Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
21. jan 2010

tak my sme uz po obede.
haloooo kde ste.....

lusinkaj
21. jan 2010

matelko ja este stale peciem zem.placky uz vyse hodinu 😝 tak skoro ich robit nebudem... 😀

matelko1
21. jan 2010

no to ti verim.ja som minule tiez robila,v celom dome dym a tak som si povedala,ze tak skoro ich robit nebudem 😀

lusinkaj
21. jan 2010

no ved to cely byt smrdi,aj ked mam vkuse okno v kuchyni otvorene 😝 este chcem pozmyvat a mam veget...

matelko1
21. jan 2010

aj ja uz mam veget.mycku som zapla a neviem co s nacatym dnom....

lusinkaj
21. jan 2010

no uz aj ja som dopiekla placky,ako pre armadu 😝 hotova som...pojdem este pozmyvat podlahu...najprv trosku odychnem 😝

janapo
21. jan 2010

matelko coskoro uz nebudes mat taketo dni, tak si vyloz nohy a uzivaj si kym mozes 😉

janapo
21. jan 2010

lusi to by som si dala, mnam...som uz sto rokov nejedla 😝

lusinkaj
21. jan 2010

janapo ahoooj,jooj vies co poslem mam jak pre armadu... 😝

lilly4
21. jan 2010

ahojte babenky. tak z 8 jajok sa oplodnilo 7 🙂 super...dala som si PK, tak ja neviem ako vydrzim ten dlhy vikend az do pondelka 😎

lusinkaj
21. jan 2010

lily tak to je tiez super uroda...a lepidlo si nechcela?

lilly4
21. jan 2010

ano dam si aj lepidlo 🙂
tak lusi zajtra ti drzim palce,aby sa pekne uhniezdilo a bolo s tebou nasledujucich 9mesiacov 🙂

lusinkaj
21. jan 2010

lily dakujem...a kedy to povies dr.nemala si to dnes povedat...? 😉

lilly4
21. jan 2010

ja som mu uz povedala 😉 a zajtra mu mam este zavolat a sa dohodneme na pondelok,ze o ktorej pridem 🙂

lusinkaj
21. jan 2010

jaj jasne chapem...bodaj by nam to vyslo,potom budeme spolu kocikovat,dame stretko 🙂 kolko si das vlozit?

lilly4
21. jan 2010

no to by bolo super 🙂 ja si dam vlozit 2,risknem to radsej dvojky ako ani jedno,a my by sme sa dvojkam aj potesili 🙂
a ty...kolko? 😉

lusinkaj
21. jan 2010

lily tak spytam sa dr.najprv co povie ale aj ja si dam 2...

matelko1
21. jan 2010

ahojte.tak tu som.trosku som si bola vystriet chrbat...
lilly super 7 sa oplodnilo.ja som tiez mala 7 oplod.z 9.takze v pondelok ides.
baby to sa tu rozbieha.super 🙂
janapo ved na to sa tesim,ved to sme chceli mat deticky 🙂 🙂

janapo
21. jan 2010

matelko ved ano to sme chceli, je to kazdopadne uzasne 😵 aj ked su chvile ked sa manzela pytam ci sme toto chceli 😀 😀

matelko1
21. jan 2010

janapo to sa budem asi aj ja mm pytat 😵 ..ale bude to krasne,aj ked niekedy tazke...
dosiel mi uz kocik.cena ma trosku zarazila,ale doobjednala som si k tomu aj fusaky,tasku,nanozniky.potom kde budem zhanat.a tak to budem mat dopasovane orig.ku kociku.chcete vediet tu cenu?...1470€..myslela som si,ze manzel odpadne ked som mu povedala.a to nam bude treba auto vymenit za vacsie,lebo 4 sa nepomestime aj s kocikom.

janapo
21. jan 2010

a to aky kocik si objednala matelko? 😉 taky co sam kocikuje? 😀 no auto aj my mame ltt, tiez vravim ze by sa siklo vacsie 😝

lusinkaj
21. jan 2010

matelko to je co za cena...pana beka...ved to je vela,to by som zan nedala...ved pootm to nepredas ani za polovicu... 😝

lilly4
21. jan 2010

ano matelko 7,a ty si mala PK? a dala si si vlozit dva? a uchytilo sa jedno a to sa potom rozdelo na dva,kedze cakas jednovajecne, dobre tomu rozumiem? 😕
no to je poriadna cena,to musi byt superkocik,a bude vedla seba,ci za sebou?

matelko1
21. jan 2010

lilly ano aj ja som mala lepidlo aj PK.vlozil mi dve a z toho sa este jedno rozdelilo,takze boli 3.
kocik budem mat za sebou.vedla seba som nechcela,lebo by som sa vsade s nim nezmestila.

matelko1
21. jan 2010

kocik je jane twin two,ale vsetko co som k nemu chcela som obj.vsetko v tej istej znacke jane.kde budem zhanat potom doplnky.samotny kocik az taky drahy nieje,ale to ostatne.
no pri takej cene asi aj sam soferuje 😀 ....teraz sa smejem,uvidime ci aj zajtra sa budem pri plateni.

lusinkaj
21. jan 2010

matelko no veru,pri plateni to bude ine 😝

gerena
21. jan 2010

Ahojte kocky 🙂 tak co nove? Mili, Janapo som rada ze sem tam zavitate, vidim ze chalami rastu a samozrejme baby su naj... 😀 😀
Lusi proipravena? uz mam tvoj rp ok 😉

lusinkaj
21. jan 2010

gerenka ahoooj,pridem zajtra pre lieky 🙂 pracujes vsak?
jooj hej,uz ano,som nedockava... 🙂

arianat
21. jan 2010

Ahojte, lusi držím palce, nech ti to zajtra dobre dopadne. Ja zatiaľ beriem 4. deň gonal a v pondelok idem na kontrolu, tak uvidíme čo bude ďalej.

lusinkaj
21. jan 2010

ari..diki... 🙂 drzim aj tebe prsty ako sa citis?nemas zatial ohss....