Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

dicinka1
28. feb 2009

jasne ger...uz sa citim ako maco 😉 😀 😀 noveho nemame nic..aspon ja nie..ale vo stvrtok ideme na poradnu...tak dufam,ze uz nam doky povie co cakame..lebo ma porazi...uz mam normalne nervy...lebo z junoviek uz kazdy vie co caka 😠 A ja stale nie.. 😠 ☹ ☹ ☹ len dufam,ze sa otoci nejak tak,aby nebolo vidno medzi nozky 😀

lusinkaj
28. feb 2009

dici tak si vychutnas mangelika,vsak? 😀 dobre mu navar,fajnotka....
evi ta ty si sa dobre pobavila s tymi plackami... 😀

eva7780
autor
28. feb 2009

dici hlavne že bude zdrave ,to je jedno čo to bude nie? 🙂
lusi najbližšich 10 rokov ich robit urcite nebudem 🤐

majka2309
28. feb 2009

dicinka....nadherne fotecky v albume...pekne bruskooooo🙂

dicinka1
28. feb 2009

lusinkaj..pride az vecer o 19-tej...ale stale sa na seba tesime ako male deti 😵 pyrohy jeme skoro stale,sa cudujem ze sa nam este nezhnusili...lebo stale sa nažereme doslova ako prasiatka..a potom len fučime na gauči 😅

evka..jasne ze hlavne je aby bolo zdravunke..ale vies,ked si tehulka..tak chces vediet co to nosis pod srdieckom...kto sa to tam skryva..veci mam uz sice pokupene...ale chcela by som kupit nieco uz na vacsie babo..nejake riflinky..alebo satocky..ci topanocky.. a tak...mame tu taky obchod..je to sekač..ale tie veci..ty vole..privažane z londyna...z pariža..a ake kusky..no brutal..a za par korun...strasne sa na to " lakomím",Naozaj su tam krasne veci...a niektore ani nenosene 😉

gerena
28. feb 2009

csilla kam si sa stratila? varis a upratujes? 🙂 🙂

dicinka1
28. feb 2009

majka..dakujem..ale to je aj take sadielkove brusko..no konecne sa to zacina podobat na tehu brusko 😀

majka2309
28. feb 2009

dicinka....a to fakt chilli papricky si papala??

dicinka1
28. feb 2009

majka..ano..poradila mi to kamoska..ze vraj to prekrvuje maternicu...tak som to papala pred ivf..ale nie vo velkom..tak 3-4 za den🙂

majka2309
28. feb 2009

dicinka...ten maly bude teda ostryyyy🙂))

dicinka1
28. feb 2009

jasne ze bude 😀 😀 😀
no baby,trebalo by aj nieco robit..,tak ja sa poberiem..zatial páčko 😉

majka2309
28. feb 2009

dicinka..tak sa maj..setri sa aneprehanaj to s pracou....a dakujem za tvoje pismenka ktorymi ma upokojujes

dicinka1
28. feb 2009

majka 😉

majka2309
28. feb 2009

dicinka...ano -----

dicinka1
28. feb 2009

budem stale pozerat ako ti pribudaju tt 😉 😵 😵 😵
setrim sa neboj

majka2309
28. feb 2009

tvoj ten jeden testik je podobny mojmu....dici ale tiez ta ciarka druha dosla neskor???..lebo mne az po case

dicinka1
28. feb 2009

ano ano...po case...najprv nic..len ta jedna cirka..potom pozeram..a to co bolo biele..bolo slabulilinko ruzove...a stale viac a viac ruzovelo 😉

kazdy testik mi ukazal az po par minutach // az na ten 19 den po et hned // 😉 😵 😵 😵

majka2309
28. feb 2009

dicinka...........priprav sa nato,ze ak budes mat pravdu....pozyvam ta na fajnovy kolacik🙂

dicinka1
28. feb 2009

majka..dakujem..nebyvas daleko..ja som inac HUMENCANKA,len v Snine mame bytik,lebo mam odtial manzela.. 😉 sak niekedy sa v MICHALOVCIACH zastavim..po ten kolacik 😀 ale musi byt čokoladovy..celyyyyyy

majka2309
28. feb 2009

dicinka...ved to je za humnami.....co by kamenom dohodil.....prisaham ze ak budes mat pravdu..tak zozbieram celu cokoladu v Mi a bude cely "kokoladovy"🙂))ako vravia deticky

lusinkaj
28. feb 2009

baby tak mi sme uz po obede,ale bol fajnovy 🙂

eva7780
autor
28. feb 2009

čo dobré si varila lusi?

lusinkaj
28. feb 2009

evi pisala som to vysie... 😉 ale ze si to ty...zem.salat a kur.rezne...este mi je teraz zle,tak som sa ojedla... 😀

eva7780
autor
28. feb 2009

😀 😀 😀 nevidela som 😉

lusinkaj
28. feb 2009

nem vadi....viac krat nech sa to nestane... 😀 😀
co teraz robis?

eva7780
autor
28. feb 2009

budem dávať pozor 😉
blúdim po pc 🙂

lusinkaj
28. feb 2009

dobre evi... 😉
a co nieco hladas,ci len tak...uz mas popratane?

eva7780
autor
28. feb 2009

lusi dávno 😉
len tak ,čo zvyknem

lusinkaj
28. feb 2009

babule co robite?sama pisem len s evkou? 🙂
mna uz bolia ocka od pc....cista droga... 😀

puglee
28. feb 2009

Ahojte 🙂
čítam, že dnes všetky vyvárate a upratujete....až mám z toho výčitky, pretože som celý deň v posteli. Ešte včera ráno som sa zobudila s takým pocitom, že niečo na mňa lezie a to práve teraz keď to najmenej potrebujem 😖