Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
4. jan 2010

nie sam lekar neponukol,az ked som sa ho pytala,tak povedal,ze je taka moznost....dala som si aj pri ET,aj pri KET.

weronika131
4. jan 2010

ale nakoniec to pomohlo???

matelko1
4. jan 2010

ano pomohlo to a dali si to u nas v centre viacere baby.
idem si narovnat chrbat,uz nevladzem sediet...potom este pridem.

weronika131
4. jan 2010

maj sa a dik za rady

matelko1
4. jan 2010

weronika nemas za co a prid kedykolvek medzi nas 🙂

weronika131
4. jan 2010

matelko
dakujem, rada

madonnka
4. jan 2010

Ahojky 🙂
weronika vitaj, 🙂 neboj vyjde vam to treba mysliet pozitivne ajked je to tazké niekedy 😉 ver mi viem o com hovorim 😉 vidim ze aj evka nakaqkla ,no staro-nove baby sa tiez ukazu raz za uhorsky rok 😀
svetluska este nikde? 😕 😕

eva7780
autor
4. jan 2010

madonnka ahoj,no veru raz za čas nakukneme 😀 😀

ofs
4. jan 2010

Ahojte baby,
tak dnes som bola v KE, zbytočne, doki tam nebol, ja však zajtra nebudem doma, tak som sa vrátila o 11.00 z KE a išla som tu do nemocnice, bola som teraz pre výsledky, mám HCGt 210,0 plus HCGkval nad 25. Tak vravela jedna lekárka že super, ale ja sa ešte neteším, už mám žiaľ zlé spomienky na predčasnú radosť. Ale asi dobré, nie?
Napíšete vy ste aké mali výsledky?
Lusinkaj zajtra ti držím palce, bude tam určite, volala som s ním,len dnes tam nebol.

matelko1
4. jan 2010

ahojte.
jeej vidim,ze aj madonnka a evka tu nakukli.super 🙂 ..ja som si trosku zdriemla,teraz som vstala,a aj to pojdem na injekciu.

ofs hcg mas dost vysoke,tak to by ti malo vyjst 🙂 ..ja uz si nepamatam,ale myslim,ze som mala tiez okolo 200,ale neviem presne kolko.

lusinkaj
4. jan 2010

ahojte,tak som spät...stolicka kupena,namontovana...teraz robim zemiacky k mäsku sa najeme veget... 😉
nviem ci mam dat uz zajtra dole stromcek a popratat ci este pockat..? 😕

madonnka
4. jan 2010

Ahojik pekny vecer baby 🙂
ofs potichucku gratulujem,bude to dobre uvidis 😵
lusi mi dame dole stromek az v stredu 😉

lusinkaj
4. jan 2010

madonnka,ja len kvoli tomu lebo chcem tam dat stol s pc a stolicku...tak preto mi zavadza ten stromcek... 😉

matelko1
4. jan 2010

tak som spat aj injekcia pichnuta.
lusi ja asi dam zajtra stromcek dole.

ofs
4. jan 2010

Ďakujem ti madonnka, ale bojím sa, veľmi....

lusinkaj
4. jan 2010

matelko das zajtra necakas este na 3-kralov?ja neviem kedy... 😉
ofs,bude dobre... 😵

ofs
4. jan 2010

Aj tebe matelko dík za info.
Ja nemám veľmi čas chodiť a písať na nett, vždy si vás však prečítam, moja dcéra sa už síce vie pohrať sama, ale aj tak vyžaduje moju spoločnosť, ani neviem koľko krát sme teraz cez sviatky hral karty alebo spoločenské hry,
pekný večer,

matelko1
4. jan 2010

lusi ja som vzdy davala pred 3-mi kralmi stromcek dole,aj so vzdy poupratovala a na 3 kraloch som oddychovala.
ofs pekny vecer.

svetluska23
4. jan 2010

ahoj.
prajem všetkým šťastný nový rok 2010.
veľa zdravia, dobrých výsledkov a trpezlivosti

matelko1
4. jan 2010

svetluska ahoj a dakujeme.
kde si sa flakala 🙂

lusinkaj
4. jan 2010

no to je tiez dobry napad matelko ja som stale davala na 3 kraloch ale etraz to chcem posurit kvoli miestu...kedze mame pc...no neviem porozmyslam este...
sveti..dakujeme

matelko1
4. jan 2010

ja som vzdy davala 5.1.dole stromcek,lebo 6.1.sme chodili lyzovat a vecer by sa mi nechcelo davat dole a este aj upratovat.

matelko1
4. jan 2010

baby dostaneme navstevu,takze ked sa odmlcim,tak prepacte..

lusinkaj
4. jan 2010

tak ja dam tiez asi zajtra lebo je aj muzik doma tak pomoze s presunom stola atd... 😉

sobka
4. jan 2010

ahojte, pekný neskorý vecer, niekomu dobru noc...konecne som sa dostala k pc, to je katastrofa, že celý den si nenájdem cas.. 😔 ofs, gratulujem k výsledku, verím, že len porastie a hcg ti dr. Herman iba potvrdí...super...vidím, že sme to roztočili už v novom roku, tak už aby sme rýchlo nasledovali nové tehulky, že babule? a teraska co? no ako výsledok a kontrola? nehlasiš sa, tak verím len, že oslavujes a od radosti nemáš slov 😉 😉 😉 zajtra tu asi bdem castejsie, mala by som byt doma, len som lietala dnes po uradoch a obchodoch, pá

svetluska23
5. jan 2010

ahoj všetkým.
včera kým som prečítala ako ste sa rozpísali, tak už bolo neskoro.
matelko o dva týždne už budeš mať maličkých doma? to je super. inak na dvojcata.cz je tam dost diskusií o celkovej narkóze alebo o epidurále, nečítala som to, ešte nechcem na to myslieť.

ofs ja by som si na tvojom mieste teraz v pohode kúpila aj test a testla. vyzerá to dobre.

matelko1
5. jan 2010

dobre ranko.prajem pekny den.......u nas poletuva snezik.ale je riadna kosa...

svetluska ano na dvojcatka.cz so si precitala aj diskusie.... 🙂

terasa
5. jan 2010

Cauko pozdravujem vas prijemne poobedie
Co porabate?

terasa
5. jan 2010

doobedie nie poobedie uz ani pisat neviem ☹

svetluska23
5. jan 2010

matelko sú dve jedna je dvojcatka.cz a druhá dvojcata.cz.
ja pozerám pomaličky aj kočiariky. neviem či ešte nie je priskoro. ale úprimne povedané mám v tom dobrý chaos.