Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sofia2008
14. apr 2010

ahojte 🙂
zabka, ja som dnes volala Hermanovi, ze sa nam podarilo prirodzene, velmi sa tesil a gratuloval nam 🙂

zabkaevka
14. apr 2010

sofia: juuj tak to mu idem volať aj ja 🙂
henriett: áno Hermi má pravdu, dôležité je pozitívny výsledoček, a to že je nízka hodnota HCG to niiič, to sa bude zvyšovať, ber lieky ako hovorí, najmä Duphastohn (ten som si aj ja dala predpísať pri prirodzenom otehotnení) a šetri sa, nelietaj, nestresuj. Držím pršteky, neboooj je to dobreeee 🙂

herriett
14. apr 2010

zabka dakujem 🙂 Snazim sa oddychovat. Moj drahy sa potesil, ked som mu to povedala-vcera uz chytal depku.

zabkaevka
14. apr 2010

henriett: treba pozitívne myslieť, ale fakt, dôležitý je pozitívny výsledok. HCG by si nemala keby si nebola tehu. Držkajte sa.
sofia: volala som teda teraz Hermimu, aj u mňa sa potešil, tak verím že úprimne 🙂 On nemôže za to že 3krát IVF nevyšlo, je to veľa aj o štastíčku. Napr. kamoške to vyšlo hneď na prvý krát u neho a na dvojičky 🙂

herriett
14. apr 2010

zabka snazim sa mysliet pozitivne. Beriem to tak, ze ako ma byt, tak bude.

sofia2008
14. apr 2010

zabka, no super, ze si mu zavolala 🙂 my sme nakoniec ani na vklad nesli, lebo som dostala OHSS, tam som pred KET dostala chripku a tak som normalne otehotnela..mame 11 mrazacikov, tak ich mozno v buducnosti vyuzijeme 🙂

lusinkaj
14. apr 2010

sofi no mam sa dobre....dnes som bola na poradni dorbci su v poriadku 😉
len u mna este tie krce a taka ani neviem uz pomenovat hnacka...ale uplne malilinko tak neviem ci to fakt uz nebude z tych leikov co beriem 😉

heriet,blahozelam....ale urob si este tak cca 2 dni test alebo sama chod na opakovane hcg ked je len take malinke ci vobec stupa,jedna moja znama mala po ivf vlozene dve a hcg 50 a o dve dni isla a kleslo...tak len pre teba aby si vedela 😉

herriett
14. apr 2010

lusi idem v pondelok k muranskej na dalsi odber-aby vedela, ci to bude stupat alebo nie

kevama
14. apr 2010

urcite bude.ved ked sa uchytilo tak uz to teraz nevzda. 🙂

lusinkaj
14. apr 2010

heriet presne tak...super,ja som mala hch vyse 1000 ale sama som isla len kvoli sebe na odber k svojmu dr.ci stupa 🙂
a kvoli takemu malemu by som isla urcite 🙂

herriett
14. apr 2010

Keva dufam, ale zase musim pocitat so vsetkym. Aj kamoska mala pozitivne hcg a potom zacalo klesat. Uz som to tu niekde pisala-ak sa ma neskor stat nieco zle, tak to nech sa stane radsej teraz. Ja viem, ake je to prist o babo-dokonca v 5-om mesiaci ☹ A neprajem to nikomu

sofia2008
14. apr 2010

lusi..tak len nech drobci pocuvaju 🙂
heriet..drzim palce, aby hcg stupalo..ja som uz bola 3 tyzdne tehotna a hcg som mala iba okolo 260.. ono sa zdvojnasobuje kazdy den 🙂
inac mna boleli priserne celu noc krize a chrbat 😠 skoro nic som nespala 😠
lusi, kedy ides po vysledky z krvi ? ja asi poslem otca, lebo cestu do KE nemam

herriett
14. apr 2010

Ja velmi tym hodnotam nerozumiem. Niekto ma 1000 a aj 60 je pozit? Ale pravdu povediac, boli ma hlava ako kona a asi ani nie som schopna o tom rozmyslat 🙂

lusinkaj
14. apr 2010

sofi tak mne kazala sestricka len zavolat ale dnes na poradni mi povedal ze mam si pre ne ist...ale neviem kedy lebo oni su tam raz tak raz tak......ty zajtra ides???

margab
14. apr 2010

ahojte dievčata.Ak dovolíte tak sa pochvalim aj ja.V pondelok som robila testik a mali sme dve čiaročky.Tak som dr.Hermanovi dnes volala,tak mi kazal,no som bola dost prekvapená,že ma neobjednal na krv,len na ultrazvuk o tri týždne.Myslíte si,že sa na tie baby testy da 100percentne spolahnút? Alebo by som mala skočit za obvodačkou,nech mi spravi odber?Predsa by som len bola spokojnejšia 😉 Herriett-držím palce 🙂 🙂 Tak zatial ahojky

kevama
14. apr 2010

ahoj marqab urcite by si mala ist za obvodackou nech ti vezme krv.Ved hcg v moci je len informativne.To ukaze rovnaku ciarku aj pri 400 aj pri 1000 lebo nema to ako rozlisit ked je najmensia hladina 10 alebo 25.A z krvi budes vediet presne kolko a ci to zodpoveda tyzdnu tehotenstva

herriett
14. apr 2010

margab to je super 🙂 Ja by som si pre istotu dala zobrat aj krv. Predsa len, je to asi presnejsie. Ale ak su tam dve // tak sa tam urcite nieco deje 🙂 drzim palce

sofia2008
14. apr 2010

lusi, ja tam poslem otca v piatok poobede, lebo vtedy ma cestu do KE, skusim tam zajtra zavolat, ci budu v piatok robit, len ci to tam niekto dvihne

margab
14. apr 2010

Dakujem dievčata-zajtra letim k doktorke!!!!!!Ahojte

herriett
14. apr 2010

margab-len pomaly 🙂

lusinkaj
14. apr 2010

no ved to sofi ja som zvedava ci mi niekto dvihne ja budem tiez zajtra volat.....alebo ak ty sa dovolas tak napis ip co povedali o kolkej pracuju a do kolkej v piatok...dakujem 🙂 😉
margab super,tak ja by som urcite isla na krv....ta je 100% 🙂

sofia2008
14. apr 2010

jasne, hned ti napisem 🙂

lusinkaj
14. apr 2010

ok sofi...tak zajtra cakam ci ja sa dovolam alebo na tvoje ip 🙂

sobka
14. apr 2010

ahojte hermanky, tak ja zas nemám dobrré správy, test je negatívny a este ani mrazácikov nemáme...zajtra idem k dr. na konzultáciu, prejdeme este raz vsetky papiere a uvidíme, co mi navrhne, kedy a ako dalej....Margab, gratulujem, heni, držím palce, nech hcg krásne stupa a pozdravujem vas vsetky ostatné, myslím na vás

kukulik30
15. apr 2010

sobka 😢 😢 😢 😢 😢 😔

mejja
15. apr 2010

dobre ranko baby.... tak nasla som tu lekaren a uz aj som si zacala pichat gonal.... poviem vam mala som vcera pred tou prvou injekciou poriadny respekt, ale slo to na moje prekvapenie dost hladko... keby to slo vzdy vsetko tak... 😎

matelko1
15. apr 2010

dobre ranko 🙂 .prajem pekny,aj ked uprsany den.

matelko1
15. apr 2010

vcera som tu nebola.
sobka tak to mi je luto ☹
sofia super gratulujem k tehu 🙂
margab urcite by si mala ist na tu krv,ale blahozelam 🙂

kukulik ahoj 🙂

herriett
15. apr 2010

ahojte koceny 😉

hanyr
15. apr 2010

Ahojte Hermanky,
Mozno si na mna spomeniete.Pred velkou nocou som pisala,ze som v nemocnici,lebo som zacala slabo krvacat.Potom som prisla domov uz to bolo len take slabucke spinenie a o 4 dni som zacala krvacat ako pri mreche.Tak znova nemocnica a tam sa to pokusali zastavit.Hcg pekne stupalo ale v pondelok som zacala silnejsie krvacat .Takisto sa im to podarilo zastavit,ale v utorok sa to zopakovalo.Vcera rano hcg prudko kleslo tak ma okamzite brali na kyretaz.Takze stasticko z toho,ze sa nam to podarilo na prvy krat trvalo len jeden den a potom zacal cirkus pod menom krvacane.Chcem sa Vas opytat ako ste to riesili s Hermanom.Dali ste mu vediet ze doslo k potratu.Kedy ste sa zacali snazit po druhykrat??? Dakujem Vam aj za to ,ze ste tu a viete ma pochopit....