Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

svetluska23
4. feb 2011

ahoj
@matelko1 neupratuj, daj nohy na stôl, daj si kávičku. využi to pre seba

svetluska23
4. feb 2011

mne keby prišla svokra pokočíkovať........ utópia

matelko1
4. feb 2011

@svetluska23 uz mam upratane,musela som taky prach a omrvinky,ze az......inac nemam kedy take prace robit,len vtedy ak deti spia,ale to je rychlovka,ako sa hovori:len tam kde farari chodia 😀

matelko1
4. feb 2011

@svetluska23 preco utopia keby ti prisla svokra kocikovat.
moja nechodi casto,ale dnes som to vyuzila.byvaju od nas 30km

anusik1
4. feb 2011

ahojky,
cas ma tlaci kvoli zdravotnym problemom, nefunguju mi spravne vajecniky + mam rozsirenu endometriozu... lekar mi preto doporucil ihned umele oplodnenie... tak teraz cele dni rozmyslam... citam vas blog a doost ma usmernuje.. dakujem!!!!!
ved prave, bojim sa tych hormonalnych injekcii , ako to budem zvladat a pod.. ci mi z toho nepuknu nervy.. aj ked som pohodak clovek..

lusinkaj
4. feb 2011

ahojte
trosku som vas citala...drzim prsty vsetkym co sa chystaju k hermimu...pevne nervy,raz to vyjde... 🙂 vsak matelko??? 🙂

matelko1
4. feb 2011

@anusik1 neboj sa,jasne,ze to zvaldnes,nemaj obavy.my vsetky sme to zvladli a @lusinkaj mame krasne dvojky.ja chlapcov,ona dievcatka a to vdaka hermanovi.

matelko1
4. feb 2011

@anusik1 ako tvoj lekar gynekolog ti odporucil hned umele,.....a uz si bola u hermana na vysetr.ci sa este len chystas

anusik1
4. feb 2011

uz mam vsetky vysledky, verdikt bol ihned ,,umele opl,, chodim k Hermanovi

matelko1
4. feb 2011

@lusinkaj ty mas co nove,ako sa drzite.dievcata ako spinkaju,uz je to lepsie,alebo....aj ti niekto pomaha,alebo sa snazis sama si zariadit vsetko...

matelko1
4. feb 2011

@anusik1 takze uz ti dal herman aj papiere do poistovne,ano....tak kedy vlastne zacinas

svetluska23
4. feb 2011

@matelko1 utópia preto, že som sa jej dvakrát pýtala ked tu bola, či nechce zobrať chlapcov von, povedala, že necestovala 50 km, aby som ju posielala von. a ked bola u nás, tak starost o dvoch navyše,aspon svokor ich kus ponosil púohral sa.

matelko1
4. feb 2011

@svetluska23 ej,ale mas svokru,ale tak by sa aspon presla,ved deti potrebuju byt aj na vzduchu a tak by sa aspon poparadila von ako hrda babka.

svetluska23
4. feb 2011

no chlapci sa dnes prekonali, spali od pol druhej do teraz. idem im dat papať.ešte neskôr nakuknem

lusinkaj
4. feb 2011

@matelko1 som sama..jeidne manzel ak ma volno alebo ak potrebujem viac veci v domacnosti porobit pride svokra alebo moja babka,,,inac som sama da sa to zvladnut..len treba vediet... 🙂
male su zlate,nechcem zakriknut spime od pol.8 niekedy 8 do rana akokedy 5-6 dnes o pol.7 rano sme vstali,cize v noci uz nepapame..asi od 3,5m. 🙂

matelko1
4. feb 2011

@lusinkaj jej super a my zase pre zmenu nespime,zuby nam idu,tak sme za hodinu aj 100 x hore.tak ako krasne do 8 mes spali,vlastne alex krasne vyspi celu noc,len maxim sa budi,tak teraz som nevyspata...

matelko1
4. feb 2011

@svetluska23 co im davas papat.
ja idem mojim olovrant pripravit,ze ked pridu z vonku tak aby mali.urobim im asi krupicu-tu zboznuju,ale musia mat pri tom popuceny banan,cistu mi nezjedia.

lienka2
4. feb 2011

@matelko1 uz robis klasicku krupicu z mlieka?

lusinkaj
4. feb 2011

@matelko1 no akoze aj mi sa v noci budime na cumel..cize spime nejeme,ale na cumel..ale to sa da..ale ked jedli v noci to bolo strasne.. 😒 no na tie zuby sa tesim aj ja...

@svetluska23 no ty mas super svokru,moja by moje nosila,kocikovala 24h. 🙂 kolko maju tvoji drobci a ako sa volaju???

matelko1
4. feb 2011

@lienka2 ano teraz som zacala robit z obycajnym mliekom,uz maju rocik,tak mozu aj take mlieko,ved to sa vari,takze...

matelko1
4. feb 2011

@lusinkaj mozno tvoje baby budu inac znasat zuby...

lusinkaj
4. feb 2011

@matelko1 no veru..uvidime...uz si poslala foto?

matelko1
4. feb 2011

@lusinkaj nie,neposlala.uz sa hanbim.teraz mu poslem uz ako rocny tam budu a podakovanie.ved na nastenke mal aj starsie deti.

matelko1
4. feb 2011

@lusinkaj moja neter segra ani nevedela kedy jej zubky vysli,ziadne teploty,proste nic,len kukla a sup nove zuby...

lusinkaj
4. feb 2011

@matelko1 no uz by sa patrilo poslat 😀
hej?tak to som zvedava..ale su uz take mrzute tak neviem ci to bude lavou zadnou tie nase zuby 😝

matelko1
4. feb 2011

@lusinkaj veru uz by sa patrilo poslat,ale uz fakt,cestne slovo poslem 😀
@lusinkaj segrinej dcere vysli v 4 mes prve 2 zubky

lusinkaj
4. feb 2011

@matelko1 no tak aj ja mozem ocakavat..lebo strasne ich asi svrbia dasna vsetko kusu,beru do ust

matelko1
4. feb 2011

@lusinkaj kazdemu dietatu inac sa prerezavaju,niekomu skor,niekomu neskor.nam vysli prve v 6,5 mes a dalsie v 8mes a potom to zacalo.v noci sa budili,plakali,potom to na chvilku preslo a v decembri znova,alex teplotoval 39,7 to sme boli aj na pohotovosti.

lusinkaj
4. feb 2011

@matelko1 jaaaj cize este ma caka...pekne vecere.noci..uz som si tak aj zvykla ze nejeme v noci...ze predsa len na cumel sa zobudia to je pohodicka

matelko1
4. feb 2011

@lusinkaj my aj v noci papame teraz.