Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

pipina84
30. apr 2011

ahojte baby, takze som vcera bola pri Hermimu. Pytala som sa, ze kde je problem, ked som po 2 pokusoch a vobec sa to neujalo. Vysvetlil mi to, ze sa nemame s manzelom stresovat ani trapit, ze to nieje 100%, ze sa to urcite podari, lebo niesme taky pripad, ze by sa to nemalo podarit. Mame este 4 mrazacikov a ked sa to nepodari ano po dalsom odbere vajicok, tak potom sa mozme zamyslat, ze niekde je problem, ktory sa prehliadol a posle ma na nejake vysetrenia. V utorok mam ist k nemu a rozhodne ci mi spravi vkad teraz alebo pockame az na dalsi cyklus, tak uvidime, som zvedava 🙂

matakrok
1. máj 2011

@pipina84 ahoj, by som ti odporucila najskor urobit vysetrenia a az tak sa podujat na vklad.usetris nervy aj peniaze. ja som pred rokom stratila 2 embryjka,ale nie od Hermana. od vtedy som presla aj s manzelom mnohymi vysetreniami vdaka mojmu gynekologovi,ktory je moc uvedomely 🙂 dostala som lieky a na antifosfolipidovy syndrom injekcie. teraz uzivam lieky, kym otehotniem. v lete ideme po roku opat na to. ale uz sem.

mima263
1. máj 2011

@matakrok tak to je super správa, že skúsite v lete

bara4444
1. máj 2011

@matakrok blahozelam k tvojmu gyn..mne sa teraz napodarilo ani 2.ivf a musela som si vynutit dalsie vysetrenia hemat. a genetiku.aj to mi vravela ze mi da vymenny listok na vlastnu ziadost aby som mala kludne svedomie.a kto ti predpisal tie injekcie a z akeho dovodu?

matelko1
1. máj 2011

ahojte.
@pipina84 tak budem drzat palce a nestresuj tak ako povedal herman.urcite sa to podari,ved ste obaja zdravi....hlavne na to nemysli....

matelko1
1. máj 2011

@matakrok aj tebe budem drzat palce....takze tvoj gynekol.prisiel na to,ze kde je problem...

matelko1
2. máj 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
pocasie otrasne,ale co sa da robit 😉
vcera sme boli plavat s chlapcami,bolo fajn,nik este nebol v bazene...

sofia2008
2. máj 2011

ahojte 🙂
@matelko1 caves, tak ste si pekne poplavali, ja uz odpocitavam dni, v stredu vecer by sme mali vyrazit, pojdeme cez Polsko, takze nas caka min 11 hod cesta 😒 u nas v meste je tiez plavanie, tak ked budem doma, hned chcem zacat s malou chodit 🙂

matelko1
2. máj 2011

@sofia2008 ked sme robili v deutschland,ale my sme boli este dalej 130km od hamburgu priamo pri mori tak aj my sme chodili cez polsko,je to skoro o polovicu kratsia cesta...takze sa uz tesite domov.ako dlho sa zdrzite...vasi budu malu na rukach nosit 🙂 a vytesovat sa

sofia2008
2. máj 2011

@matelko1 hej,budu 😀 ja asi ostanem do augusta, uvidime este podla mm prace..doma nikto nic netusi, to bude sranda rano 😀

matelko1
2. máj 2011

@sofia2008 tak to bude prekvapko,ved odpadnu doma...

sofia2008
2. máj 2011

@matelko1 😀 😀 😀 potom napisem, co bolo 🙂 akurat sme boli nakupit darceky pre vsetkych a mala sa napapala, tak idem aj ja

pipina84
2. máj 2011

@matakrok ahojky, ale ja mam spravene vsetky vysetrenia od oktobra 2010. Herman povedal, ze sa nemame stresovat, ze sa to urcite poddari, tak ja uz neviem, uvidim co mi povie v utorok, som strasne zvedava, ako to so mnou dopadne 😒

pipina84
2. máj 2011

@matelko1 dakujem, musim to tak brat, ako mi povedal Hermi a ked nic, tak sa potom bude hladat problem. Ved on musi mat skusenosti s takymi pripadmi, ci? 😖

dicinka1
2. máj 2011

ahojte baby..hcg pod 1..takže sa ani neuchytilo.. ☹ čiže ked pojdem na dalšie KET zabezpečim si pre malu niekoho kto sa o nu postara..a nebudem musiet sa vláčit s kočikom do KE ..po vlakoch...a možno sa prestali vyvijat..no nevadi..volala som dnes Hermimu..ale vravel,že mam zavolat neskor,pretože ma dnes vela ludi..tak mu budem volat zajtra..

baby,čakatelkam prajem // čo najskor...ja som rada,že mam aspon malu..ale určite nechcem,aby bola sama..nikdy neviem čo sa može niekedy stat..a ak by som prišla o Emmku,tak by som sa zblaznila..tak aj preto nechcem mat len 1 babo..

valery08
2. máj 2011

@dicinka1 Ahoj moja, je mi ľúto, že KETKO tentokrát nevyšlo ☹ . Prajem veľa síl do ďalšieho boja a pevne verím, že sa ďalšie KETKO podarí a budete sa tešiť zo súrodenca pre Emmku 🙂 . Aj naša túžba po ďalšom bábätku bola veľmi veľká, hlavne kôli malej, aby nebola sama, lebo ona ma veľmi rada detičky 🙂 a samozrejme aj my sme veľmi chceli druhé bábo 😉 . Tak verím, že to s Božou pomocou dobojujeme do víťazného konca, po tých počiatočných komplikáciách v prvom trimestri.
Všetkým snažilkám siiilno držím palčeky, aby sa čo najskôr stali maminkami 🙂 .

dicinka1
2. máj 2011

@valery08 dakujem moja..nevzávam sa!!!teraz pár mesiacov sa budeme snažit prirodzene..aj ked neverím..a nedúfam,že motyka vystreli.. 😉 😀 😀 😀
ináč mám dost silné krámy..take som v živote nemala 😕 🙄 🙄

sofia2008
2. máj 2011

@dicinka1 velmi ma to mrzi..ale urcite to vyjde nabuduce 🙂 mas o 6 rokov menej ako ja, takze sa nemusis stresovat, my sme zacali, ked som mala 28 rokov 🙂

matakrok
3. máj 2011

@pipina84 tak potom ok, drzim palce

matakrok
3. máj 2011

@bara4444 neblahozelaj🙂 trvalo mi asi 2 roky,kym som nasla niekoho normalneho.
clexan inj.mi predpisal hematolog, z dovodu hore vyssie. antifofol.sy+deficit proteinu S = trombofilny stav a teda aj mala sanca uchytenia. ale toto uz nie je teraz problem.

matakrok
3. máj 2011

@matelko1 ahoj.dakujem. citam,ze sa chlapcom dari 🙂 gynekolog ano, potom muzsky doktor, asi az 4.v poradi na to prisiel. ...inac otras, aki su mnohi nedosledni. ...a cas bezi...ale im nie,oni ho maju .ajjajajaaaaj

matelko1
3. máj 2011

ahojte.
@matakrok ja som tiez mala deficit proteinu S a este mutacia leider.....uz ani neviem,musela by som sa pozriet a inj som brala cele tehu.....

matelko1
3. máj 2011

@dicinka1 je mi to luto,ze to nevyslo,ale nemysli na to najhorsie.....mas este mrazacikov,tak ich vsetky vyber a skusaj,ono sa podari....

sofia2008
3. máj 2011

ahojte
@matelko1 ahoj, joj jaka zima je tu, slnko svieti ale rano boli len 3 stupne 😖 matelko, mozu ist malej zuby? uz treti den nam strajkuje s papanim, uz mi napr. zjedla cele sklicko od vyzivy kase a teraz zje ledva polovicu, dnes rano zjedla asi 40ml kase a koniec, plac a pritom tu kasu ma velmi rada, obed zje este tych 150ml, ale jedla uz aj 200ml, mne sa zda, ze vidim take dve biele ciary, ale mm tam nic nevidi 🙄 rano bola taka uplakana a nervozna, teraz spi, tak som zvedava, aky bude obed, teplotu nema, tak uvidime...a vy ako?

matelko1
3. máj 2011

@sofia2008 ano mozu ist jej zubky....skus poklepat lyzickou malou v pusinke na dasienka a budes pocut....nam vysli prve dva zubky v 6,5mes....tiez mi nechceli jest a mali aj zltu stolicu redsiu.....

sofia2008
3. máj 2011

@matelko1 no tu stolicu ma tiez redsiu, zlto-zelenu, tak uvidime, dala som prst aj lyzicku a nic..doobedu mi spala dve hodiny, to sa uz davno nestalo 😕 bala som sa, ci nema teplotu, ale zatial nic, obed zjedla cely, aspon to..pobaleni uz sme 😀

matelko1
3. máj 2011

@sofia2008 tak ak najdes prvy zubok,tak ti musi tvoj mm kupit überaschung 🙂
aj moji chlapci spali doobeda 2hodky....to ani neviem ci bolo niekedy,ze by obidvaja.....

matakrok
3. máj 2011

@matelko1 ved to, ja uz beriem v predstihu, ak budem niekedy tehu, okamzite zvysia mi zdvojnasobia davky. ale to mi nepride kao problem, berie to vela zien. ako si si zvykla na pichanie? ja celkom, 🙂 dobre znasam. akurat, ke d niekam cestujem,nesmiem zabudnut

matelko1
3. máj 2011

@matakrok injekcie v pohode,ale ja som si nemohla sama pichat,chodila som ku susede...brala som tiez clexane 0,2,potom 0,4 mi predpisala a nakoniec mi hematol.zmenila na fragmin 5000....a to je dobre,ze ti prisli na problem....teraz kedy idte na to....

sofia2008
3. máj 2011

@matelko1 dobre vediet 🙂 len aby ho on nenasiel 🙂