Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
13. júl 2009

no tomu nechapem ani ja...vobec sa nespytal,ci aku chcem kategoriu a nie ze ake inj.chcem,ved tam ide o cenu
juuuj,vies co mam velke nervy na nho... 🙂
to su len take standardne gynekol.vysetrenia...

csilla76
13. júl 2009

nestresuj,teraz to potrebujes najmenej ved vcelku to dopadlo dobre bo si chcela 1 kategoriu 🙂

najblizsie kedy pojdes k hermimu?asi mu zavolas ked budes mat hotove gyn.vysetrenia alebo ta objednal?

lusinkaj
13. júl 2009

idem k nemu este v piatok,on mi zoberie krv a potom ak budem mat vsetky vysledky od mojho dr.tak vtedy poslem vsetko do poistovne
jasne uz sa upokojujem,nema to vyznam...teraz to nepotrebujem,verim ze vsetko dobre bude 🙂

eva7780
autor
13. júl 2009

lusi nestresuj,hermi vie čo robí 🙂 a podla mna ti vybral 1.kat.preto že si už predtým takú mala

lusinkaj
13. júl 2009

evi ved ja viem,ja by som ani inu nechcela,ako tuto 3.kategoriu...len preco sa ma to vobec nespytal 😕

lusinkaj
13. júl 2009

juuuuj,jak som to napisala 1.kategoriu...ale myslela som tu najdrahsiu 😀 uz mi sibe

lienka2
13. júl 2009

lusi, asi je uz prepracovany 😖
inak aj ja k nemu idem v piatok na usg 🙂

eva7780
autor
13. júl 2009

pochopila som 😀 no jedine ak sa ho v piatok spýtaš 😉 😉 ale podla mna máš dobré inj.

lusinkaj
13. júl 2009

lienka,ale to ho neospravedlnuje 😀
a na ktoru ides?ja hned rano,lebo na 9 idem do prace
evi 😀 myslis?

eva7780
autor
13. júl 2009

lusi myslím 🙂

lienka2
13. júl 2009

vsak ja ho neospravedlnujem 😅 ved ked ides k nemu v piatok, tak sa ho opytaj..
ja idem az na jedenastu..

lusinkaj
13. júl 2009

ja som mu hned volala ak som an to prisla,a povedal,ze to je to iste,ked som mu povedala ze ja chcem gonal...

lienka2
13. júl 2009

tak potom to neries a ver v pozitivny vysledok 😉 niekedy je lepsie nerozmyslat nad tym tolko.. aj ked podla seba viem, ze to ide tazko niekedy 😅

lusinkaj
13. júl 2009

asi tak lienka,kaslem na to...musim mysliet pozitivne 🙂

csilla76
13. júl 2009

tak babenky dobru nocku pekné snicky

este sme hore,bo muzika ustipli 6 vciel naraz..tak neviem ci nepojdeme na pohotovost....

eva7780
autor
14. júl 2009

dobré ránko 🙂 csilla ako ste dopadli?vy máte včely? 😕

lusinkaj
14. júl 2009

dobre ranko...chcela som si dnes pospat,no ale sa neda,lebo nam vonku kosia pred blokom travu 😠

eva7780
autor
14. júl 2009

lusi to je tak 😀 aj ik susedovi,ked príde syn,tak kosí tak skoro 😝

lusinkaj
14. júl 2009

evi,joooj...strasne daco... 😠 tak to tu huci z kazdej strany,ci toto okno otvorim...ci tamto 😝
co ides porabat?

csilla76
14. júl 2009

Ahojte 🙂

evy mi nemáme vcely,to sa mu stalo v praci 😒 ale nastastie nebolo treba ist na pohotovost.

rano uz odisiel skorej do praci,dnes zacinali od 6-tej koli horucave.

lusi jéééj teda treba si zvyknut na hluky.... 😀 to keby si byvala na dedine tu furt nieco huci...nieco sa robi,montuje.... 🙂

tak pekny dnik babenky 😵

csilla76
14. júl 2009

Hehe 😀 nikde nikto.

co robkáte dnes kocky? 😕 je velmi teplo 🤐

mne kysne cesto na pampusiky,na obedik bude vyprazany syr 😵 popritom idem uhorky nakladat do pohárov 😉 este zbehnem do zahradky po cibulku a kopor a idem na to 😉

tak sa majte neskor nakuknem 😀

csilla76
14. júl 2009

vidim ze dnes si tu sama zo sebou celkom fajn popismenkujem 😀

pampusiky hotové,posielam vám kto si prosi,je k nim aj mnamky dulovy lekvár 🙂

teraz popijam kafco a idem na tie uhorky 😉 a potom este ked budem mat cas tak tu vo vnutri natierat 😉

kdeze ste vsetky?snad pod lopuchom,v tieni? 😉 ja som bola len trosku vonku ale je paradná horucava 😉

csilla76
14. júl 2009

Tak caves znovu 😀 hoci okrem mna tu nik nie je....alebo ktovie 😉

uz pomaly budem hotová s natieranim,ejha sa tesim...dobre vyvetrám a bude to 😉

v sobotu pride synovec a krsny syn na prazdniny,tak sa nudit vonkoncom nebudem,hoci ani teraz sa nenudim ja si vzdy najdem nieco 😉

a sa uz moc tesim ze gerenka pride ku nám na návstevu 😉

no idem ja pokracovat,hermanky asi dostali úpal.... 😀

eva7780
autor
14. júl 2009

csilla ahoj,nedostali,ja som doteraz tvrdla pri uhorkách 😝 v tomto teple to je ohromná zábava 😠

jaruska74
14. júl 2009

lienka2 chcem s ata opytat ( necitala som stare diskusie) ako si otehotnela? ja po ket a neviem ako si mam ratat tyzdne? nevies nahodou ako sa to rata?na ket som bola 19.6.....to v ktorom som, tyzdni?

csilla76
14. júl 2009

evy to si cely den zavarala uhorky? 😕 ja som za obedom raz-dva spravila. 😅 zajtra zase oberiem 😉

v tomto teple nic nie je dobré,ale v byte sa dá,máme 26 stupnov cely den takze v pohode 🙂

som hotová s natieranim,este trosku ostane na zajtra a bude aj toto hotové 😉

pekny vecer hermanky 😵

eva7780
autor
14. júl 2009

csilla niééé,ja som bola v práci 🙂 potom som upratovala,varila obed,manžel kosil tak som hrabkala trávu a až potom ked nebolo tak dusno mi svokor obral uhorky 😉

csilla76
14. júl 2009

no tak zatoooooooo 😀 ja ze si mala uhorkovy dnik 😀

no dobre musim off,neskor este tu alebo tam dojdem 😉

gerena
14. júl 2009

Ahojte 🙂 ako sa mate? ja som teraz dosla domov 😝 😝 je horuco.....

lusinkaj
14. júl 2009

ahojte,teraz sme prisli,boli sme kmotrovcom mojim pomahat,opravuju domcek tak tam je stale prace...
teraz sa ideme osprchovat a spinkat...slnko ma dnes doriadilo 🙂
trosku som nastvana,lebo dnes sa cely den neviem dovolat mojmu gynekol.ohladom toho aby som sa objed.na tie vysetrenia co potrebujem,dufam,ze nebudu mat dlho dovoilenku...ale ved aj tak by tam mal byt niekto na zastup,vsak? 😕
vidim,ze csilla si tu dnes sama pismenkovala 😀
aj ja chcem zavarat uhorky,ale kedy,neviem... 🙂