Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
1. máj 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂

lusinkaj
2. máj 2010

Krasnu nedelu prajem 🙂
u nas krasne slniecko svieti 🙂
tak vysledky z triple testov su negativne tak som velmi rada 🙂 ale dr.nepovedal co to je boli zle otoceni 🙂 nabuduce 18.5 idem. 🙂

matelko1
3. máj 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂 ....u nas je zamracene pocasie.
lusi tak to je super,ze mas vysledky dobre.tesim sa s tebou 😵

zajtra idem na krv.v piatok som bola u elergologicky,tak alergicka niesom na nic.to som rada,ale neviem z coho som sa vyhadzala.
17.5.idem s chlapcami na kontrolu na neurologiu.tento tyzden s klbmi.

lusinkaj
3. máj 2010

Ahoj...matelko ano aj ja som velmi rada ze prvy trimester je negativny,ze vysledky su dobre...len nech ide nadalej vsetko tak ako doteraz nech su drobci zdravi 🙂
a ty ako?mali ako sa maju?uz musia byt zlati vsak? 🙂 vnimavi...... 😵

matelko1
3. máj 2010

ano lusi su zlati a velmi vnimavy 😵 rastu ako z vody.teraz je to take zlate 3 mesiac.som rada,ze ich mam 😵 ...pekne spinkaju,dnes sa zobudili o 3:30 napapali sa a bubali dalej do 7-mej.

lusinkaj
3. máj 2010

matelko tak to mas fakt super...aj ja chcem take zlate dvojicky aby spinkali 😉

matelko1
3. máj 2010

neboj sa,budes mat 😵 .ides este na 3D utz....

lusinkaj
3. máj 2010

dufam,ze nebudu stale uplakani 😉 ano idem na 3D 9.6 uz sa velmi tesim... 🙂

matelko1
3. máj 2010

tak to ti povie uz aj pohlavie,samozrejme ak budu dobre otoceni......tak musia si aj poplakat,aj moji chlapci placu,aj teraz maximko od rana a neviem co mu je.ak je na rukach,tak dobre,mozno ho brusko trapi,lebo nekakal ani vcera,ani dnes.

lusinkaj
3. máj 2010

matelko jasne musi babo aj poplakat.... 😉 ale niektori placu az-az a nevies co s nimi je 😉
no idem do poradne 18.5 tak uvidim ci mi vtedy nepovie dr.poprosim ho nech sa pohraje trosku aby sa otocili lebo uz by som chcela vediet 😉

mejja
3. máj 2010

ahojte baby, nebola som tu tyzden, tak ja uz mam za sebou 1. ivf, islo to metodou icsi, tak hadam bude vse ok... aj ked pravdu povediac ci dalej tym som menej optimisticka, na krv mam ist az 11.05, tak snad to nejako vydzim, ako ste mohli vy tak dlho vydrzat to cakanie... este sa chcem spytat myslite ze ak by som si urobila test uz teraz tak je to zbytocne mylne alebo sa mam spolahnut na jeho vysledok, ci radsej pockat, mam obavy, ze ak si ho urobim uz dnes 58 den po, tak bude negativny.... ☹

lusinkaj
3. máj 2010

mejja ktory den si po et???asi si sa pomylila napisala si 58.... 😀
kolko emb.ti vlozili?mala si aj predlzenu kultivaciu?

mejja
3. máj 2010

s tou 58 som sa sekla....na vlozenie som bola vo stvrtok, vlozil mi len jedno, viac nexcel, lebo vraj som mlada a hlavne mam myom a mala som aj tu predlzenu kultivaciu...

sobka
3. máj 2010

mejja, siedmy den je rozhodujuci, ci embryjko vydrží, ale nie, ak sa uhniezdilo...mne to teraz dr. herman povedal....tak pockaj este....Ahojte Hermanky🙂

sobka
3. máj 2010

pardon, oprava: ci vydrží, alebo nie, ak sa uhniezdilo

marcela27
3. máj 2010

ahoj sobka......, ako ???? my idmee k Hermanovi v stredu na pohovor......,

mejja
3. máj 2010

sobka...vdaka za odpoveď

matelko1
4. máj 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
meja drzim palce a bud hlavne optimisticka 🙂 .teraz keby si si robila test,tak je to mylne,lebo si mala aj pregnyl.tak vydrz a najlepsie je netestovat,krv je najistejsia.

lusinkaj
4. máj 2010

matelko ahoj 😉
co dnes robis?ides von s chlapcami? 😉

matelko1
4. máj 2010

ahoj lusi.dnes pride segra s malou a kamoska tiez s 1-rocnou dcerou,takze ostavam doma a vykvacime sa na zahrade.dufam,ze nebude prsat.
chlapci teraz bubaju,ja robim obed-rychlovku spagety.....................rano som bola na krv u alergologa,ale alergiu nemam na nic,robila mi testy,to je dobre.

ty ako...

lusinkaj
4. máj 2010

tak to je dobre ze nie si aler.tak budete mat pestro doma tolko deti,poklebetite 😉
ja dobre...nudim sa doma,mnazel pracuje...uz sa neviem dockat pohybov 😵

matelko1
4. máj 2010

no,to o chvilku zacnes citit take jemne pohyby,take steklenie.ja som sa velmi tesila ked uz som zacala citit a potom to bude stale silnejsie a silnejsie a z kazdej strany 😵 ...len si to uzivaj 😵

veru bude pestro na zahrade......a po kocikoch sa uz obzeras,alebo este nie.mas uz nejaky vyhliadnuty?

lusinkaj
4. máj 2010

ano kocik mam vyhliadnuty sme sa zhodli s manzelom ktory bude vhodny a hlavne co sa nam zmesti do kufra...
tak chceme Bumbleride 🙂 cervenej farby sa mi velmi paci,mi padol do oka... 😉
no tak dufam,ze uz zacnem citit ale neviem ci to spozorujem lebo ja teraz mam v crevach take skrkanie.... 😀
matelko ty co mas kocik mas aj auto.vajicka?alebo si kupovala zvlast?

matelko1
4. máj 2010

ja mam ten jane twintwo a to su sedacky matrix,takze to su autosedacky a da sa to polohovat.ma to 4 polohy,takze urobim z toho aj vajicko,ale teraz ich mam v polohe lezmo.su to dobre sedacky,lebo som nemusela kupovat zvlast.taky kocik som chcela.

lusinkaj
4. máj 2010

tak to ano,len ten by nam nevosiel do kufra...taze musime podla toho sa riadit😉
a urcite aj na cenu pozerame....a tvoj bol dost drahy taky az nechcem.... 😉 😝

mejja
4. máj 2010

ahojte baby... matelko vdaka ... az budem mat vysledky krvi urcite sa ozvem... pekny den

matelko1
4. máj 2010

mejja aj tebe pekny den.
baby co porabiate.
lusi a ten bumberlide kolko stoji.

lusinkaj
4. máj 2010

matelko bumbleride stoji tak okolo 600-650e.co aj to je dost ale este da sa....je mi az luto dat tolko za kocik a potom ho nepredam ani neviem ci za polovicu.... 😒

matelko1
4. máj 2010

ale k tomu potrebujes autosedacky a tie co stoja.ja len tak,ze ked to zratas,tak ta vyjde tolko dokopy co mna.

lusinkaj
4. máj 2010

no az tak nie urcite....ja ked kupim tie vajicka tak od znamych taze ma to vyjde lacno...aj tak tie vajicka len v aute budeme mat ak niekam pojdeme taze nepotrebujem nejake nove a drahe 😉