Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
13. feb 2010

nemam nahradnych a segra by bola smutna keby nesla za krsnu.no som zvedava.v marci by sme chceli mat krstiny.

lusinkaj
13. feb 2010

tak hadam sa to vyriesi a bude moct byt krstna 🙂

matelko1
13. feb 2010

tak ja verim....idem nakrmit drobcov.uz sa budia.

lusinkaj
13. feb 2010

dobre tak pridem potom este 🙂

sobka
13. feb 2010

pekný víkend hermanky, strasné pocasie je vonku...tá fujavica...ved to je katastrofa...ani na prechádzku sa nedfá ist, nieto este niekde na lyže....hm, matelko sa cudujem...ja som krstná sestriným detom a ani ja ani moj drahý birmovku nemá...hm, vidím, že každá fara má svoje pravidlá... 😉

lusinkaj
13. feb 2010

sobka ahoooj 🙂
to zalezi na kazdom fararovi mi sme mali zlateho farara ja som sa stala krstnou ked som mala len 14 r.a birmovku som nemala ani doteraz nemam...ale babka sa poroz.s nim a dalo sa no ale to na dedine...neviem ako u vas... 🙂

sobka
13. feb 2010

zelam vsetkým zajtra pekný den,oslavujte zalubenci 😉 😉 ...kým možeme...pri bábetkách to už bude tažsie...lusi ahoj, no ja som bola v košiciach, žiadne známosti , tu vsak ani krstný list nechceli vidieť...tak neviem..možno za to, že som už druhý krát zapísaná ako krstná,no nepamatám ako to bolo pred 6rokmi...či ani vtedy nechceli ten list vidieť.hm...to je ale jedno..nejak si to matelko vybaví,že? tak pa a pekný zvysok víkendu 🙂

matelko1
13. feb 2010

pekny vecer.
boli sme na nakup v tescu v poprade,potom kym som obriadila drobcov,napapali sme sa a az teraz zaspali drobci.
idem do sprchy a pojdem do postele asi.

lusinkaj
13. feb 2010

matelko no ta ty si sikovna...aj drobci boli s vami?aj u vas je taka kosa? 😉

matelko1
13. feb 2010

asi kazda fara ma to inac.no som zvedava co vybavim.

lusinkaj
13. feb 2010

tak budem drzat prsty...nech vybavis 🙂

lusinkaj
13. feb 2010

Prajem dobru nocku 🙂 😔

lusinkaj
14. feb 2010

Prajem vam krasneho Valentina... 🙂 😵

petronelka77
14. feb 2010

Aj my prajeme krasneho Valentina a Davidko Vam posiela velke cmuk 🙂

lusinkaj
14. feb 2010

peti ahooooj,aj vam 🙂

petronelka77
14. feb 2010

Lusi, ahoj 🙂 . My sa tak velmi tesime z tvojich tt tyzdnov 😉 . Maly sa prave snazi zaspinkat, stale sa len skeri na mna z postielky, takze asi z toho nic nebude. Ako sa citis?

lusinkaj
14. feb 2010

peti dakujem...aj ja sa tesim,je to uzasy pocit len nech je vsetko tak ako ma byt,nech to uz tento krat dotiahneme do konca... 🙂

dicinka1
14. feb 2010

ahoj lusy ako sa cítiš? 😵

lusinkaj
14. feb 2010

ahoj dici....dakujem celkom fajn,len som stale unavena... 😉
ake ty si mala hcg nevies uz?

lienka48
14. feb 2010

Ahoj baby. Keďže s manželom sa snažíme o babatko rok a pol a nedari sa bolo nam doporučene navštíviť ordinaciu asistovanej reprodukcie. Chceli sme zavolať MUDr.Hermanovi a objednať sa, ale neviem či sa to oplatí a nevieme o aké vyšetrenia sa jedná, lebo manžel musí o tri týždne odcestovať na cca 3 týždne. Tak neviem či sa do toho púšťať teraz, alebo až po jeho návrate. ďakujem

lusinkaj
14. feb 2010

lienak ak ide az o 3 tyzdne tak vysetrenia u hermiho stihnete absol.a ak pride o 3 tyzdne tak uz budete mat aj vysledky taze ak tak kludne co najskor zavolaj...ale dr.prvykrat vysetruje cez ms teba taze vtedy treba volat...taze si to vypocitaj ci stihnete alebo az ak pride muz

babulko
14. feb 2010

Prajeme krasny Valentin 🙂

lienka48
14. feb 2010

lusinkaj- Dmes sme mu volali, idem v Utorok, lebo ms prišlo dnes. ďakujem pekny Valentin

lusinkaj
14. feb 2010

no ta vidis uz si to poriesila ja bez nas.. 🙂
babulko aj vam pekneho valentina 🙂

gerena
14. feb 2010

ahojte kocky 🙂 co nove?

lusinkaj
14. feb 2010

ger cau 🙂

gerena
14. feb 2010

ako sa mas? som teraz dosla, boli sme na chate 😉 😉 fajne.......

lusinkaj
14. feb 2010

no ta ty sa mas... 🙂 ja sa mam dobre,papam,spim... 🙂 😀

matelko1
15. feb 2010

ahojte,prajem pekny den 🙂

lusinkaj
15. feb 2010

ahojte,baby dnes ma od rana tak zvlastne pobolieva brucho...co to moze byt?tym ze s azväcsuje maternica?alebo co? 😅