Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
2. jún 2010

@marsi28 dakujem 😵 ....snad to nebude problem ked si ms dostala.drzim palce aby ti vysiel ket.v mojom pripade bol ket uspesny 😵

matelko1
2. jún 2010

no kde ste baby....je tu pusto.... ☹

kukulik30
2. jún 2010

ahoj matelko 😉

matelko1
2. jún 2010

ahoj.teba som tu davno nevidela.co mas nove 🙂

kukulik30
2. jún 2010

zatial nic nove...uz presli 4 tyzdne, takze ziadost by uz aj mohla byt schvalena....dufam, dnes tam mm volal ale v inej veci a zabudol sa opytat..ale aj tak este caka na vysledky jedneho vysetrenia kvoli tomu mrazeniu spermii..takze pockame a uvidime, stale nie sme rozhodnuti, ci ist mrazit, ci ni a risknut to 😒 budeme po dovolenke, on oddychnuti a berie teraz aj vitaminy, no neviem, ci to moze mat vplyv

matelko1
2. jún 2010

kukulik tak ja neviem,ale asi by sme dali zmrazit,preistotu...a na dovolenku sa kam chystate.

kukulik30
2. jún 2010

do Chorvatska 🙂 ...1.7 odchadzame autom 🙂

matelko1
3. jún 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
@kukulik30 super a kam do chorvatska.

kukulik30
3. jún 2010

ahojte , matelko Tucepi 🙂

walle
3. jún 2010

Ahojte babuľky...
tak ja som znechutená! ..vecnosť, neochota, tisíc otázok mi ostalo neodpovedaných v hlave...

radšej to tu nebudem rozoberať... 😔

dotiahnem všetko čo mám a ...končím!

tak pa...

broskina
4. jún 2010

Ahoj walle..poznám ten pocit..treba sa nad tým povzniesť a veriť,že tentoraz to bude posledný krát. . 🙂

felicita2
4. jún 2010

ahojte, je tu teraz niekto kto uz bol na IVF ?
idem prvykrat, v stredu som bola na odber - mala som len 3 vajicka , vcera som volala a oplodnili sa len 2 a dnes mam zavolat keby mam prist na transfer

felicita2
4. jún 2010

takze na ET idem v pondelok tzn. ze to je uz predlzena kultivacia ked som mala v stredu odber a v pondelok ET ?
u nas bolo nutne ICSI - baby bojim sa sklamania
nebudem mat asi ani mrazaciky lebo vlozia mi iba jedno, lebo som mala a chuda a jedno asi nemrazia ci?

sobka
4. jún 2010

felicita vitaj, neboj sa, možno ti vložia obe, uvidíš, aké budu embryjká, možno budu obe v stadiu blastocysty...ja som mala dve vložené a ani jedno sa mi neujalo a , tak ho poros , nech ti vloží obe...a to som bola kandidátka na jedno 😒 ...takže dr. najlepsie vie a embryolog stanoví kvalitu embrya, nezufaj, mysli pozitívne 😉 držím palceky, pa

sobka
4. jún 2010

ahojte hermanky 🙂

walle
4. jún 2010

felicita - ja idem na vklad v utorok KET...nádej je veľmi dôležitá,ale...treba to radšej brať nie moc emotívne...lebo potom sklamanie naozaj bolí...ja po neúspechu sa už snažím to brať trošku povrchnejšie...zatiaľ.nedávať do toho veľa emócií a nádejí...

čo sa týka embr. samozrejme, že mrazia aj jediné jedno, veď je to život.to, že si malá atď. prečo vidíš v tom problém? hovoril ti to Hermi? to nie je jeho štýl...ja som tiež menšia a tenká a dve sa vložia len tak fučí...hoci moja gynek.mi neodporúča, no Hermi to vidí ináč...

broskina - ďakujem... 😔 mmoc.
sobka -ahojky...takže idete do 4 IVF?????? wau!!! to áno...ja mám za sebou prvé a aj končím ...na Sl.určite... 😔

broskina
4. jún 2010

no neviem komu ako mrazia...ale mne zahadne nezamrazili 2.. 😠

walle
4. jún 2010

briskinka - nerozumiem...všetko, čo je schopné zamrazenia a žije ,mrazia...nie? 😒

walle
4. jún 2010

broskinka - opravujem...to som ti dala meno, že? 😉 😕

walle
4. jún 2010

ozaj, teraz som si všimla dátum...ja idem na KET presne v ten istý deň kedy som pred 5 rokmi potratila...8.6. hm.... 😔

broskina
4. jún 2010

to som si aj ja myslela walle..ale ja som potom nepatrala,že prečo sa nezmrazili..a ten datum je mozno dobre znamenie.. 😉

walle
4. jún 2010

broskinka!!! 😉 hm...keby... 😔 ináč, broskinky mám rada!!!! 😵

walle
4. jún 2010

a veru..niekde som čítala lusi...čo tu nezašla???? tak ďaleko? 😉 tak ju ppozdravujem a nech je skoro doma v poriadku...

bara4444
5. jún 2010

ahojte dievcata mam otazku ze v ktory den cyklu sa robi ket?ja som bola vcera u hermiho na kontrole a beriem estrimax dalsiu kontrolu mam 18.6.nie je to prilis velky odstup?v ktory den sa potom vkladaju embrya?

bara4444
5. jún 2010

zabudla som povedat ze estrimax berim uz 8den

sofia2008
5. jún 2010

bara..vklad je velmi individualny, vsetko zalezi od vysky sliznice, niektorej babe robia vklad na 12, niekomu na 14, 18, 21 den..dr. vie, co robi.. 🙂

felicita2
5. jún 2010

dakujem za privitanie a povzbudenie
walle - ano Hermi mi povedal, ze nie som stavana na dvojicky, ze mi vlozi len jedno - ja mam 44 kg asi nechce riskovat komplikacie...neviem
babulky a chcem sa opytat ked ste brali tie hormony nechodili ste casto cikat ? lebo ja som niejaka nafuknuta a casto chodim na wcko a krize ma niejak poboluju aj prsia mam niejake navrete a citlive - ako pred menzesom
je to normalne , ci mam Hermiho v pondelok pred ET na to upozornit ?

betka30
5. jún 2010

Ahojte myslím, že sa budem pripájať k rozhovorom s Vami. Poisťovňa my schválila Merional, čakám na men. a mam sa ozvať dokimu. Nevie my niektorá povedať aky je postup ďalej, mala by som mať insemináciu. 🙂

bara4444
5. jún 2010

ahoj sofia dakujem trosku si ma povzbudila.uz som sa zlakla ci sa nezmylil lebo v posledny tyzden mi chodi mrcha aj ked by som bola rada aby neprisla.
😉

walle
6. jún 2010

felicita - dávaj si pozor na seba!!! okamžite pi veľa veľa vody!!! myslím tým litre!!! môže byť, že máš nábeh na hyperstimulačný syndrom!!! ja som to mala, vklad sa nekonal a skončila som v nemocnici na týždeň s vysokými teplotami a strašnými bolesťami. Nechcem ťa strašiť. Podľa mňa nebude to také zlé s tebou, lebo ja som išla do nemocnice už v noci v ten istý deň po odbere.Ale môže sa stať, že to máš a vklad sa konať nebude. Íntenzita môže byť rôzna. Ja som mala strašne nafuknuté brucho, cikala som často, bolesti v krížoch a v noci začali v intervaloch strašné bolesti vaječníkov. Drž sa!!! voda voda voda!!!!