Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

eva7780
autor
20. júl 2009

lusi čo už,hlavne že to postíhaš 🙂

lusinkaj
20. júl 2009

tak evi dufam,ak nahodou nie tak sa musim dohodnut s hermim,ze nech si vyberiem inj.do 1.10 lebo potom budu drahe,tak uvidm co ako,este je cas snad stihnem 😵

gerena
20. júl 2009

ahojte kocky
lusi co sa ti vlastne stalo? a neplasme zatial, povedala so ze vyzera to tak ze vsetko bude drahsie a nie to ze konkretne tieto lieky budu drahsie...uff bo ma zavru za sirenie poplasnej spravy 😉 🙂

co mate kocky nove? 🙂

lilianka78
20. júl 2009

ahoj. dlho som si neprečítala nič na koníkovi. parkrát dávnejšie ešte starú tému som si prečítala. Lusinkaj, ked mám byť úprimná ja mám z Dr. Hermana skoro stále zvláštny pocit. niekedy by som bola najradšej zutekala. a ver mi, že som tam bola často. ale asi sa treba nad všetko trošku povzniesť, nie každý deň je nedeľa. chystám sa k nemu opäť v septembri, tak snád to bude lepšie. Ak môžeš, tak skús napísať čo sa ti stalo, to čo si spomínala vyššie.

lusinkaj
20. júl 2009

ger nie tak som to myslela,ale vies no... 🙂
lialanka,ja mam stale pocit to vzdat a odist od hermana,ja neviem prco uz som to aj pisala,ak s ana to neciti ak to ma plne zuby,lebo uz ma vek tak nech ide prec a nech ide na dochodok... 😒 lebo on sa niekedy-stale sprava strasne

lilianka78
20. júl 2009

Myslela si to, že ti predpísal iné lieky? vieš aj mne sa stalo pri 2.ivf niečo podobné. 1.ivf som mala gonal. potom som bola pre papiere na 2.ivf tak mi tam sám napísal iný liek. Spítala som sa opatrne, že či je to liek z kategórie s tou najvyššou účinnosťou, tak mi povedal, že on predsa vie čo robí. doteraz neviem aká to bola kategória liekov. možno gerenka by vedela. Ale na druhej strane beriem, že je to veľká kapacita a to je teraz dosť dôležité. mala som potom 3x menopur. Gerenka je to v poriadku? nesledovala som to tak detailne, aké sú, aby som zbytočne neprežívala stresy. ja som taká stress-woman.

gerena
20. júl 2009

Lilianka vitaj..menopur je druha kategoria, ale ucinnostou sa nelisi od prvej, pri menopure je nevyhoda to stare zname zmiesavanie ampuliek 😠 kedze nemaju rovnake ucinne latky 1 a 2 kat. sa nedaju uplne stotoznit, podla mna zohladnuje aj ine parametre napr.vysledky z krvi, ultrazvuk a atd. z mojho hladiska vie co robi............nestresuj, to nepomaha................a nevyslo ti ai jedno ivf? ked chce sa ti, napis pribeh svoj.......
Lusi nemrac sa na mna 😉 spravanie sa je vysadou kazdeho, kazdy sme nijaky, a podla mna hlavne ked pomoze... teba nikto nenuti knemu chodit, vsak? niezeby som ho chcela branit, ale takto si to myslim ja povies uz co sa stalo?

lusinkaj
20. júl 2009

ger ja sa na teba nemracim,je to na dlhsie a vies nechce sa mi tu rozpisovat strana,taze ak budeme spolu ti to porozpravaam...ok? 🙂

lilianka78
20. júl 2009

no 3x nevyslo ivf a 1x ket. pri 3.ivf to vyzeralo na chirurgický odber spermií, ale niečo sa u manžela predsa len našlo. tak ho od toho ušetrili. mali sme 1 embryjko. už sme aj rozmýšlali nad darcovstvom. teraz nas čaká 4.ivf, ale ja to beriem ako 5. pokus. tentoraz sa nevyhneme odberu, lebo u manžela už pol roka sa nič nenašlo, aj napriek liekom. budeme si to hradiť sami. v septembri sa máme s dr. stretnúť a dohodnúť podmienky. asi v októbri, novembri by sme do toho šli, manžel stále ešte zvažuje aj adopciu aj darcovstvo. tak neviem. a to zmiešavanie je fakt hrôza, aj tie hrubšie ihly. gonalu som sa bála ale to bola prechádzka. inak pri gonale som mala mierny hyper-ovul syndróm

eva7780
autor
20. júl 2009

ahoj lilianka 🙂ahoj gerenka 🙂

gerena
20. júl 2009

ahoj evicka 🙂 ako sa mas tak povecer?
lilianka mas zasebou dlhu cestu........drzim palce aby to vyslo 🙂

eva7780
autor
20. júl 2009

dobre 😀 😀 😀 a ty?

lilianka78
20. júl 2009

dik gerenka. podte na veselsiu tému. ako dovolenky? ja pocitam len s materskou. asi si predplatím first minute. myslíte že to ide?

lusinkaj
20. júl 2009

dobru nocku 😔

eva7780
autor
20. júl 2009

lilianka matersku by som brala 🙂 idem si lahnúť,boli ma hlava 😔

lilianka78
20. júl 2009

dobrú noc. idem ešte kus popracovať. čísla a bločky čakajú.

gerena
20. júl 2009

idem aj ja spat....mna zajtra caka 13,5 hodin pacosov 😉 dobru kocky

csilla76
21. júl 2009

Ahojte kocky-pekny dnik zelám 🙂

máme tu na prazdninach kr.syna aj synovca od soboty,takze máme perno 🙂 dnes isli ráno na kupko,svokra ich zobrala,tak sa uz vcera vytesovali 🙂

mi sme v nedelu malovali s muzikom kupelku,farba broskynova,sa mi velmi páci 🙂 takze mám co robit pokym vsetko bude na svojom mieste 😉 ale synovec mi pomáhal z kupelnového nábytku vsetko dat von,muzik to rozmontoval a dnes ked stihne tak namontuje spat. 😉 len neviem kedy dojde bo asi je na zatve 😉

vitaj lilianka 🙂 ty si odkial ak mozem vediet?sme na tom skoro rovnako,len mi sme Ket-ko nemali.Drzim palce aby 4 ivf bolo uspesné aj u teba aj u zabkaevky-som rada ze si sa po dlhsej dobe ozvala. 🙂 Bolo fajne ze sme sa vedeli stretnut minule v Aide 🙂

evy tak ako?más este uhorky? 😕 😀 ja este mám,vcera som obrala,dnes dam do poharov 🙂 vecer aj struky idem zase obrat,poslem mame,bo ja uz mám v mraziaku dost 😉 dufam ze ta uz neboli hlava 😉

lusi,ja uz neviem co napisat ktomu co pises 😕 ved proste ked sa ti nepaci u hermana tak tam nemusis ist,nikto ta nenuti.kazdy ma slobodnu volbu,da sa vybrat z dost centier-ked sa nepaci pristup lekára tak idem k inému no nie? 😕 ved aj v KE je okrem hermiho este dalsie 2 centrá ak sa nemylim 😉 ja som chodila knemu 3 roky a problém som nemala,je pravda ze vela toho nenahovoril,aleked som sa opytala tak odpovedal vysvetlil. 🙂 A hlavné je to ze je fajn odbornik,vie co robi ved uz má vtom prax- nie tak ako zacinajuci lekár-moja mienka 😉

3 ivf mi tu u nas nechceli v poistovni podpisat,herman aj to vybavil,sytacilo mu brnknut,hned pobvedal ze pridite do KE dal nové tlacivá,zaniesla som do poistovni v KE a za pár dni som to mala schválené - no proste ja sa nemám co stazovat. 🙂

a tie poplachy ze budu drahsie injekcie 😕 ved hádam gerenka vie lepsie... 😉

no idem ja cosi porobit,bo som sa velmi rozpisala 😀

eva7780
autor
21. júl 2009

ahojte 🙂 csilla no teda,ale ti išla ruka 😕 😀 ja už uhorky nezaváram a hlava bolí aj dnes 😠 ani sa nedivím,ved sa tak strieda počasie,(aspon u nás) 😝

csilla76
21. júl 2009

Caf evy 😀 no sak ked pisem tak pisem román-to preto ze som tu zriedka 😉

no to pocasko je riadne pobláznené,vo stvrtok vraj moze byt aj 38 stupnov 😝

inac bacha bo v Gyncare sa cita táto téma,takze opatrne s pismenkami 😀 😉

eva7780
autor
21. júl 2009

csilla ako vieš? 😕 má hermi tolko času? 😕

eva7780
autor
21. júl 2009

joj baby,som len tak nakukla do starej témy,ked som sem prvý krát napísala 😉 som teda riadne trapošila 😀 😀

matelko1
21. júl 2009

ahojte baby.ja len na skok som v praci.trosku som vybehla do mesta a uz idem domov.vo stvrtok a v piatok budem u mamy spat,tak pokecame.
v piatok som bola u hermiho.no su tam 3 babatka,ale hermi mi neodporuca 3,povedal,aby som to zredukovala na dve,ze je to velke riziko.robi ten zakrok hermi.v pondelok idem na usg tu u nas a musim mu dat hlasenie co a ako.

csilla76
21. júl 2009

Ahoj matelko,je to na tebe ,3 bábatka su velka zataz a riziko velké urcite ,aj jedna moja kolegyna co otehotnela u hermiho po ivf mala 3 babatká a tiez jej hermi odporucil ze jedno odsaju alebo zredukuju,no ona si to nedala....co ked sa ublizi aj ostatnym?alebo to je tak bezpecny zákrok ze sa nestane nic ?lneviem matelko ale drzim palce silno,nech sa rozhodnes akokolvek 🙂

tá moja kolegyna má 3 dievcatká,asi tak 5 mesiacov mozu mat 🙂

eva7780
autor
21. júl 2009

ahoj matelko,no ja by som tiež váhala 🤐 asi by som sa bála

lusinkaj
21. júl 2009

ahojte,neviem preco,ci ja som to zle napisala si vysvetlujete co si myslim o dr.ja viem ze je vynikajuci odbornik,ale ma svoje chyby,u mna urobil dost väcsie,ktore mal on prvy povedat a nie ja na to prist az ked som uz bola doma...ale to nevadi,urcite od neho nechcem ist prec,lebo mi to vyhovuje chodit k nemu... 🙂
ale viac krat tu asi nenapisem,ze co ako bolo u nho...necham si pre seba

eva7780
autor
21. júl 2009

ahoj lusi,ved sa neurážaj,len sme napísali vklastnú skúsenost,ja som unho pomerne krátko,podla mna každý lekár ma svoje pre a proti 😉

lusinkaj
21. júl 2009

evi ja sa neurazam,jasne kazda mate svoju vlastnu skusenost...aj ja mam,ja tiez na nho nemam nic,ved si rozumieme,este si ma aj pamätam,ze sa bol u mna strihat,ked som robila u jednom kadernictve recepcnu...este srandoval,ked som bola teraz ze uz je ostrihany,co ja uz tam nerobim 😀
len dost take sa mi to zdalo,nepacilo...ze take veci dolezite,berie tak lahko... 😉

eva7780
autor
21. júl 2009

teda lusi ake známosti 😀cez vlasy,ale sranda že si ta pamatal 😕podla mna nám sa zdá že to berie lahko,ale on sa nad to musí povzniesť,má toho príliš vela,nemožme čakať že bude s nami súcitiť

lusinkaj
21. júl 2009

no veru tak si ma pamätal,super nie? 🙂
jasne,ze nemoze s nami sucitit,ale trosku by mohol byt taky,ze viac hovorit,a nie hned zasadnut za pc,tukat do nho a mi si mozme z prsta tahat ze co a ako...len to sa mi nepaci