Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

gerena
7. jún 2011

@ma77 hlavne sa dobre pokukaj ci ti poistovna neobmedzila platnost na vykon alebo na lieky, oni totiz niekedy daju datum dokedy 😉

kocky co mate nove? 🙂

ma77
7. jún 2011

@gerena Jaj tak to som nevedela no objednam sa k Hermanovi a sa popytam 😉 Diky 😉

frantiska16
8. jún 2011

Ahojte ja mam tiež problem a neviem kde vlastne začat... mam už dve detičky... podruhom som suhlasila zo sterelizaciou ked že som mala cisarsky res pri oboch porodoch... no teras som sa rozhodla že chcem mat ešte babo už som kontaktovala Hermana povedal mi že sa to da ale mne poistovna neuhradi nič musim si všetko platit sama... a tak vas prosim o radu vie niekto kolko to všetko asi stoji nemam vobec predstavu o aku sumu sa asi jedna zatial vam Dakujem

matelko1
8. jún 2011

ahojte.prajem pekny den
@sofia2008 tak ockovanie mame za sebou,boli sme s mm aj naobedovat,potom nas hodil domov,chlapci spali 1,5 hodky a ja som oddychovala.....
@ma77 tak neporadim ti.ako ty sa na to ciotis,ale radsej chodte najprv k moru a budete obaja oddychnuti a potom sup do toho.....bude mat aj mm vysledky od hrivnaka....

ma77
8. jún 2011

@matelko1 aj asi tak urobim ešte sa popytam Hermana kolko plati žiadosť 😉 radšej by som počkala na vysledky mm aspon budeme vediet trošku viac ☹

matelko1
8. jún 2011

@ma77 tam na ziadosti mas napisane kolko a aku ma platnost.ak ti skoncila,tak on ti da ziadsot len o predlzenie a odnesie ju do poistovne.ja som mala ten pripad.....dobre urobis ak pockate,more vam urobi dobre,prejdes na ine myslienky....

matelko1
8. jún 2011

inac dnesna poradna ok,alex vazi 10460g a 83cm ma,vyrastol od marca 4cm a schudol,v marci mal 10,5kg,ale stale obaja lietaju tak sa ani nedivim a maxim ma 81cm,tiez 4 cm vyrastol a vaha 9860g.rozdiel stale 2cm a vaha bola 500g,teraz je to 600g.
teraz ockovania mame za sebou,dalsie az v 6 roku sa robi....bolo v 3 rokoch,ale odpadlo....

sofia2008
8. jún 2011

@matelko1 no tak uz to mate za sebou, ved malicko schudli, teraz behaju hore dole chalani 🙂

matelko1
8. jún 2011

ano,malo schudli,ale to,ze od marca vaha stoji,ale nebvadi,behaju,lietaju a to je normalne,ze schudli....

katica1
8. jún 2011

caute baby,,,ja som bola vcera na UTZ,,ktory sa vraj robi medzi 11tt a 12tt,,,meranie plodu....tak som sa bala...ale vsetko ja okej...uhhhh........inak ked uz o dovolenke...ja ked nam nevyslo to 2.ivfko teraz v marci..tak som hned zaplatila polku za dovolenku .....Chorvatsko....a uz som ju aj bola zrusit,,,,,,neriskujem,,,,tiez som myslela..oddych a september do boja zas............... 🤐 🤐 🤐

ma77
8. jún 2011

@katica1 tak to si urobila dobre že si zrušila dovolenku 😉 ja na tvojom mieste urobim to iste 🙂 dieťatko vyrastie a pôjdete už 3 a bude vam lepšie 😉 teraz sa šetri ked už si sa tolko načakala 😉

matelko1
9. jún 2011

ahojte.
pekny den vsetkym 🙂
@katica1 dobre si urobila,su to predsa zaciatky tehu ......
ja ked som bola na ivf v juni 2009,tak v juli sme mali ist do madarska a tiez sme nesli,nakoniec som bola v nemocke a uz som bola vypisana na rizikovom....

astrid55
9. jún 2011

ahojte buduce a sucasne mamicky, obcas k vam nakuknem, presla som od Hredzaka do Gyncare. Po velmi dlhom čase a neuspesnom IVF a 2 KET som sa dozvedela, ze mam syndrom predcasneho zlyhania vajecnikov. Neviete niektora nieco viac o tejto diagnoze? Rovanko by som sa chcela opytat, ci nepoznate v KE dobre endokrinologa a ci je treba papier od obvodaka alebo staci odporucanie od Hermiho. Dakujem, krasny den

matelko1
9. jún 2011

@astrid55 a to ti hredzak nevedel povedat,nerobil potrebne vysetr.alebo ako....dobre si urobila,ze si presla do gyncare....a baby ohladom toho syndromu ti urcite poradia....

astrid55
9. jún 2011

matelko, dakujem za podporu 🙂
U Hredzaka bolo vsetko udajne v poriadku, ale je pravda, ze robi bleskove ultrazvuky. Manzel mal unho zly spermiogram a tuto v Gyncare ma vraj uzasny, tak ja neviem, sme z toho zmateni. Uvidime ako to cele pojde, bolo naznacene aj darcovstvo, musime sa pripravit na vsetko. Vsetko dobre, pekny den

gerena
9. jún 2011

@astrid55 endokrinologov je zalostne malo....ja chodim k dr. Hoppanovej, mozem ti dat cisllo zajtra, mam ho v robote , ale objednavaju na mesiace ....

astrid55
9. jún 2011

@gerena dakujem gerena, nasla som jej kontakt na webe, uz som sa aj objednala cez mail, mozno budem mat stastie...este raz dakujem za tip

sofia2008
10. jún 2011

ahojte, pekny den, aj ked u nas chladny a fuka vietor 😠

dafy
12. jún 2011

ahojte snažilky troška som si vás prečítala čo ste u Hermana lebo poslednu dobu mi to zase nedá a čim dalej tým viac myslím na to ze by som sa mozno dala na dalsie IVF pravdaze ked si nasporím na to peniazky.Ja Hermana nepoznam chodila som k Hredzakovi ale uz som vyčerpala 3IVFka od poistovne takze uz mozem ist iba ako samoplatca ☹ vie mi niektora z vas povedat kolko by ma to stálo??

sofia2008
13. jún 2011

ahojte, pekny den 🙂

sofia2008
13. jún 2011

@matelko1 ahoj..tak ako sa mate? ja uz mam mm od vcera doma, takze sme uz komplet rodinka 😵 no ale asi odchadzame z Nemecka bud do inej krajiny alebo pojdeme do Nemecka, ale do ineho mesta 😒 takze sme sa komplet vystahovali a cakame, kam pojdeme 😒 no nie som velmi rada, ale inac sa nedalo 😒

matelko1
13. jún 2011

ahojte.prajem pekny den.
vikend tak rychlo zletel.mm mal v piatok poobede volno,tak sme boli spolu na kafe,poflakali sme sa,v sobotu bol ocovi drevo zvazat z lesa na zimu do krba a bude aj pre nas a vcera sme boli prejst sa na cingove a na letanovskom mlyne,bolo super,chlapci sa vyblaznili,

katica1
13. jún 2011

ahojte.....tak ste mali pekny vikend.... 😵

katica1
13. jún 2011

@dafy ahoj tam unho je cennik vyveseny,,len sa dobre nepamatam ,kolko to vyjde ako samoplatcom,,,,hmmmmmmm trebalo by ist sa pozriet,,,na stranke asi cennik nema....neviem......

matelko1
13. jún 2011

@sofia2008 a preco chcete z nemecka odist,a ak tak do akej krajiny....

matelko1
13. jún 2011

@katica1 veru pekny vikend a konecne aj slnko svietilo,len fukal silny vietor....ten vikend tak rychlo zbehne...

katica1
13. jún 2011

presne vikendy zletia veelmi rychlo....

sofia2008
13. jún 2011

@matelko1 tak ste mali pekny vikend 🙂 no mm skoncila pracovna zmluva a na novej sa nedohodli, takze preto,joj uz sme tam boli zabyvani a teraz toto 😠 zatial este nevieme kam, do 3tyzdnov by sme mali vediet 😉 este na rok chceme ist a potom domov 😉
inac kedy si zacala davat malych kusky v jedle? malej stale mixujem a zo kuskov ju napina a raz ju tak naplo, ze mi vyracala obed..a chlebik si kedy zacala davat alebo rozok, ja som este nedala...

matelko1
13. jún 2011

@sofia2008 no este sme mixovali v 7mes a chlebik,rozok mi ani nechceli az v 9mes zacal alex hryzkat,maxim mi doteraz nechce kuskat....a ked ma nieco v rukach ako chlebik....tak vsetko hadze na zem,nechce,ale ked mu davam vojacikov do pusinky,tak spapa...

sofia2008
14. jún 2011

@matelko1 dik..joj ja sa uz tesim, ked bude mala jest sama 😀 ale svagrina mi hovori, ze pockaj, ked ti bude odmietat, ze toto necem, toto necem, teraz pekne otvara pusu a zje vsetko, ale potom to uz take nebude 😀 a kedy sa chystate k moru, v juli?