Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
23. júl 2009

veru mat tak carovnu gulu.no bojim sa,som z toho vsetkeho hotova.
to bude tvoje 1 ivf?

lilianka78
23. júl 2009

nie, 4.

matelko1
23. júl 2009

ano 4.a kde je u vas problem ak sa smiem opytat.

lilianka78
23. júl 2009

u nas u manžela. ja som ok, ale niekedy ten pocit nemám, ked to tolkokrát nevyslo

matelko1
23. júl 2009

aj moj manzel mal problem a pozri sa, 🙂 ...neboj sa raz to urcite vyjde.mali ste aj nejakych mrazacikov?

lilianka78
23. júl 2009

ano mali raz bola som aj na KET. teraz to bude 4.IVF, ale vlastne piaty pokus. inak som si trosku dozadu prečítala, že pracujes v cestovke. vedieť to skôr nechám si poradiť s dovolenkou.

matelko1
23. júl 2009

nie ja nepracujem v cestovke,ale s umenim.

lilianka78
23. júl 2009

jaj tak prepáč, neviem ako som si to domyslela. to je super. si výtvarníčka? alebo malirka, sochárka...ja som strašný antitalent na takéto veci

lilianka78
23. júl 2009

oprava maliarka

matelko1
23. júl 2009

ani jedno,ale pohybujem sa v tych kruhoch.mamka ma obchod a my im predavame.vsetko su krasne veci,ziadne gyce,ale hlavne vsetko od nasich slovenskych vytvarnikov.

takze do turecka sa chjystate,no super a nemusis sa bat v tych strediskach to je bezpecne.ja by som hned isla 🙂

matelko1
23. júl 2009

a pozeram,ze okrem nas dvoch,tu nik nieje.kde su ostatne baby.

lilianka78
23. júl 2009

to musí byť super. mam rada také obchodíky. niekedy ked pôjdem okolo tak sa prídem pozrieť. neviem síce v ktorom meste, ale nevadí. ked tak ho spoznám podľa trojčiat, ktoré tam budú mamine pomáhať

matelko1
23. júl 2009

🙂 🙂 🙂 ja som zo spisskej.
ty kde pracujes a odkial si

eva7780
autor
23. júl 2009

ahojte,no baby aka tu je debata 🙂 matelko spíš u mamy?

matelko1
23. júl 2009

ahoj evy....ano som u mamky.vecer som dosla,lebo v bytovke by som sa uvarila.ved teraz ma v izbe 28 stup.ani dychat sa neda.

csilla76
23. júl 2009

Ahojte,dnes som nemala net tak az teraz nakukam, 🙂

som totálne vystavená,som vas precitala,a cakám teraz kedy pride muzik z prace 🙂

tak pekny zvysok vecera a dobru nocku 🙂

eva7780
autor
23. júl 2009

to teda nedá 😝

lusinkaj
23. júl 2009

ahojte,krasny vecer prajem 🙂
matelko,blahozelam...ale neviem si to predstavit 🙂

matelko1
23. júl 2009

ahoj csilla.aj tebe dobru noc 🙂
evy tri noce som uz poriadne nespala.v noci sa zobudzam,neviem si miestecko najst.

eva7780
autor
23. júl 2009

babatká ti nedajú spať?

matelko1
23. júl 2009

ahoj lusi.to si ani ja neviem predstavit.uvidim v pondelok co mi povie doki,potom budem hermimu volat a...

matelko1
23. júl 2009

evy asi mi nedaju spat.stale nad tym rozmyslam.

lusinkaj
23. júl 2009

matelko,je to krasne ze sa ti ket vydaril uspesne az velmi...ale tri?to je vela...je to na tebe...

matelko1
23. júl 2009

veru aj hermi ostal prekvapeny,ze ani hcg som nemala vysoke,vraj ani na dve.sestricka sa smiala,ci mi hermi robil cez kopirak 🙂

matelko1
23. júl 2009

lusi a ty citala som,ze sa chystas na 2 ivf.

lusinkaj
23. júl 2009

matelko ano chystam sa 🙂 uz mam papiere doma,len musim urobit vysetrenia pre poistovnu a tak to zaslem...
tak asi september.oktober stimulka...trochu sa pretiahlo,som ymslela ze skor,ale kedze dovolenky...

matelko1
23. júl 2009

ano lusi to poznam to dovolenkove obdobie.ja som min.roku tak na vsetko cakala a slo ma porazit,ale nic s tym neurobime.

lusinkaj
23. júl 2009

presne nic neurobime,tak to ma byt...dlhsie bude trvat,ale bude uspesne 🙂 🙂 🙂
dobru nocku 😔

matelko1
23. júl 2009

dobru noc.aj ja uz pomaly pojdem spat.zajtra este nakuknem.

lilianka78
24. júl 2009

ahoj matelko, včera nám v bloku vypli prúd tak som neodpísala. vlani sme sa prestahovali do PO, tak som z PO. inak pochádzam z BB. rano som si spomenula, vieš dostali sme taky originálny obraz, sú na nom vlcie maky, ladený do zelena. neviem či nespomínali, že ho kúpili v nejakom diele alebo galérií v SNV. este som v snv nebola tak neviem. utekám do práce.

pekný deň všetkým