Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

beadz
22. dec 2009

matelko, smej sa pokym mozes 😀 😀 😀

matelko1
22. dec 2009

ved sa aj smejem 😀 😀 😀 ..ja nebudem vediet kde mi hlava stoji,ale hadam to zvladneme.

beadz
22. dec 2009

zvladnes to isto, niekedy lepsie, niekedy horsie, niekedy sa budes pytat na psychiatriu a niekedy budes chciet dalsie babo. 😉
my sme s petom minule tak lezali v obyvacke, maly spal a zobudil sa, zacal plakat a peto mi vravi ze "zatajime sa ?" . no, som sa sulala este 2 dni.

ofs
22. dec 2009

Tak bea, sranda veliká, no dosť som spanikarila, bože, ako starí ľudia, ktorí si prichystajú lieky rad za radom a ja to v pohode všetko zjem. Zrazu kričím manželovi, ten sa tak vyľakal....
Tak idem si dať aj do pošvy

lusinkaj
22. dec 2009

bea ta yv ste podareni dvaja 😀

matelko1
22. dec 2009

ofs veru sranda velika,ale uz nepanikar 😅 ..
moj manzelik siel hrat hokej,pride okolo 11-tej domov.
beadz vy ste fakt podarena dvojka 😀

beadz
22. dec 2009

kocky, na dnes koncim, idem sa vyvalit, mozno aj trocha zdriemnem pri telke.
tak az by som sa tu nedostala zajtra tak vam vsetkym prajem nadherne sviatky, kolaciky z ktorych sa nepribera, darceky, ktore ste si najviac priali, ludi, ktorych najviac milujete a oslavy z ktorych sa vam nebude chciet odist.
papa

matelko1
22. dec 2009

tak pa beadz a aj tebe krasne vianoce a tu je maly versik 😀
zdochnuty kapor vo vani plava,nasrata zena sprosto nadava.
primitiv snehuliak pod oknom sa rehoce,vyser sa na vsetko,ved su tu vianoce.

matelko1
22. dec 2009

fuj,ale som hnusna,ze?

ofs
22. dec 2009

jej to je krásny veršík,
už som si dala do pošvy, aj som si to preverila cez jedného gynekológa /mimochodom môjho bratranca, ktorý je lekár v Maďarsku/, vravel že nič sa nestalo... tak som sa ukľudnila, manžel vravel, že v rodine je len jeden zodpovedný člen, tak si to nemám pokaziť...
To je preto, lebo vždy všetko študujem podrobne....
To je syndróm právnikov....

matelko1
22. dec 2009

no,to je dobre,ze si sa opytala dr..aspon budes kludnejsia.takze zajtra rano ides na to...no super

ofs
22. dec 2009

čítam po sebe, dnes sa mi darí, chcela som vyššie napísať, že neverím, že sa to už niekomu STALO a nie Nestalo, darmo, keď to nejde, tak to nejde..... sú aj také dni, radšej končím, zajtra držte palce

matelko1
22. dec 2009

ofs jasne zajtra drzime palce,potom nam napis kolko ti vlozil 🙂

matelko1
22. dec 2009

tak aj ja pre dnesok koncim.
dobru noc 😔

matelko1
23. dec 2009

ahojte.prajem krasny predvianocny den 🙂
pocasie mame otrasne,u nas prsi.......stromcek mam urobeny,huraaaa 🙂

ofs
23. dec 2009

Ahojte, prajem krásny deň,
dnes som bola na prenose, ani sa ma nepýtal, rovno mi vložil tie 2, ktoré som mala, a už som rada, že to mám za sebou. Bola by som šťastná, keby sa podarilo,ale som veľmi rada, že to mám za sebou... urobila som všetko preto, aby naša dcéra neostala v tejto dnešnej dobe sama. Pretože o druhé dieťa sme sa dlho snažili, a už som to pomaly začala prijať, že asi to tak má byť a ostaneme pri jednom a musím uznať, že som to celé hlavne kvôli našej dcére robila, a fakt som šťastná, že si už teraz v kľude ležím a oddychujem. Manžel zdobí s dcérou stromček, je nám fajn, príde z Ameriky aj môj brat, ktorý tam učí a bude rozprávať zážitky o amerických deťoch nevychovaných, akí sú zlí a učiteľ si nič nemôže voči nim dovoliť. Vždy nám rozpráva také perličky, že len si hovorím, že je super, že sme sa narodili tu a žijeme tu. Fakt, baby. Inak celá tá procedúra je veľký zásah do tela, uvedomujem si to včas, že? Keďže ja už jednu dcéru mám, snažila som sa, aby moja psychika prechádzala popri mne, a aby som to nebrala celé tak tragicky, ale nešlo to celkom, lebo vyzeralo to so mnou biedne, veď doki sám povedal, že myslel si, že mi to celé stopne. Tá moja diagnóza /endometrióza/,nie je nic moc, preto ani neviem akú mám šancu, napr. vôbec mi nenavrhol predĺženú kultiváciu, ani to lepidlo, ale kvôli endom. sme mali ICSI, tak uvidíme. Čo teraz sa má robiť? Len čakať a byť trpezliví, že? Robila si si matelko test, alebo si počkala na výsledok z krvi? Mala si nejaké bolesti?
Tak uvidíme, bol by to najkrajší darček, keby to vyšlo.

ofs
23. dec 2009

Matelko, ty si čo robila po prenose? Ležala si? Ja chcem normálne fungovať, samozrejme, že všetko s mierou, ale ani mamka, ani manžel mi nič nedovolia robiť, veď ja nič ťažké nechcem dvíhať, ani utierať podlahu, ale hádam sa mi nič nestane, keď navarím, alebo sa pôjdem prejsť, nie? Škoda, za to počasie, furt prší, ako je u vás? Už máš všetko pripravené?

sofia2008
23. dec 2009

Ahojte..prisla som vam vsetkym popriat krasne a pokojne Vianoce a len to dobre do Noveho roka! 😵
Nech bude rok 2010 ovela lepsi ako ten stary 😵
Ofs..drzim ti palce! 😵

ofs
23. dec 2009

Sofia, ďakujem, aj tebe prajem krásne a pokojné Vianoce, plné pohody a lásky v kruhu najbližších,
pozdravujem všetky babenky, a prajem všetkým Vám taktiež láskyplné vianočné sviatky, a pokoj v duši

ofs
23. dec 2009

Halo Matelko, kde si?

gerena
23. dec 2009

Ahojte 🙂 Ofs ja ta trosku potesim 🙂 neuveris kolko zien uziva utros krizom-krazom.....nic si ztoho nerob, akurat keby som to povedala vcera, no nebola som........utros sa da uzivat oboma sposobmy, niektory lekari dokonca davaju per os uzivat, takze pohoda 🙂
taka perlicka -moj pradedo si daval paralen capiky do ucha, a pomohlo 😀

ofs
23. dec 2009

Ahoj gerena,
teraz je to už jedno, včerajšieho stresu som si užila až až, dokimu som to ani nevravela... ale jedno je isté, na zážitky s utrogest. budem dlho spomínať....teraz je už dôležité ako sme dopadli po prenose, bola by šťastná, keby to vyšlo.

matelko1
23. dec 2009

ahojte.tu som.
ofs ja som normalne fungovala,1 den som oddychovala a na druhy den som uz sla do prace,aby som na to nemyslela.
ano pri et som testla,ale test mi ukazal len 1 ciarku a krv bola pozitivna,ale nakoniec v 6 tt som potratila.
pri ket som netestovala a vysledok vidis.

ofs
23. dec 2009

a
prosím ťa matelko, bolelo ťa v podbrušku?

matelko1
23. dec 2009

ano bolelo.

baby sonikah dnes porodila trojcata 2 dievcatka a chlapceka,vahy 1240g,1200g,1100g-porodila v 29 tt.

lusinkaj
23. dec 2009

ahojte,ako ste travili dnik?ja pracovne a dnes bol fakt saleny den ti ludia vsteko na poslednu chvilu nechavaju
sonikah,blahozelam nech babätka rastu a nech su zrdavuckí 😵

matelko1
23. dec 2009

ked si natukas trojcata.sk,tak uz vsetky noviny o nej pisali a su tam aj odfoteni vsetci aj sona.taki malicky.az mam zimomriavky na tele.este pred 2 dnami sme si pisali,ze by chcela este par tyzdnov vydrzat a .....

stromcek som robila,upratovala a vyzera to u nas,ze idu vianoce.

lusinkaj
23. dec 2009

dobre idem si kuknut...

lusinkaj
23. dec 2009

ale kde si to mam natukat?hm???

lusinkaj
23. dec 2009

aha,tak uz som to nasla...krasní su malicki,len malicki tak nech sa daju poriadku a nech su zdravucki 🙂