Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

svetluska23
16. dec 2009

ahoj.
tak časť darčekov nakúpená. ešte zvyšok v piatok.
na utz som bola dnes u svojej dr. mala so to nt vyšetrenie. ale mala vraj nejakú súrnu dovolenku tak ma vyšetrila zastupujúca dr. vravela mi len že všetko je ok. babätka sa vraj rovnako vyvíjajú.
do snv mám ísť v piatok, ale radšej dopredu zavolám nech sa tam navlečiem ešte tretí krát. teraz aj dosť sneží, cesty sú blbé, tak sa mi nechce šoférovať do snv

aj my s manželom sme si povedali,že najkrajší darček sme už dostali. tak si kúpime len aspoň maličkosť, nech si niečo nájdeme pod stromčekom.
tie ivf nás dosť vyčerpali aj psychicky aj finančne. aj hypotéka na byt, takže tak

rozmýšľam, či vôbec niečo extra piecť. rada síce pečiem, len to nemá veľmi kto jesť. zvyknem skoro všetko porozdávať.

matelko1
16. dec 2009

tak som rada,ze je vsetko ok...mozno do piatku sa ani sneh neudrzi,ved uvidis,ale najprv si tam fakt zavolaj ci uz funguje utz.
ja toho roku absolutne nic nepeciem,mozno tak akurat medovnicky,mamka ta ma uz 8 druhov kolacikov napecenych,tak nam porozdava a ani nevydrzim dlho stat,lebo mi opuchaju nohy.
veru aj nas to ivf+icsi a ket vycerpali,teraz sme aj dom davali dokopy,tam sli peniaze,no a darceky zhruba mam,no mozno nejaku malickost kupim mojmu manzelovi.ale ved najkrajsi darcek nosim pod srdieckom.
v piatok si musim ist este zivnost pozastavit.
pozehlene mam,huraaa

svetluska23
16. dec 2009

ja som tiež szčo. kedy sa pozastavuje živnosť? 6 týždňov pred termínom, alebo kedykoľvek. moja ekonómka je v zahraničí vráti sa až vo februári, tak aspoň daňové mi stihne

matelko1
16. dec 2009

kedykolvek sa da.ja chcem ku koncu roka,ale neviem na ako dlho sa da.musim si potom zistit,ci to nahodou nieje len na 1 rok,popytam sa v piatok.
idem na injekciu ku susede,takze na chvilu sa odmlcim,lebo ako sa poznam,tak urcite sa zakecam 😀

svetluska23
16. dec 2009

tak si pokecaj. idem pripraviť nejaké pohostenie. okolo šiestej mi príde návšteva. už len čakám, že manžel konečne príde z práce a nezabudne minerálky. aj keby ...pime zdravú vodu z vodovodu...

matelko1
16. dec 2009

tak my sme uz aj po vecery....takze navsteva,no toto... 🙂 ...kupil mineralku?..ale cista voda je zdrava,ja tiez pijem vodu z vodovodu.

lusinkaj
16. dec 2009

ahojte,je tu niekto?

matelko1
16. dec 2009

ahoj lusi...ja som tu,len som kukala spravy.

lusinkaj
16. dec 2009

ako sa mas?co robkas?

matelko1
16. dec 2009

mam sa fajn,zakukala som sa do modreho z neba....ty ako?v piato som na teba zvedava,ake budes mat novinky... 🙂

lusinkaj
16. dec 2009

dakujem aj ja som uz velmi zvedava 😉

matelko1
16. dec 2009

budem drzat palce aby ti to konecne vyslo,ved uz si to zasluzis..... 🙂
ale ja viem,ze januar bude plodny,vlastne cely rok 2010... 🙂 kazdej to prajem.

lusinkaj
16. dec 2009

si zlata,dakujem 🙂 snad ano,verim aj ja 🙂
ty sa uz tesis?

matelko1
16. dec 2009

ano,tesime sa aj ked sa bojim porodu.a krati sa mi to...teraz sa mi zda,ze to pomaly ide,uz nevladzem,ale nastastie uz mam poprate,pozehlene-detsku vybavu.nenechavala som to na poslednu chvilu,a to je dobre,lebo nikdy neviem kedy to pride na mna.
rozmyslam,ci si mam vybavit porodnika,alebo co mam robit.plati sa 100 eur.

lusinkaj
16. dec 2009

vies co niekto povie ze najlepsie je si vybavit,niekto ze nie...tako povedat...ale ja ak raz budem rodit tak urcite si vybavim... 🙂

katarina822
17. dec 2009

ahojte matelko drzim palce pri porode uz sa ti to krati. inak u mna porod prebehol tak rychlo kus bolelo ani neviem jak uz som bola na porodnej sala a mala za 10min.tlacenia bola von mala 3990gr.inak viem cakas dvojicky.tak drzim dvojnasobne palce.ale mna co prekvapilo je ze ja doteraz nekojim ale odsavam a mala pije z flase asi 2dni doma sme sa snazili kojit ale nechcela tahat.vsetko mozne sme skusali.inaplakali obidve lebo mna porod zmenil ze placem za kazdu malickost.tak ak mozem poradit chci aby ti deti hneh ako to bude mozme prilozili.vyhni sa cumlikom ak mozes a co najskor von s perinky lebo cim skor das cumel tym tahsie sa ho zbavuje a mozu potom odmietat deti prsnik.a perinka pisu tak mesiac aby sa babo citilo v bezpeci mne radili co najdlhsie dokedy vojde do perinky mali sme velky problem oducit od perinky.mohla som to napisat do ip. tak drzim palce 😉

katarina822
17. dec 2009

a u nas su pri dvojickach dvaja lekari.a keby si sa chcela nieco opytat napis ip.

sobka
17. dec 2009

ahojte dievcence, tehulky, snažilky, mamicky..tak ja mám dnes druhé stretnutie s lekárom...som rada, že sa to dáva do pohybu, hádam v januári ak mi nič vážne nenájdu , pojdeme aj my do tretice na IVF, juj, už by som to chcela mať za sebou , myslím tie vysetrenia...už sa vidím ako si pichám injekcie a potom cakám na tehu test....strasne to trvá, vlecie sa to, ale vydržím, pre bábo vsetko, pekný zasnežený dník prajem, pa 🙂

matelko1
17. dec 2009

ahojte.prajem pekny den 🙂
katarina to katka uz ma 4 mes?pekne rastie...a riadny valibuk sa narodila...davno si tu nebola,asi nemas cas,ze?
u nas riadne snezi.

matelko1
17. dec 2009

ahoj sobka...teraz sa to vlecie,ale stimulka rychlo zbehne,len tie vysetrenia kym clovek absolvuje....ale do tretice to musi vyjst 🙂

svetluska23
17. dec 2009

ahojte. aj u nás riadne sneží. bola som v pekárni pre pečivo, vo vzduchu už cítit štedrý deň, vianoce.
sobka tebe robí vyšetrenia pred každým ivf? ja som absolvovala len vstupné vyšetrenia na začiatku. alebo si menila centrum?
inak ked začne stimulka ide to rýchlo, ale je to fajn, aspoň nemyslíš na somariny(môj prípad).
ale ved to poznáš kedze je to 3.ivf. do tretice všetko dobré, držím palce.

matelko1
17. dec 2009

veru vo vzduchu citit uz vianoce.
ako sa mas?...uz si v 13tt,ide to,co?...najhorsie je to asi tie posledne mesiace.ja uz nevladzem,rachlo sa zadychavam,ale musime vydrzat 🙂

svetluska23
17. dec 2009

no zajtra mi začína 14. neviem či je to v poriadku, ale zatiaľ som pribrala len kilo. mam pocit že kým trvali stimulky a všetky tie stresy tak som sa dosť napchávala. za tie roky čo sme chodili do KE tak som nabrala asi 10-11 kíl. a teraz jem ako pred tými rokmi. niekedy sa až nútim

matelko1
17. dec 2009

no ,myslim,ze v 13 tt aj ja som iba 1-2 kg pribrala a potom to islo.teraz mam uz 16 kg navyse.a to papam tak,ako pred tehotenstvom,takze ani malo,ani vela,tak akurat 5xdenne a mam vyvazenu stravu,vela ovocia a zeleniny a mliecnych vyrob.

svetluska23
17. dec 2009

tak sa mám na čo tešiť. najhoršie je to asi v noci však? ja zvyknem tvrdo zaspať a tak sa aj bojím nech sa neotočím na brucho.
idem urobiť obed, manžel dnes volal, že má cestu okolo tak príde na obed.

matelko1
17. dec 2009

no ja uz v noci ani spat nemozem.ked sa idem pretocit,tak som hore.spim raz na jednom,raz na druhom boku.
aj mne pride manzel na obed.uz ho cakam.dnes mame paradajkovu polievku a rezance s tvarohom.nechcelo sa mi vyvarat.
tak dobru chut.

svetluska23
17. dec 2009

ja som kúpila v pekárni čerstvé dukátové buchtičky. guláš je zo včera. manžel pride o 15 minút tak idem uvariť krém. dobrú chuť aj vám

lusinkaj
17. dec 2009

ahojte,tak draceky nejake kupene ale zvysok este dokupim cez vikend a aj v pondelok... 😉

matelko1
17. dec 2009

ahoj lusi tak ty si sikulka ak uz mas daceky.dnes mas volno,alebo co?....

matelko1
17. dec 2009

svetluska dukatove buchticky mam rada,mnam,mnam 😝