Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
4. nov 2009

walle,tak ano chodim aj ja k dr.hermanovi 🙂 mame za sebou 1ivf-2 mes.potrat a potom Ket a ten bol neuspesny 😒 teraz sa chystam na 2ivf ale nastala chyba mam zvysenu stitnu zlazu tak beriem teraz lieky a snad bude uz dobre

sofia2008
4. nov 2009

ahojte, tak dlhsie som tu nebola, dnes som bola na odbere vajicok, mame 14 oocytov, budeme mat aj ISCI kvoli zlemu spermiogramu, zajtra mam volat,ako sa to vyvija 🙂
lusinka, tebe sa to uz krati, verim, ze tie vysledky zo stitnej budes mat ok 🙂 drzim ti palce 🙂

sofia2008
4. nov 2009

walle, mas ip

lusinkaj
4. nov 2009

ahoj sofi,tak super...drzim prsty 🙂 dakujem ano krati len nech je ok
walle...tak musime pisat a pisat

walle
4. nov 2009

tu tu tu, lusinkaj...pôjdeš na KET alebo od začiatku?

sofia2008
4. nov 2009

dakujem 🙂
bude to ok, uvidis 🙂

lusinkaj
4. nov 2009

walle,nie mrazaciky nemame uz a idem na 2 ivf....verim,ze uspesne 😵

walle
4. nov 2009

ahoooooooooooooj sofia, už som si to prečítala...

sofia2008
4. nov 2009

walle 🙂

walle
4. nov 2009

to je super, že ti to vyšlo sofi...myslím, že budeš v poriadku čo sa týka OHSS...pretože ináč by si nesedela asi za počítačom... 🙂

lusinkaj
4. nov 2009

walle uz mame 9999 🙂

walle
4. nov 2009

to máme krásne číslo 1000, chcela som byť autorom 9999 ale lusi ma predbehla... 😠 😀

sofia2008
4. nov 2009

ale mala som poriadny strach 🙂
ty ides teraz na KET?
drzim palce 🙂

walle
4. nov 2009

jáj, nie 10 000!!!

walle
4. nov 2009

ano, beriem ESTRIMAX ...ak niekto má skúsenosti s ESTRIMAXOM, že to bral a aj skúsenosti s postupom KET, čo ma čaká...budem rada, ak napíše 😵

lusinkaj
4. nov 2009

walle 😀

walle
4. nov 2009

ja som mala 12 oocytov a 13 mrazáčikov...! nerozumiem 😨

walle
4. nov 2009

sofi, si pri Hermanovi? asi áno...však? to mi ušlo... 😅

sofia2008
4. nov 2009

😕 tak ty si hotovy zazrak walle 😵
aj ja beriem Estrimax, ale neviem o nom nic?
a kolko si das vlozit? ja sa stale neviem rozhodnut 😖

walle
4. nov 2009

lusinkaj...hm...takže od začiatku...obdivujem ťa...ja už mám strach zo všetkého...keď som prežila strašný OHSS...neviem, či by som dokázala ísť od začiatku a v nemocnici mi povedali, že neodporúčajú... ☹ ale mám mrazáčikov... 🙂

walle
4. nov 2009

sofi...mám zabudnúť na dve...iba jedno ☹

sofia2008
4. nov 2009

ano, som pri nom

walle
4. nov 2009

bolo by to pre mňa vraj riskantné... ☹

sofia2008
4. nov 2009

aha...no tak budes mat jedneho silneho bojovnika 🙂
netreba riskovat, ved si neznicis zdravie..

lusinkaj
4. nov 2009

tak baby ja mam tiez strach z celeho toho procesu,ale co mam robit kedze vieme ze inu moznost nemame,prirodzene to nepojde ☹
nastastie ja som ten lepsi pripad,ja mam vsetko ok akurat ta stitna sa teraz nejak vytiahla ale ta s ada do poriadku a inac ok len manzel je na tom horsie
ja som nemala ani ohss pri 1ivf taze ja to znasam ok...aj urodu som mala celkom dobru taze ja sa na to zase tesim 🙂

walle
4. nov 2009

a veľmi so bojovala keď máme až 13 mrazáčikov.../ z 12 oocytov! 😖 /.chcela som menej, mám strach čo bude s ostatnými, ak to vyjde...pre mňa je to život... ale to už je chúlostivá téma...

☹ tvrdili mi, že ak nejaké sa uchytí, to bude úspech...a stal sa zázrak, z 12 tich oocytov 13 embryí a všetky sa uchytili .... čo mám na to povedať, porevala som si...keď sa spojí radosť so smútkom tak to je poriadny chaos ☹ 😒 🙂

sofia2008
4. nov 2009

lusi, tak to je vyborne, ze nemas ziadne ine problemy...urcite aj teraz bude dobra uroda a vsetko dopadne len a len dobre 🙂
akurat dosiel manzel, domov, tak vas opustam, zajtra sa tu zastavim...prajem vam pekny vecer 🙂 🙂

walle
4. nov 2009

lusinkaj bojuj!!! ženy, a čo vek???koľko rokov tu už papáte? nebojte, tu chlapi nechodia!!!jedine náš Hermanko 😉

lusinkaj
4. nov 2009

sofi pekny vecer 🙂
walle ja rokov?hm....22rokov 😉

walle
4. nov 2009

ahoj sofi...ja idem do BA zajtra, ale možno sa mi podarí mrknúť... 😉 ak nie, v sobotu večer som tu