Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
23. sep 2010

@katarina822 ja ten spinal chcem kvoli tomu ze male hned uvidim 🙂 a po narkoze kedy ich uvidim... 😒
mne sesterka co tam v nem.robi na novoro.vravela ze normalne ak budem na jiske mi ich kazde 3h.budu nosit aby som si ich prilozila aby sa prisali....tak ja potom neviem co je fakt najlepsie 🙂
😉 musim sa spytat kamosky ona tam rodila dvojky a mala spinal ako to je

matelko1
23. sep 2010

@lusinkaj po narkoze ako sa preberies tak ti pridu babatka ukazat.a katarina ma pravdu.lepsia je ceelkova ako spinal.ale to ty musis vediet.

sobka
23. sep 2010

Ahojte dievcata,lusi,v pondelok uz budes mamina!drzim silno palce,bude to urcite najkrajsi den vasho zivota,ked ich uvidis po porode🙂 matelko,tvoji chlapci su nadherni a ten golfac ti schvalujem,je fakt najskladnejsi,sestra mala pri obidvoch detoch neonato aj pegperego,obe golface sa skladaju super a vojdu aj do toho najmensieho kufra,idem juknut ten tvoj,dvojickovy!ja som bola v utorok na utz,nic nebolo vidiet,tak zas stresujem,hcg sice stuplo ako malo,ale nic este nieje vyhrate!k hermanovi idem az o 2tyzdne ,neviem ako to prezijem.dnes som si nasla na slipke ovela tmavsi hnedy husty vytok ako doposial,tak sa velmi bojim,ci to babulky nevzdavaju!su tö kriticke tyzdne,snazim sa lezat,oddychovat,ale ked nic nerobim,myslim na drobcov a stale sa pozorujem,viete mi poradit,ako verit v to naj?ako vam vypocitali tyzdne?od ET,alebo od poslednej ms ci OPU?NEviem ako si to mam vypocitat🙂

sobka
23. sep 2010

Este som chcela napisat,ze som mala 3.9 et po 4dnovej PK, NEMam ziadne tehu priznaky,brucho ani prsia ma nebolia,ziadne chute,nevolnost,ospalost,nic,len spinenie☹ Heni,ahoj

lusinkaj
23. sep 2010

@sobka dakujem,ale asi v pondelok nieeee...lebo moje baby nechcu ist na svet 😀 ak to namna nepride tak pond.este sekcia nebude.... 😉 co ja by som uz aj brala.....
nemusis mat ziadne teh.priznaky... 😉 len bud kludna,mysli pozitivne,nestresuj.... 🙂

kukulik30
23. sep 2010

ahojteee...nie je tu niekto? neviete mi povedat , kolko zostava v pere jednotiek..ak mam 450 IU...zda sa mi ze nejakych 75 tam je naviac...mam uz dva pera odpichnute 450..ale chcem minut aj tie zvysky ....picham 150 iu, takze z tych dvoch by mi malo stacit na jednu davku, nie?

lusinkaj
23. sep 2010

@kukulik30 ano malo by byt 75iui

kukulik30
23. sep 2010

@lusinkaj dakujem lusi 😉

lora2
23. sep 2010

ahoj kukulik30, ak máš ampulky 450iu jednotiek a picháš si 150 iu j., tak mi to vychádza, že v pere ti má ostať 150iu j. Skús si to preratať ešte raz.

gerena
23. sep 2010

ahojte kocky, pos pinale sa nemozes pohnut 24 hod, aby sa neposkodila miecha, po pichani tam vznika vnutromiesny tlak, je velmi dolezite kto picha ako picha, aby sa neskodila netrvalo .kamoske pichli mimo, nezabrala, museli ju na rychlo bez priravy uspavat, hroza 😖
@kukulik okolo 75-100 UI, nastav si viac, ked nie je v pere tolko roztoku, nedovoli ti vytiahnut vrsok...nastavis menej a pokracujes 😀 😀 😀
@matelko ale ste velki, parada 😀 😀
@sobka mozes spinit aj od utrogestanu,
a este babulky, kto mate poschvalovane stimulky, okrem puregonu a gonalu sa vsade zvysuje cena od 1.10 ☹

gerena
23. sep 2010

presnejsie 3x150iu a este nijaky zbytok, 75-100 IU

kukulik30
23. sep 2010

@lora2 nie dobre 150, 150 a 150 je 450..to uz som odpichla ,tak isto aj z dalsieho pera a teraz som chcela dopichnut aj tie zvysky teda 75+ 75 ..to je 150 😉
tak ako napisala gerenka v poslednom prispevku, len som si nebola ista, ako to presne zistim, ci ej to iba 37, 5 IUalebo 75 IU 🙂
dakujem gerena 🙂 takze skusim natiahnut zajtra viac a ked to bude 75 , tak ma nepusti dalej 😉 ze ma to nenapadlo hned sa pytat v lekarni.. 😀..taka mila lekarnicka nas obsluzila/ mozno si to bola aj ty 😅 /, este sa pytala, ci nam ma ukazat aj pouzivanie pera, ale to uz som poznala po minulej stimulke 😉
joj a to zvysovanie teda nepotesi 😒 ...my to ale este stihame, ale kocky po 1. oktobri 😖

kukulik30
23. sep 2010

@lora2 joj lori, teraz som si vsimla, ze ja som zle napisala, preto ti to nesedelo... tie pocty, ja som odpichla 3x po 150 IU..nie dva krat, ako som napisala 😀

sobka
23. sep 2010

ahoj gerenka, ja už utrogestan neberiem cca 8dní od vkladu....vybrala som jedno balenie a potom už nie...teraz beriem len estrimax a duphaston, dr. mi nasadila aj ascorutin, ale nezaberá☹ kukulik, ahoooj, tak už sa to blíži🙂 ja som mala v pere vždy 37,5 určite, záleží, ci si na zaciatku balenia odpichávala ten vzduch ako v návode písali..niekto to nerobí a tak sa mu zvýsi viac🙂

gerena
23. sep 2010

@sobka aha, ja som si myslela ze si len zo 2-3 dni po vklade 😒 som nijaka dopletena, ale nic drzime palce 🙂 pozitivne
ono v ramci setrenia ja nevypichujem vzduch ale pri natahovani sa musi drzat pero dole ihlou aby sa bublinka nedostala do ihly- znizi sa potom mnozstvo roztoku vdaka bublinke, ale su to len mikromnozstva, pri davke 225iu ani to neovplyvni ucinok, a na druhej strane vpichnuta bublinka pod kozu, nic sa nedeje
@kukulik30 😵 😵

kukulik30
23. sep 2010

@sobka sam dr mi povedal, nech nevypichujem vzduch.. 😉

katarina822
24. sep 2010

ahojte @lusinkaj gerena odpisala preco sa musi 24hod. lezat bez pohnutia.

sofia2008
24. sep 2010

ahojte..pekny den 🙂 tak to som nevedela, ze sa musi lezat pri spinale..no ja sa opytam dr., nech povie, co je lepsie..inac baby, chcem sa vas opytat, uz dva tyzdne som nepribrala iba gram, stale stojim na 70kg..ale jem normalne, tak dufam, ze to nevadi.. 😒

sofia2008
26. sep 2010

@lusinkaj drzim na zajtra palce, budem na teba mysliet 😵 daj nam potom na konikovi nejako vediet, nech manzel napise, ako to vyzera 😵 papa

lusinkaj
26. sep 2010

@sofia2008 dakujem velmi pekne...no napisem matelkovi sms a ona vam da vediet....manzela som nenaucila robit na koniku 😀 🙂

matelko1
27. sep 2010

ahojte.prajem pekny den.
@lusinkaj myslim na teba a drz sa.tesim sa,ze budes o chvilku drzat svoje krasne vytuzene princeznicky 🙂 🙂 🙂

nivejka
27. sep 2010

@lusinkaj .....strašne moooc na teba myslím!!!!!!drž sa !!!

matelko1
27. sep 2010

@gerena veru leti to.vcera sme mali 8 mes.chlapci su zlati,ja som stastna ......tento tyzden idem konecne poslat fotky herman.uz sa hanbim,ale mal na nastenke aj starsie deti.
ty sa ako mas.pocula som,ze si bola s madonkou.ako ste sa mali.

matelko1
27. sep 2010

tak lusi ostava v nemocke a robia jej predoperac.vysetr.zajtra este nevie kedy presne jej robia sekciu.
bambulky sa jej narodia presne v den mojich narodenin 🙂 😵

deni73
27. sep 2010

Ahojte.
Kde sa robí predoperačné vyšetrenie ( kvôli odberu vajíčok) , u obvodného lekára, alebo u gynekológa? V čom to spočíva, iba berú krv, či sú aj ďalšie vyšetrenie? Ďíky za odpoveď.

matelko1
27. sep 2010

@deni73 u gynekologa ti vezmu krv a potom ako pridu vysledky,tak ides s tym na interne.

gerena
27. sep 2010

@matelko1 🙂 bolo fajn s madonkou, len kratko.....stihla som len jeden den ☹
nic sa neboj hermi sa potesi kazdemu prirastku, perfektne nastenky, vzdy ich obdivujem a hladam zname deticky 😵 😵
lusi pozdravujeme, drzime palce, nevies nakoniec sa rozhodla pre spinal?

matelko1
28. sep 2010

@gerena ano lusi sa rozhodla pre spinal ak vsetko bude ok,ved lekari vedia co je pre zenu najlepsie.
ale aj ten 1 den je super,ze ti to tak vyslo.ak mu poslem fotku,tak dam ti vediet a budes hladat tych mojich chlapcov 😀 😀 😀 .inac ako sa mas a co mas nove.nechodis tu casto,ze.asi nemas cas.roboty mate vela,co...

lisula
28. sep 2010

Ahoj babenky. no tak lusi ma dve krasne kocky. narodili sa dnes rano o pol osmej a su zdrave. viem len tolko, akurat oddychovala na obed. takze bola este vycerpana. ale uz su stryria, gratulujeme aj s manzelikom a malym Misenkom. 😀

eva7780
autor
28. sep 2010

@lusinkaj gratulujem k dcerkam 😵 😵 😵