Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
9. mar 2010

matelko,tak to je raz dobre raz zle...ked si nato spomeniem...ake to bude jooooooj to bude 😀 😅

matelko1
9. mar 2010

lusi nepanikar,bude dobre.pozri ja som sama na ne cez den a zvladam to,sice spanku mam malo,ale ide to.cez den vobec nenaoddychujem,lebo treba ist von,tam som 3 hod a pridem domov,kym ich povyzliekam,nakrmim,je tu vecer,potom kupel atd.den rychlo zbehne.
hermimu musim poslat fotky drobcov,pytal ma ked sa narodia aj s rodnym listom.

lusinkaj
9. mar 2010

jasne matelko,kazde dieta je ine...uvidime ake budu nase...potom napisem,ale kedze prides aj na konika tak si myslim,ze si natom v pohode 😉 sikovna 😉

marcela27
9. mar 2010

ahojte dievcata...,
mozem sa k vam pridat???? dnes som prvykrat telefonovala doktorovi.....

lusinkaj
9. mar 2010

marcela jasne,nech sa paci....ak potrebujes pytaj sa odpovieme... 😉

walle
9. mar 2010

ahojky babulky 🙂 t 🙂 trošku som vás prišla pozrieť čo je nové...lusi som rada, že si v poriadku a že to nebol OHSS...dúfam, že testy budú mať lekári ppod kontrolou...

matelko - obdivujem ťa, že ešte stíhaš sem chodiť!!! 😅

ináč - mne sa KET posúva - chcela som ísť na VEľkú noc, no bola som na hematologii a 31.marca budú aktuálne výsledky krvi...predpíšu mi fraxik, ktorý si budem musieť pichať mesiac až dva pred KET. Takže ozaj mi to vychádza až na koniec mája... ☹ oh t ☹ čakanie...matelko, aj ty si si pichala už pred vkladom?

marcelka - vitaj 🙂 na dlhej ceste za šťastím...

marcela27
10. mar 2010

dobre ranko dievacata...,
posuvam nas vyssie ....

marcela27
10. mar 2010

vau kopec chyb ..., pisem z prace a deti mi tu rozpravaju.....,

lusinkaj
10. mar 2010

Dobre ranko 🙂
walle,tak mi je luto ze az tak neskoro...ale nevadi,das vsteko do poriadku a potom to bude uspesne...tak ako ja stitka sa dala dokopy a pozri dvojicky... 😀 🙂

matelko1
10. mar 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
marcelka vitaj 🙂

lusinkaj
10. mar 2010

matelko ahoooj.... 🙂 ako,drobci??

matelko1
10. mar 2010

drobci fajn,len my sme akysi s manzelom na nic 😀 😀 😀 dnes zase o 4-tej uz nespali,ani ja.dnesny spanok 2x po 3 hod a to je vsetko.cez den nenaspim,lebo drobci doobeda placu,raz jeden,potom druhy a ja len skacem 😵 ,poobede ideme von,lebo v kociku aspon pospia,top som cele poobedie na nohach a vecer kupanie a ......
ale inac ok.sme stastni,ze ih mame,to su nase pokladiky 😵 ,zlatulinki nasi chlapci

o chvilku pride manzel na obed,tak sa zveziem s nim do mesta.
tak pa a mozno vecer stihnem kuknut na vas 🙂

lusinkaj
10. mar 2010

matelko juuuuuj ani mi take nevrav...ale jasne kazde deticky su ine... 😉 som zvedave na nase 😀 dufam,ze sa vyspime s manzelom...lebo on ma narocnu pracu a hlavne musi davat pozor... 😒
tak vecer napis aky bol den 🙂

lana28
10. mar 2010

Ahojte zienky 🙂 🙂 🙂 , tak idem sa Vam pochvalit, sme tehotniiiii, dnes sme boli u Hermiho a pekne nam biju srdiecka 🙂 🙂 😉 , vlozili nam jedno embryjko a cakame jednovajecne dvojcatka supeeeer....... 🙂

Matelko mate krasnych chlapcekov 🙂 ...................vitaj marcela 😉

lusinkaj
10. mar 2010

lana ahoooooj,z jedneho dve?super....moj pripad...drzim ti prsty kedy si to vsteko stihla,ze si ani nenapisala... 😉

lana28
10. mar 2010

ahoj lusi, ano z jedneho dve 😉 , nepisala som, az ked som si bola ista......ale to je len zaciatok.....super 🙂

lusinkaj
10. mar 2010

lana velmi sa tesim... 😉 hermi je velmi uspesny z jedneho dve... 😉 tesim sa....ale ak biju srdiecka tak to je vyborne .....drzim prsty....ake lieky beries???

lana28
10. mar 2010

hermi robi zazraky 🙂 , dnes mi nejake lieky vysadil, beriem uz len duphaston 2x1 tbl......a ty?
predtym som brala estrimax+metformin....

lusinkaj
10. mar 2010

ano uz aj ja beriem len duphaston 2x2 tab.plus nejake vitaminy femibion 800 😉
este som u hermiho od pozit.krvi nebola....len po telefone 😉

lana28
10. mar 2010

a chystas sa k nemu? femibion 800 beriem aj ja, ale ked som sa pytala o femibione, tak velmi mi ho neodporucal, tak teraz neviem, ci ho brat.....

lusinkaj
10. mar 2010

kto ti neodporucal?hermi?tak ja som na nho pocula len chvaly je tam vsetko....aj v lekarni mi znama povedala ze je dobry...
neviem ci este pojdem k nemu...spytam sa ci mam este prist

lana28
10. mar 2010

mne dnes napisal este poslednu spravu....................asi ho doberiem, potom uvidim.....

lana28
10. mar 2010

baby, neviete mi povedat, na rizikovom tehotenstve su obmedzene vychadzky al. nie?

lusinkaj
10. mar 2010

vychadzku su take normalne...do obedu a poobede...si vypisana?

lana28
10. mar 2010

ja som teraz PN, a mam standardne vychadzky, len som myslela, ci na rizikovom to nie je inac.....

lusinkaj
10. mar 2010

nie ja si myslim,ze nieje...nema to nic spolocne stym....pokial nemam nariadene ze mas lezat...

katarina822
10. mar 2010

ahojte lana blahozelam 😉 drzte sa baby 😉

lana28
10. mar 2010

diky, ja len informativne... 🙂 , asi budem PN cele tehotenstvo.........

lana28
10. mar 2010

diky katarinka 🙂

lusinkaj
10. mar 2010

tak to urcite by som radila...kedze pracujes...u mna je to ine ja nepracujem,taze ja nechcem byt na pn zbytocne este aj ked si na urade p.ak si na pn chodia na kontroly a nic nepoberam...drzost 😠