Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

eva7780
autor
17. júl 2009

ahoj lusi a čo sa stalo? 😕

lusinkaj
17. júl 2009

a evi sak uz vies...no proste mam nervy 😠

eva7780
autor
17. júl 2009

ti verím 😒 dobrú 😔

lienka2
18. júl 2009

lusi, ta co sa stalo? ked som tam bola ja doobeda tak bol v pohode..

eva7780
autor
18. júl 2009

no kočky čo to? 😕

lusinkaj
18. júl 2009

Krasny vecer prajem...u nas uz prsi,ale staci ak poprsi tak normalne,nech nic nepride... 😝

lusinkaj
18. júl 2009

Baby jak sa blizka u nas a moj muzik je na ceste domov z prace...joooj ☹

eva7780
autor
18. júl 2009

lusi neboj stihne prísť,ked je už na ceste dobrú 😔

lusinkaj
18. júl 2009

evi nieje teraz mi volala vsetci cakaju v satni,lebo ze je tam strasny prietrz mracien...

eva7780
autor
18. júl 2009

lusi to prejde,aspon nie je vonku a nemokne 😉

lusinkaj
18. júl 2009

hej,ale radsej by som bola keby uz bol doma... ☹

eva7780
autor
19. júl 2009

Dobré ránko,u nás v noci popršalo,ale naštastie tak slabučko,ale riadne sa ochladilo 😎

puglee
19. júl 2009

Awojky 😵
ahoj evi 🙂
...aj tu v noci pršalo...už sa žiadalo dažďa aj mierneho ochladenia 🙂

eva7780
autor
19. júl 2009

ahoj puggle,čo nové?

puglee
19. júl 2009

evi...v podstate nič nové...od včera mi začala dovolenka...tak si ju chcem naplno užiť 😎
a ty čo máš nové?

beadz
19. júl 2009

ahojte bambule. ako sa mate ? trochu som precitala, ale nie vsetko, lebo uz som dlho nebola a je toho dost.
ale vsimla som si ze matelko caka trojky 😨 . tak blahozelam a drzim palce nech je vsetko v poriadku.
co ostatne krasavice ?
my chodime kazdy den na kupko, potom zbehneme na pivko a doma klasika, cvicenie, kupanie, papanie a potom sup do postielky a spat. zajtra mame poradnu, tak som zvedava, kolko meria a vazi ten valibuk.

beadz
19. júl 2009

tak to vyzera ze som tu sama, tak vas vsetky pozdravujem. papa

eva7780
autor
19. júl 2009

puggle u mna nič nové 😝 v sobotu príde k nám mama tak sa ťeším 😵
ahoj bea,máte to riadne nabité,ale je super že šimonko sa kamaráti s vodičkou 😉

katica1
19. júl 2009

ahojte dievcata...tak to bola vcera vecer hrmavica...akokeby 2.svetovaa...take pazvuky,hromy... 😒 a ten Trencin pohoda...tragedia... ☹ ....ale je prijemne teraz...aspon kus ochladlo... 😝

eva7780
autor
19. júl 2009

ahoj katica,u nás nebola búrka ,iba taký tichý dáždik 😉

katica1
19. júl 2009

vazen??,tu bolo hrozne...ani spat som nemohla,,tak trieskalo...inak pohoda???nedelka.... 😉

eva7780
autor
19. júl 2009

hej vážne,aj teraz popršalo,jediné čo mi vadí,že sa až moc ochladilo,stačilo pár st. 😝

katica1
19. júl 2009

no take rozdiely teplot...huuuuffff 😝 ...my sme boli vcera trochu na Domasi kuknut...celkom ok...plno ludi.... 😕

katica1
19. júl 2009

ok tak caute,,idem daco pozehlit a chystat sa na zajtrajsok v praci...paaa 😎

zabkaevka
19. júl 2009

ahooooojte kočky,
fuuuuu tak tu som uz fakt veeeeeelmi dlho nebola. Iste sa na mna uz ani nepamatate, ale ja na vas ano, csillus,lusinkaj, evi, lienka, .... fiiha, to si vas od marca nemam sancu precitat, a dokonca je toto uz aj ina tema ako sme mali predtym. Hmmmm som tu po dlhej dobe, ale zial nema nic noveho, vlastne len to, ze manzel bol vo februari na operacii s varicocelou, alebo ako sa ot pise, a teraz snazilkujeme prirodzen. Tak do jesene, de toho oktobra. Ak dovtedy nic, tak pojdeme na 4. IVF (to len na pripomenutie). Mam este injekcie Gonalu, asi 2/3 z toho co buden potrebovat, takze preto by som IVF dala este jednu sancu. Ach prepacte, nechcem vas depkovat, ani ja nedepkujem, len konstatujem. Aj ked no áno, sem tam dolahne na mna veeeelky smutok.
Inak som v kontakte len s Csillus, mali sme take kratke,a le supiiiiiiiiii stretko v Aide v KE, som rada tomu. A velmi dufam, ze to bude aj inokedy takto mozne. Tak sa mi drzkajte, idem popozerat aj na ine temy a potom este nakuknem. A verim, ze od dnes opat trochu castejsie zajdem. Paaaaaaa

eva7780
autor
19. júl 2009

ahoj zabka,čo by sme si ta nepamatali 😉 ja teda určite áno 🙂 budem ti držať palce aby ste do tej 4 nemuseli ísť a zadarilo sa čo najksor prirodzene 🙂

lusinkaj
19. júl 2009

dobry vecer baby,som domka z prace idem sa osprchovat a spinkat 🙂
zajtra hned volam mojmu gyne.dufam,ze tam uz budu a hned rano posielam papiere do poistovne... 🙂
zabkaevka jasne ze si ta pamätam 😉
bea super,simonko musi byt zlaty 🙂

lusinkaj
20. júl 2009

dobre ranko baby,konecne som sa dovolala k mojmu dr.gynek.a dvihla mi sestricka tak uz aj dnes povedal,ze mam prist na konzultaciu s dr.tak som rada,ze sa to pohlo,len co mi povie 🙂
pekny den

eva7780
autor
20. júl 2009

ahojte,lusi čo si vybavila?

lusinkaj
20. júl 2009

evi tak som bola za dr.objednala som sa ale prednostne taze si musim zato zaplatit lebo oni uz vsetko maju obsadene a potom uz maju dovolenku...ale nevadi zaplatim si tolko,a budem platit aj za vysetrenia,tak si mozem pripravita takych 30e... 🙂