Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sofia2008
17. jan 2011

@matelko1 tiez si myslim, ze na krabici je ta davka velmi velka, mam aj dve male knizky o prikrmoch, tak zacnem studovat a inac pisu tam, ze 3-mesacne dieta ma vypit 6x denne 110ml, tak toto by sme mali dodrzat, proste nasilu jej aj tak mliecko nenalejem, tak co..ona skor vypije za hodinu 2x60ml, niekedy naraz 120ml..ako vravis, kazde dieta je ine..dnes je tolko krasnych veci na oblecenie, nie ako my, ked sme boli male, ked pozeram tie fotky 😀 hroza 😀

matelko1
17. jan 2011

@sofia2008 dieta ked je hladne tak si vypyta papat.....
varim,dnes mame spagety a brokolicovo-sampionova omacka,mama mame dost.chlapci maju kuraci vyvar a zeleninovy privarok a zemiakovu kasu.mnam,mnam.

sofia2008
17. jan 2011

@matelko1 same dobroty 😝 akurat som dosla z prechadzky..ja som dnes varila cuketovu polievke a cestoviny so syrovou omackou a tuniakom..sme sa fajne prejedli 😀 uz by bolo nacase zacat so sebou nieco robit, este mam 6kg + a mam len jedny nohavice, co si obleciem, skoro vsetko sa sutreduje na bruchu a bokoch 😠 a kedze mam vsetky veci S, tak si nemozem nic obliect, pred tehu som dva roky makala v posilke a jedla len zeleninu a biele maso a teraz sa samozrejme do nicoho nevtrepem..ale maju tu prave akciu na orbitrek, tak poslem mm kupit, aby som tak zlahka zacala..

lienka2
17. jan 2011

@matelko1 jeej pozeram ze tvoji chlapci uz papaju aj polievku aj druhe jedlo 🙂 to u nas nehrozi, ja stale musim mixovat obed..

matelko1
17. jan 2011

@lienka2 ano,ale tej polievky ani druheho jedla nezjedia vela,ale papaju.z polievky sa nenajedia a druhe jedlo sa mi zdalo,ze to je malo,lebo vela ale fakt nezjedia.mne dr povedala,ze polievka je zaklad,ze im mam davat,tak som skusila a ide to 🙂
@sofia2008 my sme teraz dosli z prechadzky,fuj,ale je hnusne pocasie a pritom hlasili,ze 10 sup a slnko,no neviem kde...

lienka2
17. jan 2011

@matelko1 tak ja som skusila nemixovanu polievku ale nic moc z nej neubudlo.. tak dalej vsetko mixujem dokopy..

matelko1
17. jan 2011

@lienka2 ja uz len pucim vidlickou.....musia kuskat,ved uz maju zubky,musia si precvicoivat svaly... 🙂

lienka2
17. jan 2011

@matelko1 ale ked nemixnem nic mi nezje.. no ale to len pri obede vymysla, banan si sam kuse, aj chlebik ci rohlik..

sofia2008
18. jan 2011

pekny dnik 🙂 sice ja ho az taky pekny nemam, trapime sa s jedenim, od stvrtej rana mala nic nezjedla ☹ vobec nechce jest, zajtra pojdeme zasa k dr., povazit a zoberu jej krv a moc..ja som uz fakt hotova z toho ☹

ma77
19. jan 2011

ahojte dievčata môžem sa k vam pridať? som tu nova a od zajtra začinam chodit ku dr.hermanovi dnes som volala a na zajtra ma objednal 1krat tak mam trošku strach ale idem do toho mam endometriozu a prirodzene to nejde tak som sa rozhodla pre car

gerena
19. jan 2011

Ahojte....baby stretko sa organizuje na tuto sobotu, cas upresnime 🙂 🙂 🙂

matelko1
20. jan 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@ma77 vitaj.jasne,ze sa mozes pridat.herman ti pomoze,je to zlaty clovek.
@lienka2 aj moji chlapci sem-tam vymyslaju,mne napr.maxim nechce papat chlebik,ale to je len nejaka fanta jeho.
prerezali sa nam dalsie zubky,noci boli strasne,uplakane,to vobec nepoznam,lebo ked boli malinky,tak mi krasne celu noc vyspali do 8 mes.

sofia2008
20. jan 2011

ahojte,pekny den 🙂
@ma77 vitaj, Herman ti urcite pomoze 🙂

matelko1
20. jan 2011

@sofia2008 ahoj.tak ako mala....
dnesna noc bola strasna.idu nam dalsie zubky,tak nespime.poobede pojdem von,keby,ze mi doma spia,tak lahnem aj ja.este sa mi poobede nahlasila kamoska,ze pride aj s dcerou-ma 2 roky...

ma77
20. jan 2011

tak dik za privitanie 😉 tak dnes sme boli s mm 1krat u hermana tak dufam že pômôže ved je moja posledna nádej 🙂 ked chceme dieťatko tak urobil mi ultrazvuk zobral krv a 29 mame ist na 2vyšetrenie a potom ešte 1 a potom nam povie čo dalej juj ešte dlha cesta ☹

sofia2008
20. jan 2011

@matelko1 ahojky..tak my bojujeme s jedlom kazdy den, raz je to lepsie, raz horsie, uz to neriesim, lebo by som sa zblaznila 🙂 sa mi zdra, ze aj tak po troske pribera..uvidime 2.2. na poradni, ked ju budu ockovat..tak to ma mrzi s tymi zubkami, snad to bude tuto noc lepsie a mozno ta kamoska nebude dlho a mozno to niekedy aj dobre padne, clovek sa aspon odreaguje..ja som tu sama ako kol v plote, este ze existuje skype 😀

katarina822
20. jan 2011

ahojte @matelko1 ja ked idu zubku davam malej na noc fenistil kvapky max. 2noci raz denne po 12kvapiek a zubky su von a prespi pekne celu noc. ak by som nedala tak place co sme raz isli az na pohotovost som este nevedela ze su to zubky tak plakala aj zaspala aj sa zobudila a place aj som jej dala sirupcek pospala 2hod. a znova bola hore a plakala co sa nedala utisit a potom rano uz mala 2zubky von.
@sofia2008 neviem davas UM alebo MM moja mala koliku prve 3mes. malicko pila ale casto a boli dni ked s flasky vypila nejakych 20ml.po 2hod. davala som jej MM po lyz. chvalabohu po 3mes. kolika ustupila a bolo super pila pekne. drzim palce aby uz to bolo s papanim lepsie

sofia2008
20. jan 2011

@katarina822 dakujem 🙂 ja uz davam iba umele, myslim, ze koliku nema, to by asi plakala cez den, a ona je stale vysmiata, proste si vypije 60ml a dost, smeje sa, vypluva cumel z flase,zvysok davam, ked zaspava alebo spi..ale je to na nervy..ved len cely den sa krmime 😀 ale neviem, ci jej nahodou nepojdu zubky, to nam povedala dr.,lebo cele dni si hryzie pasticy a vela slini, dr. vravela, ze tak o mesiac jej mozno aj vyjdu, tak uvidime..

matelko1
21. jan 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@katarina822 nechcem davat teraz fenistil kvapky,caka nas ockovanie 3 zakl.davka a dr mi povedala,ze nesmu brat ziadne kvapky,sirupy minimalne 3 tt,ak by som dala,tak to znova oddialim.
tato noc bola super.alex prespal celu a maxim sa zobudil v noci o 1-nej na mliecko a potom spal az do rana.
@sofia2008 kamoska prisla a dotiahla aj moju segru s malou,takze kriku bolo neurekom.baby plakali,lebo moji chlapci s tym co sa hrali,tak im stale brali.chlapci sa smiali a baby revali 😅 ....zdrzali sa do 18-tej,lebo moja segra vie,ze mi uz o 18:15 zaciname chystat kupel......chlapci maju rezim,tak si zvykli...skusali sme ich jeden den nekupat,no boli nepokojni.....

matelko1
21. jan 2011

@ma77 ved uvidis,mozno ta cesta nebude dlha.....absolvovala si aj laparoskopiu,lebo ak nie,tak herman ta urcite posle...druhe vysetrenie bude ti robit utz,vysetri ta na koze,mm bude musiet dat spermie a potom ta stvrta navsteva tam vam povie ortiel.

sofia2008
21. jan 2011

@matelko1 no super, ze ste mali takuto noc 😵 tak to musela byt sranda pozerat sa, ako baby placu a chalani sa smeju 😀 aj my mame taky rezim, ze sa kupeme v jeden cas a kazdy den, mala sa velmi rada kupe, chcem sa tu prihlasit na plavanie s babatkami, len este pockam na ockovanie a az potom..len nam si mala ten rezim nejako posuva, zacala chodit spat o polnoci az jednej a spi potom do pol desiatej rano 😀 ale aspon ju mozem v noci a rano krmit, ked o tom ani nevie a nevymysla..a vcera o polnoci nam sama vypila celu flasu a to bola hore ..sme pozerali s mm, ze coooo 😕
som sama od dnes az do nedele v noci, tak to dufam nejako zvladneme 😵
pekny dnik vsetkym 😵

matelko1
21. jan 2011

@sofia2008 my chodime s chlapcami plavat kazdu nedelu s mm musim chodit.chcela som ist na ten kurz s babatkami,ale nema kto so mnou chodit.....a aj stoji vela 85€ na dieta....teraz sme uz neboli 7 tyzdnov,lebo soplili,kaslali,teplota....ale uz zase zacneme chodit.im sa v bazene paci,su stastni...
mas len emmu,tak to urcite zvladnes sama.ja mam dvoch a ked je mm na sluzobke,tak som sama s nimi.sice som aj tak sama,ale vecer sa uz im venuje mm.

sofia2008
21. jan 2011

@matelko1 jasne, ved je len jedna..aj tu to plavanie stoji presne tak isto..je to skvela vec pre vyvin deti..len bude to zaujimave, kedze moja nemcina je taka na 3- 😀

ma77
21. jan 2011

@matelko1 ahoj ano mam laparoskopiu kde mi bola zistena endometrioza ale vaječniky su priechodne tak aspon to je pozitivum a pol roka som brala hormonalnu liečbu injekcie lucrin tak som mu to aj včera povedala a manžel ma prist so mnou na spg na to 2 vyšetrenie a na 3 vyšetreni čo bude? lebo mne včera povedal že 3krat a vyšetrenie a potom nam povie čo dalej 😉

deni73
21. jan 2011

Ahojte dievčatá, kam sa má pichať Decapeptyl?

mima263
21. jan 2011

@deni73 do bruška sa pichá ten 0,1 mg

sofia2008
22. jan 2011

😕 dnes nik 😕

babulko
23. jan 2011

Krasne popoludnie zelame🙂dnes mame jeden a pol rocka ani sa mi verit nechce ze to uz je tolko🙂

matelko1
24. jan 2011

ahojte.prajem pekny den.
cez vikend sa nedostanem na mk,moj mm je doma a to sa neda,vzdy urobi nejaky program 😵 ,ale to je dobre.aspon sa nenudime.
@ma77 na 3 vysetr,ti urobia utz a vezmu krv a potom vas pozve oboch na 4 sedenie a tam vam povie co a ako a co dalej

matelko1
24. jan 2011

@sofia2008 v nemcine sa zdokonalis,uvidis a ved sa dohovoris,nie...to je zaklad 🙂
ako sa mate.mala papa,alebo tak striedmo...