Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

broskina
5. okt 2009

ahojte baby...velmi ma boli brrucho..po OPU..je to normálne?

lusinkaj
5. okt 2009

broskina tak to neviem na 100% ja si uz velmi nepamätam... 😉

lusinkaj
5. okt 2009

ale vies co moze byt,lebo predsa to je zasah...asi ano

broskina
5. okt 2009

no ja že už bude ok.. a stale nieco.. 😝

broskina
5. okt 2009

a tie hyperstimulacne syndromy sa kedy prejavujú pocas stimulky ci po OPU??

lusinkaj
5. okt 2009

pocas stimulky 😝

lana28
5. okt 2009

ahojte zienky 🙂
ahoj broski, si bola dnes na odber vajok? joj, mna este 2-3 dni po bolelo strasne podbrusko a vsetko......

lusinkaj
5. okt 2009

ahoj lana,ako?

broskina
5. okt 2009

vypadol mi troska net..

broskina
5. okt 2009

ahoj lana..mna strasne boli vajecnik..ale fakt hrozne.. ☹ no mam zas sebou odber..tak uz sme dnes splodili babo 😀

broskina
5. okt 2009

no lusi tak si ma trosku ukludnila..lebo uz ma napadali scenare.. 😀

lusinkaj
5. okt 2009

broskina nic neboj...vsetko dobre bude...mas ip 🙂

broskina
5. okt 2009

lusi ale som teraz citala,že aj po OPU môže k tomu syndromu dojst:: 😠 no dufam že ta bolest je len tak..aby som si to zapamatala ,že som bola na IVF 😀

lusinkaj
5. okt 2009

jasne to je len kvoli tomu 😀 😀 😀 nic ine 🙂

broskina
5. okt 2009

mas ip lusi. 🙂

lana28
5. okt 2009

ahoj lusi 🙂 ........moze byt.......
broski a kolko ste mali vajok?

lusinkaj
5. okt 2009

lana ja nemozem ist na ivf,citala si? ☹

lana28
5. okt 2009

joj, furt daco do toho pride...........a sa to furt odsuva..........len radsej pockaj kym sa da stitna zlaza do normy, budes mat potom vacsiu sancu uspechu............hmmm.......ked clovek by to chcel hned, nie? joj.... ☹

lana28
5. okt 2009

na nervy to je......

lusinkaj
5. okt 2009

sak to,ved ja som si vsetko tak naplanovala...inj.v chladnicke uz mam a teraz toto...
ale nech sa da do kopy a potom bude uspesne 🙂

lana28
5. okt 2009

ano, ano 🙂

lana28
5. okt 2009

lusi, budes vianocna tehulka 🙂

lusinkaj
5. okt 2009

lana,ano 🙂 😵 dufam....

lana28
5. okt 2009

idem pozerat superstar 🙂 .......pa

broskina
5. okt 2009

lana..4vajícka 🙂

lusinkaj
5. okt 2009

tak superstar popzerane...hrozna nespravodlivost,ti ludia su slepi a hluchi co hlasuju 😠
dobru nocku 😔

gerena
5. okt 2009

Ahojte kocky 🙂 lusi tak to mi je luto..........hnusny endokrinny system, je nam na prd, len same problemy 😠 ale neboj da sa to do poriadku
OHSS moze byt aj pocas stimulky, aj po odbere vajicok, aj po vklade, aj zo zaciatku tehu..........je to strasne, ale .........broskinka pokial sa necitis ok, zavolaj dokiho povie ze co 🙂
uz mi nezapina co je OPU? dobru nocku 😔

zuzu1111
5. okt 2009

Ahojte kočky.
Som tu nová, zbieram info....tak vám stručne napíšem o mojom probléme. Vysadila som HAK,lebo chceme bábo. Keďže som nedostala MS navštívila som moju doktorku. Dostala som vyvolávačku a hneĎ ma objednala na odbery na horm.profil. V prvom teste som mala zvýšený prolaktín, v druhom testosterón, potom mi robila ešte jeden odber a tam zistili že mám zvýšené nejako všetky druhy testorsterónu plus zlý pomer medzi LH a FSH (čo ani neviem čo je 😖 ). Brala som Parlodeln na zníženie prolaktínu. Prešli zase skoro dva mesiace a MS nikde. Teraz mi predpísala Duphaston a poslala ma na ultrazvuk kvôli PCO. Tiež mi odporučila konzultovať svoj stav s endokrinologičkou a vraj keĎ sa veľmi ponáhľame s bábom, mám navštíviť CAR.
Minulý týždeň som bola na utz, kde mi doktor potvrdil PCO s odporúčaním, že on by nečakal na nič, vraj mám ísť do CARu, že najlepšie k Dr. Hermanovi. Neviem čo mám robiť. Nie je to skoro, keď sa o bábo snažíme iba dva mesiace? Mám sa tam objednať? Zoberú ma, keď vlastne nemám za sebou skoro žiadnu liečbu? Potrebujem nejaký papier od mojej doktorky alebo sa môžem len tak sama objednať?
Dajte mi dáke rady kočky, lebo fakt neviem čo teraz robiťí. Môj drahý by tiež chcel nejaké vyšetrenie, či je on v poriadku. Kde mu to urobia?

lusinkaj
6. okt 2009

ahojte baby,od rana som sa sem nevedela dostat,lebo neisiel konik,ved asi aj vam 😉
ger,veru strasne to je ta stitna...ale dava sa do kopy tak snad jej to dlho trvat nebude 😉
zuzi,ja by som na tvojom mieste isla do gyncare,tam ti urobi dr.vysetrenia a urobi aj tvojmu manzelovi a budete vediet co ako...a nemusite mozno ani pouzit umele opl.len mozno nejake lieky budete potrebovat...
urcite by som isla na tvojom mieste,radsej skor ako neskor 😉

sofia2008
6. okt 2009

zuzu, ty si taky isty pripad ako...mne na PCO prisiel Dr. Herman hned pri prvom utz, moja gynekolog. za 5 rokov nie, vraj som zdrava a to, ze mi stale meska menstr. 2-3 tyzdne, bolo podla nej vraj normalne 😖 no mne to nedalo a sama som sa objednala do CAR, moje stastie, ze som dala na svoju intuiciu..liecila som sa podla Hermana pol roka, ale kedze je u nas problem vasci v manzelovi a nepodarilo sa, tak ideme na ivf...len sa cim skor objednaj a necakaj 🙂 PCO je zvlastna choroba a su rozne moznosti liecby, niekomu to pomoze,niekomu nie...
lusinkaj, citala som o tvojej stitnej...neboj, ja verim, ze o mesiac uz budes mat dobre vysledky 😵 drzim palce 😵
ja idem do Gyn. zajtra, ziadost schvalena...tak uvidime