Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
29. dec 2009

ahoj lusi.co mas volno?

lusinkaj
29. dec 2009

no ano matelko take dlhsie...uz tam niesom to som bola len december,pocas sviatkov lebo mali tovar,dost ludi taze tak,teraz s auz pripravujem na ivf... 😉 uz nech je 5.1

svetluska23
29. dec 2009

tým, že som prišla z KK do PP tak asi skôr v PP. v Kežmarku je to dosť plné rodičiek z lomničky, mlynčekov, rakús atd. ta kamoška rodila v prešove.
ale máš pravdu, hlavne sú tam sestričky.
lusi 5.bude ani nebudeš vedieť ako.so štítnou chodíš do nede alebo len v ke k nejakemu endokrinológovi?

svetluska23
29. dec 2009

nedu ľubochňa

lusinkaj
29. dec 2009

sveti..ja chodim uz od 18ky k ednodkrinologicke 😉 veru zachvilu je tu uz 5 v noci som sa zobudila na bolest ako na ms,ale nic..neviem ekdy dostanem...neze bude 5 a ja pojdme k dr.a ono to ani nepride..co potom? 😀 😕 ☹

svetluska23
29. dec 2009

snad do 5.pride a ked nie tak sa to snád neposunie velmi, možno len pár dní. neboj on to porieši

svetluska23
29. dec 2009

no rozmýšľam čo variť na obed, nemáte nejaký tip?

matelko1
29. dec 2009

lusi neboj ms pride....
ja varim dnes fazulkovu polievocku na kyslo a cestoviny s olivami a sampinonami+parmezan....masa mam dost po sviatkoch,nemam ani na maso chut.povedala som,ze do noveho roka nechcem maso ani vidiet.

lusinkaj
29. dec 2009

baby ja este mam od nedele,sle.polievku,take mäsko len trosku na samp.s cestovinami taze dnes nic...
tak snad pride...no neviem co potom ak do 5.nepride

matelko1
29. dec 2009

lusi ako dobre,ze nemusis varit.....ja som sa nevedela rozhybat,nic sa mi nechcelo robit 😀
dnes aspon slniecko svieti,hned je den krajsi 🙂

svetluska23
29. dec 2009

ja mam ešte kapustnicu. myslíte, že ešte bude dobrá?na mäso nemám ani ja chut, tie cestoviny sú fajn nápad. mne sa dnes strašne chce spať

eva7780
autor
29. dec 2009

ahojte,ja len tak narýchlo 😉 čo je tu nového?
svetluška vraví sa,že kapustnica čím dlhšie stojí,tým je lepšia,jasné,že v chladničke 😀
ja som dnes robila palacinky,lebo maso mi ide už aj ušami 😝 idem trochu pospratávať a hodiť prať 😝 pekný den 😵

svetluska23
29. dec 2009

ahoj evka. ja so ťa zo začiatku čitala. písala sem aj scilla. mala fakt dobré tipy na varenie. ako sa ti a jej darí?

eva7780
autor
29. dec 2009

ahoj svetluška,no od csilli si beriem sem tam tipy na varenie resp.pečenie aj ja 😉 mne sa darí celkom fajn,v pondelok 4.idem na preventivku gu gyndošovi,neviem či to už na rok 2010 ,alebo čo,lebo v tomto roku som už mala robenú,majú v tom asi dobrý bordel 😠 😒 aspon sa ulejem s práce 😀 😀

svetluska23
29. dec 2009

ideš do ďalšieho kola ivf? mne sa podarilo až 5.

lusinkaj
29. dec 2009

s tym varenim to je na nervy...mi tam mame trosku ale to len tak,mala davka 😀 vecera neviem co bude 😕
evi ahoj,ako sa mas? 😉

svetluska23
29. dec 2009

matelko, cestovinky sa varia a omáčka (cesnakovo-syrová) už rozvoniava. ešte parmezán a hurá ....

lusinkaj
29. dec 2009

sveti,aky je u vas problem kedze az 5 sa podarilo?to si bola 2ivf ako smaoplatca?to je dots financne narocne? 😕

svetluska23
29. dec 2009

ja štitna a manžel spg. ano dva razy sme si platili. neviem, prečo to skôr nevyšlo, nepátrala som po tom. nech sa viac netrápim

lusinkaj
29. dec 2009

samozrejme...treba to uz nechat tak... 🙂 ale nevies aka je pricina preco az na 5 krat?ty chodis k nam do ke do gyncare?

eva7780
autor
29. dec 2009

svetluška,teraz máme pauzu 😒
lusi ahoj,všetko po starom 😉
idem ja pokračovať v práci,lebo takto to nikdy nedorobím 😀

svetluska23
29. dec 2009

aj u prirodzeného počatia je šanca 25%. tak to aj tak beriem. chodim do ke

svetluska23
29. dec 2009

pekný deň evi. tak si oddýchni a potom to pôjde opäť o niečo ľahšie.

dobrú chuť k obedu

lusinkaj
29. dec 2009

evi aj ja pratam trosku...sem-tam nakuknem a popijam kafe teraz 🙂
jasne,aj prirodzene je tam mala uspesnost 🙂

lusinkaj
29. dec 2009

tak idem ja do obchodu...mnazel dopapa to navarene,akurat je tam len jedna davka,ja si urobim spagety 😉
dobre ze som sa pozrela,kolko tam je...

matelko1
29. dec 2009

tak uz mam brusko plne 😅 a hned mi je lepsie.aj manzel bol,maju v praci napatu atmosferu-dvaja dostali vypoved,ostali este dvaja.to je strasne,bojim sa.jeden tam pracoval 13 rokov,druhy 8 rokov,moj manzel je tam 6 rokov.

evi jeeej ahoj.my dve sa vzdy miname,ale nic to,my sme na skype casto 😅
svetluska vidim,ze tymi cestovinami som ti urobila chut,mnam aj syrovo-cesnak mam rada,vlastne ja vsetko spapam 😀

matelko1
29. dec 2009

ja este musim na postu ist,poplatit seky,inkaso a poistku za auto.este,ze mam postu pod nosom.tam mozem aj v papuciach 😀 ...teraz maju pauzu do 14-tej.

lusinkaj
29. dec 2009

matelko tak snad tvojho muza sa to nedotkne,strasne teraz stou pracou 😒 kde on pracuje?
tak ja som bola v obch.tu len na par krokov..kupila som spagety a muzik ma mäsko... 😉

matelko1
29. dec 2009

tak seky posledne poplatene,peniaze minute 😀
tak ja pevne verim,ze moj manzelik ostane nadalej pracovat.

matelko1
29. dec 2009

lusi mas ip.