Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

arianat
18. jan 2010

Ahojte. Lusi vzala si si niečo od bolesti, napr. ibalgin, a aké máš bolesti ? Herman ťa na to upozornil, že je to v poriadku, keď máš bolesti ?

ofs
18. jan 2010

Matelko to je ale matematika, pre mňa zložitá. Na prenose som bola 23.12. , odber bol 21.12., jeden deň sa oplodňovali, tak od 23.12. sa počíta presne? No a to už chápem že mám pripočítať 2tt, len neviem ktorému dňu. Prepáč matelko, ja viem, som jeleň

ofs
18. jan 2010

Lusi ešte som ti chcela napísať, že ak máš bolesti, zavolaj mu skôr ako až o druhej. Radšej neber žiadne tabletky proti bolesti,
dúfam, že je ti už trošku lepšie

babulko
18. jan 2010

matelko ja som rodila v 37tt uz som sa nevedela dockat kedy uvidim tych svojich drobcov a o tyzden uz budeme mat pol rocka velmi to ubieha pri dvoch drobcov.....uz ked budu na svete tak cas ti bude ubiehat velmi rychlo.....uz sa tesim aj ja kedy uvidim tvojich drobcekov 🙂 dufam ze das do albumu fotecku....

matelko1
18. jan 2010

jasne,ze dam do albumu.dnes som maturovala ako sa zmensuju fotky 😀

ofs od oplodnovania sa rata.

ofs
18. jan 2010

Matelko, nevieš tú akciu srdiečka?napíš mi prosím, alebo u teba to bolo ako?

lusinkaj
18. jan 2010

arianat,uz je to lepsie,neboli to uz az tak,len jednu tab.som si vzala viac uz nebudem,v inej teme si pisem a tam mi povedali ze dnes jednu v pohode mozem vziat 🙂

matelko1
18. jan 2010

lusi to je v poriadku,ze mas bolesti.ja som tiez mala,zajtra by si ich uz nemala mat.

ofs v 6tt ti hermi potvrdi akciu srdiecka a aj ty pekne uvidis na utz ako bije a budes sa vytesovat.

lusinkaj
18. jan 2010

matelko uz je to lepsie,sa to zmiernuje... 😉

arianat
18. jan 2010

Ja som dnes zobrala prvú injekciu gonal. Vobec som nebola schopná sama si to vraziť do stehna, nakoniec mi to pichol manžel, ale tiež z toho skoro odpadol. Obidvaja sme boli roztrasení. Uvidíme ako to zvládneme zajtra, ale asi to bude znova hotová spartakiáda.

lusinkaj
18. jan 2010

arianat ale ved to je v pohode 😉 to pichanie

arianat
18. jan 2010

Lusi tak ty sa fakt modli , dneska sa ti to tam oplodňuje. Držím palce, nech sú embrijká silné a živoaschopné a hlavne aby sa im u teba páčilo.

matelko1
18. jan 2010

arianat tak ty si zacala tiez so stimulkou.super,tak to rozbehnite,ze budu nove tehulky.
lusi no,uz sa to tam oplodnuje.tesim sa 🙂

arianat
18. jan 2010

Diky matelko, dúfam, že ťa budeme nasledovať.

lusinkaj
18. jan 2010

no hned ako zalhanem,bude dlha modlitba nech emb.budu kvalitne 🙂

matelko1
18. jan 2010

lusi no pekne sa pomodli.a zajtra ti povie kedy bude vklad,ze,

matelko1
19. jan 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
tak kde ste kto.......

sobka
19. jan 2010

Ahojte hermanky, tak kde ste vsetky? Lusinkaj, ostávas doma, alebo chodíš do prace?Ofs, srdecne potichučky gratulujem, verím, že toto tehotenstvo je už na 9mesiacov, velmi sa teším, že ste tu vsetky, na ktorú raz určite prisiel rad...tak držím palce...aj tebe Matelko, už sa ti tie týždne zkracuju.. 😉 .vsetkým vám aj ostatným kockám ktoré som neoslovila, silno držím palce do dalsieho boja a prajem vela zdravícka.... 🙂 Ja som bola u dr. na pohovore, potvrdili mi to, o com som vedela, až na to , že opat sa mi dvihol prolaktín, takže musím na endokrinologiu, dnes sme boli na genetike, výsledky budu do 6týždnov , no a mám sa rozhodnuť, ci si dat vybrat vajíčkovod, ktorý mám nepriechodný, alebo pojdeme do IVF so silnými antibiotikami, vo stvrtok mám konzultáciu u svojej gynekologicky, tak ak mi dá termín, myslím, že ak pojde von, bude to pre nás lepsie...už nechcem riskovať ze sa to ioapt nepodarí a potom si platiť celu uhradu...hm, verím, že tento rok bude pre nás avsetky velmi uspešný, tak vela pozitívnej energie prajem aj Vám dievcence, prajem pekný den, pa 😵

matelko1
19. jan 2010

sobka a ja tebe drzim palce,aby si sa spravne rozhodla.poriadne to prekonzultuj aj s viacerymi lekarmi,
veru mne to uteka a som zvedava,drzime sa pekne.vo stvrtok idem do poradne a v piatok do nemocky na vysetrenie-tam chodim teraz kazdy tyzden a primar ma vysetruje.min.tyz.som bola este pekne uzavreta,tak som zvedava teraz na piatok,ale uz by som sla na sekciu a mala to cim skor za sebou.

sobka
19. jan 2010

ja ti verím, moja sestra sa nevedela dockať toho krpca, už sa necítila dobre, tak isla na sekciu...a malý ma už 4 mesiace a je to valibuk...takže ak už máš ten pocit, tak chod, zbytočne sa trápiš, ani sa nevyspíš...budem na vas myslieť...

matelko1
19. jan 2010

veru co sa tyka spanku,tak uz vobec nespim.kazde 2 hod som hore.ked sa chcem pretocit,tak si musim sadnut na postel a prehodit vankus na opacnu str.
v piatok uz budem v 37 tt takze uz by sa mi mohla urobit sekcia.aj tak som to pekne potiahla na to,ze cakam dve 🙂

arianat
19. jan 2010

Ahojte, matelko asi sa cítiš nepohodlne, ale vydrž, ten výsledok určite bude stáť za to.

arianat
19. jan 2010

Ozaj, a o akej sekcii to hovoríte ?

matelko1
19. jan 2010

ahoj arianat.ja budem rodit sekciou-cisarak budem mat.
som zvedava v piatok ci sa s primarom dohodnem,ze kedy mi ju urobi.

arianat
19. jan 2010

Aha..., a v ktorej nemocnici budeš rodiť? ....budeme ti držať palce. Už si vo finále, tak nech sa to podarí.

matelko1
19. jan 2010

budem u nas v spisskej novej vsi rodit.....aj a trosku bojim.a neviem aku narkozu si vybrat,ci spinal,alebo celkovu.

arianat
19. jan 2010

Napadlo mi, že by si sa na to mohla spýtať Hermana, keď ešte za ním pojdeš, že akú narkózu by ti on odporučal.

matelko1
19. jan 2010

nie ja uz za hermanom nejdem....musim sa tu u nas viacerych lekarov opytat co mi odporucaju.
pri spinale by som videla babatka hned a pri celkovej az na druhy den.

uz sme po obede,dnes sme mali zel.polievku a rezance s tvarohom.nechcelo sa mi moc vyvarat.

arianat
19. jan 2010

Ja som robila fazuľkový prívarok s údeným mäsom, ale som sama doma, manžel príde až o piatej z práce. Dovtedy asi ešte napečiem jablkový koláč, aby mi rýchlejšie zbehol deň.
Lusi tu dnes ešte nezakukla, azda je v poriadku, po včerajšku.
Ja sa snažím pri stimulovaní veľa piť, nakúpli sme plno minerálok a džúsov, dúfam, že ma minie ohss.

matelko1
19. jan 2010

ja som tiez vela tekutin pila....ty stimulujes gonalom,ano?....taky jablkovy kolac by som si dala 😝
veru lusi tu este nebola...ktovie ci ma bolesti este,alebo uz nie.