Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
20. jan 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
u nas snezi..
lusi ja nemam nic na plane.urobim nejaku rychlovku na obed.

matelko1
20. jan 2010

posuniem nas o jednu str.dopredu.
tak halo baby kde ste.....
ja pojdem o chvilku obedovat,manzelik pride.....
tak dobru chut.

matelko1
20. jan 2010

😉

arianat
20. jan 2010

Ahojte matelko, lusi. Chcem sa opýtať, či budem ešte ďalej niečo doplácať za ivf. Zatiaľ som doplácala len za gonal. Viem, že sa ešte dopláca za lepidlo a PK. A za samotné úkony budeme niečo doplácať, či to už všetko bude hradiť poisťovňa?

matelko1
20. jan 2010

arianat ahoj....budes este doplacat.neviem ci si mala aj icsi,alebo nie.za lepidlo je to myslim 130€,PK-100€...ceny si uz nepamatam,ale mas papier,kde ti pisal ake lieky atd....tak kukni z druhej str.tam je cennik.

matelko1
20. jan 2010

ja som este u dokiho doplacala okolo 550€.ale my sme mali icsi.

arianat
20. jan 2010

my icsi nebudeme mať, ale lepidlo aj PK si priplatíme. Čítala som vaše včerajšie debaty, matelko snaž sa ostať v psychickej pohode. Ja viem, že mne sa to teraz dobre hovorí, ale nech ťa utešuje, že nebudeš prvá a ani posledná v tej pôrodnici, takže verím, že sa tam o teba dobre postarajú a všetko dobre dopadne a onedlho budeš hrdá mamina.

matelko1
20. jan 2010

ved sa snazim ostat v pohode 🙂 ....bud.tyzden urcite budem to mat za sebou.
ty mas kedy odber...

janapo
20. jan 2010

ahojte dievcence...matelko vsimla som si ze tu rozoberate sekciu...ja ti mozem povedat z vlastnej skusenosti ze som mala celkovu a bolo to v pohodicke,bola som vybavena do 30 minut so vsetkym...deticky som nevidela ale aj keby som rodila spinalkou ci spontanne tak by mi ich vraj neukazali lebo ich urychlene brali do inkubatorikov, kedze dvojicky su takmer vzdy rizikove. Rodila som v 36tt...co sa tyka spinalky tak povodne som ju chcela aj ja ale ad 1 robila som si prieskum u kamosiek a takmer kazda mala po nej sialene migreny a neboli schopne ani kojit ad 2 odhovaral ma aj operater a kamoska co robi instrumentarku pri sekciach...je to skor na osobne zvazenie, ako pisala ger jedno aj druhe ma svoje plusy aj minusy 😉 inac gratulujem, ze sa tak statocne drzis, po 37tt si uz vlastne za vodou 😉

matelko1
20. jan 2010

ahoj janapo.no pekne,ze si sa tu ukazala.... 😵 ..ja sa este samozrejme poradim aku mi odporucaju anestezu,tak uvidime....bozinku ty uz mas 8 mes.deticky....ako to leti,ze.....
ja to vidim na sebe,ze nedavno som chodila k hermimu a o chvilku budem mamina.to sa mi ani verit nechce,ako to leti.
aky velky sa narodili tvoji drobci,aku mali vahu v 36 tt.

arianat
20. jan 2010

Matelko ja ešte neviem kedy bude odber, dnes beriem 3. injekciu gonalu a v pondelok idem k nemu na kontrolu, tak mi povie čo ďalej.

matelko1
20. jan 2010

aha tak v pondelok kontrola....budem drzat palce....

janapo
20. jan 2010

matelko leti to strasne prestrasne 🙂
no vies povinnosti mam vyse hlavy takze na pisanie mi neostava vela casu...som s detmi prevazne sama a uz zacinaju pomaly lozit a musim striehnut ako policajt co robia 😀
porodne vahy mali Adamko 2180g a 45 cm a Tami 2100 a 44 cm.
A tvoji drobcekovia maju ake odhadovane vahy? 😉 Uz mate mena? 😉

matelko1
20. jan 2010

janapo v 35tt mali 2440g a 2420g a mena mame alex,maxim,oliver...jedno musime skrtnut.
takze boli aj v inkubatore,ze...

janapo
20. jan 2010

matelko pekne mena 😉
ano boli v inkubatore, ale len kvoli termolabilite, dychali pekne sami 🙂

matelko1
20. jan 2010

teraz uz urcite budu mat drobci okolo 2500g,mozno ani nebudu musiet do inkubatora,uvidime,hlavne nech je vsetko v poriadku.
ty/vy/ sa ako mate....deticky su zdrave,ano?
ja idem zajtra dohodnut s primarom,prekonzultovat kedy bude sekcia.urobi mi utz,aj ma vysetri.min.piatok som mala krcok uzavrety.

janapo
20. jan 2010

matelko drzim palce 😵
mame sa vyborne, deturence pekne rastu, pekne papaju, chuti im vsetko 😀 ...ale najviac mamkine mliecko 😝 a co je hlavne sme zdravi 😉 dnes som pridala nejake fotky, kuk 🙂

matelko1
20. jan 2010

jeeej tak tí su rozkosni 🙂 🙂
to mas tolko mliecka?tak to je super,ze kojis.ja sa bojim,ze nebudem mat dostatok mliecka.

janapo
20. jan 2010

matelko kojenie zacina v hlave a v presvedceni ze chces kojit 😉 takze ziadne obavy, hlavne klud a hned po sekcii akonahle sa zotavis musis zacat stimulovat laktaciu...bud odsavackou alebo ak nebudu drobci v inkubatore tak ti ich zrejme prinesu aj prvy den po sekcii aby sa prisali 😉 mne sa laktacia rozbehla na 3 den a bola to drina aj bolest ale stalo to za to 😉

matelko1
20. jan 2010

no ved ja chcem kojit.do nemocky si beriem aj odsavacku.
co mi treba zobrat do nemocnice okrem papuc,hygieny...

matelko1
20. jan 2010

idem na injekciu...
pridem 🙂

lusinkaj
20. jan 2010

ahojte baby,janapo jeeeej drobcekovia su krasni 😵 drzte sa...
matelko a ty ako?

janapo
20. jan 2010

matelko, ja som si na zaciatok brala zakladne veci ako zupan, pyzamo, hygienicke, male radio (bola som tam 2 mesiace tak aby som nescvokla na izbe), nejake citanie a okrem pyzama aj teplaky a tricko (som nosila pom porode).Detsku vybavicku mi manzel donesol az pri odchode z nemocky...

janapo
20. jan 2010

matelko aj ty musis pichat injekcie? 😨

lilly4
20. jan 2010

ahojte baby 🙂
tak dnes som bola na odber,mam 8 vajicok 🙂 zajtra volam kolko sa oplodnilo.
jaj take bolesti mam v podbrusku 😠

lusinkaj
20. jan 2010

lily,super aj 8 je pekny pocet...mate icsi?davas si pk a lepidlo?
joj mna este stale boli brusko a to som v pondelok bola... 😒

cukor
20. jan 2010

matelko.....tak ja vyzvedám v teme trombofília čo je s tebou.....nevieš sa ukázat.....no aspon že si o.k.......este stale 3V1.....

lilly4
20. jan 2010

joj to ani nehovor lusi ,ja ze uz zajtra budem bez bolesti 😒
mi mame ivf,bez icsi.lepidlo si dam a pk uvidim podla toho kolko sa oplodni 😉

lusinkaj
20. jan 2010

super,ak nemusite mat icsi...aha nechces i dat pk,je to lepsie vies da sa vtedy vybrat najkvalitnejsie emb. 😉
no aj ja som myslela,ale boli to este...

lilly4
20. jan 2010

vy mate icsi?.....pk by som chcela,ak sa oplodni viac,vybrat tie naj... 🙂