Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

broskina
7. okt 2009

neviem fakt neviem..ja mam totižto 42kg aj s topankami..tak sa bojim aby to telo zvladlo 🙂

lusinkaj
7. okt 2009

veru 3 to je uz velmi vela... 🙂

lusinkaj
7. okt 2009

co??? 😀 😕 fiiiha tak to je velmi malo,tak neviem asi aj jedno by stacilo....

broskina
7. okt 2009

ze..aj ja tak rozmyslam..nevies ci sa zmrazuje aj jedno embryo?

lusinkaj
7. okt 2009

tak toto ja tiez neviem,ale asi ano...ved predsa ho nevyhodia,ved to je tvoje dieta 😀

broskina
7. okt 2009

no ja tak vazim stabilne 26rokov...ak neratam nejaky vykyv pred 8rokmi ked som pribrala na 47kg..a to už bolo vidieť 😀 že som tucko 😀 srandujem 😀

lusinkaj
7. okt 2009

fiha,ja som mala stale 50 kg a som bola chuda...teraz mam viac a som taka akurat,ale tolko kolko ty mas tak to je sila... 🙂

broskina
7. okt 2009

jaj ale nemysli si nevyzeram ako kostra 😀 ..didky mam aj zadok..a stihle nožky 😀 teraz som trosku pochudla na tvari ale to su nervy a stres 🙂

lusinkaj
7. okt 2009

no tak ak mas to hlavne,tak to je zaklad 😀 ine ti netreba 😀 pokial nemas eta-silikony 😀 srandujem

broskina
7. okt 2009

silikony nemam.. 😀 a ked budem tehotna tak este narastu.. 🙂

lusinkaj
7. okt 2009

aj ja sa na to tesim 🙂 😀 aj moj muz 😀

broskina
7. okt 2009

😀 vsetci chlapi su rovnakí..aj môj 😀

lusinkaj
7. okt 2009

sak jasne,to znamena ze mame chlapov 😀 🙂 a su na zeny 😀

broskina
7. okt 2009

😀 no..to mame štastie..lusi idem do obchodu..dufam ze net mi pojde..mrknem neskor..pa

lyndus
7. okt 2009

ahojte baby, sorrac ze vam tu skacem, ja chodim do SPLNu, ja len ze broskina nic si nerob za vahy, ja som pred tehu vazila 48kg ku 170 cm, doki sa za hlavu chytal, ze nech priberiem aspon 5kg, mno co sa posulkam, ked sa neda 😀 😀 😀 a didi vam urcite narastu, ja mam uz teraz o dve cisla vazsie a aj ten moj sa vytesuje 🙂 Inac doki mi vkladal dve a jedno sa chytilo, podla mna si to telo vyreguluje samo, kolko je schopne zvladnut 😉

broskina
7. okt 2009

diky lindus..ja mam 163cm..a fakt aj papam 😀

lusinkaj
7. okt 2009

lyndus...a ktote ivf sa ti podarilo? 🙂
broskina to je zaklad ze si zdrava...a hotovo... 🙂

lyndus
7. okt 2009

broskina verim ze papas, sak aj ja 😀 😀 😀 a prd z toho, ten moj hned na zaciatku skonstatoval, ze ma radsej satit jak zivit, lebo to aspon vidno 😀 😀 😀 inac uz som pribrala 7kg, doki stale hovori, ze malo, ale ja som vdacna aj za to 😉

broskina
7. okt 2009

tak lindus ti držim palce aby vsetko dobre islo aj nadalej 🙂

lyndus
7. okt 2009

lusinkaj prve, nebola som na ET, lebo som mala zdravotne problemy, az na KET a ten sa podaril hned 😉

lusinkaj
7. okt 2009

fiiha,tak to je super...a preco si nemohla et?

broskina
7. okt 2009

tak už som spät.. 🙂

broskina
7. okt 2009

este mam hodinku kym pride manžel.. 🙂

lusinkaj
7. okt 2009

co si fajne nakupila?

lusinkaj
7. okt 2009

co ides varit?

broskina
7. okt 2009

len take drobnosti..varit budem až zajtra..nechce sa mi..ale vidim to na hubovu polievku a o druhom jedle nemam este predstavu 😀

lusinkaj
7. okt 2009

jasne,ja som tiez predvcerom varila hubovu so zeleninou...este dnes je posledna davka

broskina
7. okt 2009

🙂 ja som chcela nieco rychle ale nic ma nenapada..možno to necham na manžela 😀 aby sa troska o mna staral 😉

lusinkaj
7. okt 2009

treba aj to,pravdaze 🙂 mne sa vobec nic nechce

broskina
7. okt 2009

tak to sme dve 😀