsia boli citlive...No a ked som dosla na krv do KE,sestricka mi povedala ,ze to je dobre znamenie... a potom som volala a nic... ☹ ☹

matelko1
30. máj 2009

to aj mne hovorila sestricka,ale ja som uz bola pripravena,ze nic,kedze som si doma robila testy a nakoniec krv bola pozit.nechcela som tomu verit.

katica1
30. máj 2009

No ty si mala riadne soky...tie testy fakt skresluju...a mne vravela aby som neprerusila retaz uspesnosti...vraveli aj s dr. ze 5holiek ostalo tehotnych predomnou,,,a to si bola aj ty medzi nimi...myslimm

matelko1
30. máj 2009

no,to som mala soky.....niekdy sa to moze aj neskor uhniezdit a test to neukaze,takze testom neverim.
ty testnes?

katica1
30. máj 2009

ja neviem este...asi ano...ale az tesne pred krvou.... 😕

matelko1
30. máj 2009

tak to bude najlepsie.tesne pred krvou.aspon sa nebudes znervoznovat.
davala som este nejake prikazy na uhradu,ktore mali byt k 31.5.zapl.teraz prejdu 1.6.no a co.jeden den hore dole.

katica1
30. máj 2009

Nemalo by to vadit..hlavne ked im dojdu prachy... 😵 Dnes si do 12 00?ked ta rusim povedz ....aby si porobila co treba..

matelko1
30. máj 2009

nerusis ma vobec.ja medzi tym aj pracujem,ale uz som hotova.ano do 12-tej som v praci.

katica1
30. máj 2009

Dicinka sa uz chysta na porod...tak jej drzime palce...prjem to kazdej,ked citam kolko si kto vytrpi... 😕

matelko1
30. máj 2009

ano dicinka uz bude drzat v naruci svoju dcerku.drzim im palce 🙂 ...my musime verit,ze jedneho dna sa aj my dockame. 🙂

katica1
30. máj 2009

presne tak.... 🙂 my cakame uz skoro 5rokov...dost dlho.....

matelko1
30. máj 2009

aj my asi 5 rokov.u vas bol kde problem.u nas je trosku v manzelovi,ma slabe spermie a malo.pri ivf sme mali icsi.

katica1
30. máj 2009

Aj my to podobne...tiez manz.slabsi spermiogr.tiez sme mali icsi...bral aj profertil a dost dlho...kopu penazi...a trosku sa to zlepsilo ,ale nijak extra...

katica1
30. máj 2009

a min.rok ked sme zacali chodit do Ke,,,mi dr zistil polyp na maternici...tak som musela ist na zakrok...a mala by som byt OK...tak neviem,kde je problemmm...

matelko1
30. máj 2009

to si aj ja hovorim,ze kde je problem.tuto otazku nam,ale nik nezodpovie.treba len verit a dufat a hlavne mysliet pozitivne.ja viem,hovori sa to lahko,ale.....

katica1
30. máj 2009

No...ved clovek by aj pockal,ci sa nestane zazrak prirodzene...ale uz aj vek tlaci...a tak... 😖

matelko1
30. máj 2009

a kolko mas rokov.ja mam 34.

katica1
30. máj 2009

Ja budem mat 33..tak podobnee..sme na tom...

matelko1
30. máj 2009

veru rok aj nieco je rozdiel.keby som vedela,ze bude nejaky problem,tak davno by som sla do toho.keby...
do kedy si vypisana.

katica1
30. máj 2009

ja len do nedele..tak idem pracovat...uz zajtra dakde vyjdem..na cintorin alebo do kostola??? sa pomodlit...Manzel pracuje cely vikend aj nedelu...

katica1
30. máj 2009

Len sila ,ze vsetky kamky okolo uz maju aj po dve deti,,,,hemzi sa to okolo teba... a ty nic...iba jednu mam co nemaju...inak vsetky...to ma trosku ubija...no nepomozem si... 😕

katica1
30. máj 2009

Kde si sa stratila,??tak nic..pekny vikend... 🙂 🙂

matelko1
30. máj 2009

trosku som pracovala.

matelko1
30. máj 2009

a nic si z toho nerob,ze kamaratky maju deti.ved aj ty budes mat.

matelko1
30. máj 2009

aj okolo mna vsetky kamosky maju deti a ja som jedina,ktora nema.ale ja verim,ze aj ja budem stastna mamina 🙂 ,vlastne vsetky,ktore na to cakame,ze nas panbozko obdari.

katica1
30. máj 2009

Sak hej...aj ten tlak okolia je silny...kazdy sa pyta...a furt musis mat po ruke odpovede,,a nevesat kazdemu na nos ,co podstupujes,,,ale MY to zvladneme....ale dakedy su slabe chvilky,,,,to je normalne...idem zacat konecne upratovat...papa 😉 😉

matelko1
30. máj 2009

tak prijemne upratovanie.aj mna to caka ked pridem domov.
aj mna sa stale pytaju a vzdy im poviem,ze aj to bude,ze niekto si musi na to trosku pockat,ze ten spravny cas este neprisiel. 🙂 🙂
a pekny vikend ti prajem.ja o chvilku tiez koncim.

katica1
30. máj 2009

Dik za pokec ..papa 😉