Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

felicita2
25. júl 2010

@lusinkaj ty cakas tiez jednovajecne nie? aj matelko ma jednovajecne?
a ako si zvladala tehotenstvo nemala si problemy?

lusinkaj
25. júl 2010

@felicita2 ano aj ja cakam jednov.ako matelko...ale ja mam ine jednov.ako matelko 😀 🙂
su jedno.dve sposoby dvojiciek.....a ja mam ten lepsi pripad ako matelko..... 🙂
tak matelko???? 🙂
no ja som od zaciatku na rizikovom a stale nejake problem sa u nas vyskytol....aj ked nie vazny ale stale nieco... 😒 ale uz to mam za par tt cize v pohode.... 🙂

nivejka
26. júl 2010

@lusinkaj ....ahoj moja 🙂 ...tak isto aj mne doki povedal,že mám krčok v dezolátnom stave a mám počkať aspoň do konca augusta,aby som proste vydržala---ja nemôžem v poslednej dobe dýchať a myslím,že len nonstop hlboké nádychy ma držia pri živote 😒

lusinkaj
26. júl 2010

@nivejka ahoj moja,tak ja idem zajtra na kontrolu po 2tt tak som zvedava,dufam ze krcok je tak isto ako bol pred 2tt.....aby som este vydzala par tt aby malicke boli v poriadku.... 🙂 verim,ze bude dobreeeeee 🙂
no s dychanim mam aj ja problem,musim z hlboka dychat...strasne mi tlacia na branicu 😉
a inak ako sa mas?

nivejka
26. júl 2010

krčok,dýchanie máme rovnako....bedem ti držať všetky palčeky nech ti to dobre dopadne u dokiho 😉
ked sa nám takto super ochladilo--cítim sa aj lepšie--možno sa mi podarí vydržať dlhšie--snad!!!!
pomaličky si chystam vecičky pre babuľu...a tento týždeň sa pre istotu zbalím do pôrodnice---istota je gulomet!!
neviem si manžela predstaviť ako by niečo hladal a skladal mi zoznam---ked nevie nájsť skoro nikdy-nič 😀 😀 😀
nohy ma už dosť pobolievajú a neviem kvôli tomu ani zaspať a len sa prevaľujem a moja spacia poloha je v polosede.
ja idem k dokimu 5.8--mne dal ešte po 3týždňoch,tak som moooc zvedavá.
ty mi daj vedieť ako si dopadla ok??? dvojičky držte sa!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

lusinkaj
26. júl 2010

@nivejka tak mne kazal chodit k nemu kazde 2tt .... 🙂 ale ja verim,ze krcok je taky aky bol naposledy....ze este vydrzime 🙂
no ja tiez uz musim asi pomaly podokupovat vsetky veci,keby nahodou...aby som potom nestresovala a hlavne manzela 😀
jasne ozvem sa zajtra ak pridem ako sme dopadli 🙂

felicita2
26. júl 2010

@lusinkaj a ake to su 2 druhy jednovajecnych dovjcat ? ake ? a v com je rozdiel?
ja ani neviem ake mam len viem ze jednovajecne

felicita2
26. júl 2010

@lusinkaj a drzim palce nech to vsetko dobre dopadne a nech este potiahnes tie tyzdne v pohode
a aj ostatne babenky, ktore to maju za par nivejka 😉

celiakia
26. júl 2010

Ahojte rada by som vas spytala , kedy sa zacinaju pichať hormony, pred ms alebo po ms. a ako dlho sa pichaju.

celiakia
26. júl 2010

Marcelka uz si sa sHermim rozpravala o tom kolko vajicok by si dala vlozit. A dasa s dr. o tom vobec dohodnut, alebo vzdy vklada 2 vajicka ?

marcelka83s
26. júl 2010

@celiakia ahoj ešťe vôbec som sa snim o tom nerozpravala lebo ja sice žiadosť mam schvalenu od júna ale chcela som stým ešťe počkať, chcem sa na to psychycky dostatočne pripraviť ,zariadiť si to v roboťe aby som mala všetko doriešené a mohla užívať druhý stav 🙂chcela som sa snim dohodnuť na júl ale povedal mi, že maju dovolenkove obdobie, že sa mu mám ozvať až v septembri .Ale neviem asi to necham na nho ako to uzná on za vhodné ,ale túžim tiež po dvojičkách je to môj tajný sen 🙂Dievčatká počula som že v parlamenťe chcú aby poisťovna preplacala iba jedno umele opld.lebo že mladý si za to môžu sami že nevedia splodiť dieťa ,počuli sťe to aj vy?mne to iba povedali?

celiakia
27. júl 2010

Ja som s manzelom bola za Dr. viac ako pred rokom, vterdy nam urobil všetky vysetrenia a zaver bol ze ziadna velka pricina nie je. A tak sme s mm rozhodli ze s tym este pockame a skusime to prirodzene, nebola som vtedy na to este uplne psychycky pripravena teda prijat Ivf, a hlavne mam obavu z dvojiciek, ako to zvladneme. Moja najlepsia kamaratka ma dvojicky a prvy rok to bolo pre nu velmi, velmi narocne. Museli jej pomahat hlavne rodicia, a tí sa naozaj snazili a aj dnes snazia. Mam strach hlavne ako by to zvladol moj mm ci by sme sa neskor hlavne pre unavu velmi nehadali. 😠 🙂 🙂
Takze sme cakali, a nic sa nedialo, pred troma mesiacmi som sa rozhodla ist na laparoskopiu, aby mi povedali ci oni nenajdu ziadnu pricinu. No laparka dopadla velmi dobre, vsetko je v uplnom poriadku,l a vraj do troch mesiacov by som mala byt tehotna. No nie som a cas bezi. Tak sme sa rozhodli pre IVF. zavolala som dokimu viac ako po roku, uz si nas ania nepametal, ale reagoval velmi dobre, tak nemusis sa bat ani ty, podla mna on vie ze sa toho trochu vsetky obavame a ze by sme nase ratolesti mali najradsej prirodzenou cestou. Pa 😵 😵

celiakia
27. júl 2010

Marcelka zabudla som ti napisat ze mam 32 a to tiez dovod preco sme sa rozhodli pre IVF.

matelko1
27. júl 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
na dvojicky si rychlo zvyknete 🙂 .
vcera sme mali presne 6 mes.nedostala som sa na net,lebo vcera obidvaja zvracali......mm od piatka noci aj zvracal,aj hnackoval a ja som sa bala aby to deti nechytli a ktovie mozno ......lebo dnes maju obaja riedku stolicu.vcera mi nic nezjedli dokopy ,ale prespali celu noc,lenze som sa bala.

matelko1
27. júl 2010

@felicita2 ja som super zvladala tehotenstvo.ziadne problemy a chlapci prisli na svet v 37tt.rodila som sekciou.

felicita2
27. júl 2010

tak to je super matelko, ze si to takto zvladala a v 37tt to je tak akurat pre dvojicky nie?

Ja mam teraz dost obavy, lebo mi je stale zle a mam problem do seba dostat jedlo a tekutiny . Aj z vody mi je zle.
Snazim sa , ale akosi to nejde , zo vsetkeho jedla na co si len pomyslim mi zdviha zaludok, neviem ani co mam uz jest.

matelko1
27. júl 2010

@felicita2 na dvojky je to super.lebo uz som bola v 9mes,takze boli donoseni.a musis pit vodu,caje.mna len zaha palila,nemohla som papriku,kapustu.....

marcelka83s
27. júl 2010

@matelko1 ja tiež velmi tužím po dvojičkách velmi ma ktomu ťahá neviem prečo chcem mať dve naraz ,v kúťiku duše si to prajem 🙂len neviem ja asi nebudem môcť mať dvojky lebo mam vrod .vyvoj vadu maťernice časť znej mi akokeby chýbala tak mi to bolo vysvetlené .Velmi ťa obdivujem že s akou láskou sa o maličké staráš ,prajem ťi vela síl

felicita2
28. júl 2010

@marcelka83s ak ides na IVF tak sa to ovplyvnit velmi neda - ja som mala vlozene len 1 embryko , lebo sam Hermi mi povedal, ze mi neodporuca 2 vlozit, ze nie som na dvojicky stavana a pozri- to jedno sa rozdelilo na 2 - tak to malo byt 😉

felicita2
28. júl 2010

@matelko1 no mne je zle od rana do vecera a aj v noci, a zacala som uz vracat rano aj vecer , preto mam problem do seba nieco dat

lusinkaj
28. júl 2010

@felicita2 tak toto je moj priklad 🙂 tiez sme nechceli dvojicky...dali sme si vlozit jedno aj na odporucanie hermiho a pozri mame dvojicky 🙂

marcelka83s
28. júl 2010

@felicita2 ano o tvojom prípade viem čítam si vaše príspevky aby som bola trošku múdrejšia ,dosť ma to prekvapilo už len držím palčeky žeby si to vydržala do samého konca 🙂aj ty lusinkaj , lepšie dva ako nič 🙂)))

marcelka83s
28. júl 2010

felicita ja viem že sa to neda ovplivniť že aj z jedneho môžu byť dva len sa bojím ,že keby sa podarilo a náhodou by boli dve tak by mali málo priestoru v maťernici

felicita2
28. júl 2010

@lusinkaj a to ze su dva druhy resp. sposoby jednovajecnych dvojcat si mala na mysli to ohladom placenty?
ze niektore jednovajecne maju spolocnu placentu a niektore kazde svoju ?

felicita2
28. júl 2010

@marcelka83s dakujem , to aj ja sa bojim ci nebudu problemy, ale tak uz len dufam, ze vsetko bude o.k.
a v akom stadiu IVF si teraz ? uz si zacala so stimulkou?

lusinkaj
28. júl 2010

@felicita2 aha,jasne zabudla som napisat...no presne ten sposob.... 🙂 ktory si tt?

lusinkaj
28. júl 2010

@marcelka83s tak presme ja som rada ze sa nam ivf podarilo 🙂 budeme mat dve deticky a basta 🙂
bude to tazsie po vsetkych strankach ale mi to zvladneme...a oni nam vyplatia svojim usmevom a ze budu zdravucke 🙂
a to ci budu dve u teba ci jendo nechaj na prirodu.... 😉

felicita2
28. júl 2010

@lusinkaj teraz som v 10 tt a 1 den

lusinkaj
28. júl 2010

@felicita2 no tak to je fajn....tie tt utekaju 🙂

marcelka83s
28. júl 2010

nie ja začnem až ked Hermi sa vráťi z dovolenky zatial mam iba schvalenú žiadosť a nič viac .felicita môžeš mi napísať kolko ťa to finačne všetko stálo?tak cca... ja som si zvolila tie najdrahšie lieky tie mi Hermi odporučal