Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sofia2008
20. júl 2011

@matelko1 tak to mas pravdu, ja uz budem radsej ticho a nebudem sa stazovat 🤐 🤐 ale tesim sa strasne z malej, cim je starsia, tak je to tym krajsie a uzivam si to stale viac, ked bola este take babatko, tak to bolo take nove, bala som sa, lebo som nevedela, co ma caka atd, no ved asi ako kazda zena, ale teraz je to uplne uzasne 😵 😵 sledovat, ako mala robi pokroky, aka je vnimava..

matelko1
20. júl 2011

@sofia2008 ja som to,ale tak nemyslela,,,,,ja len ze ja to mam vsetko dvojmo.....niekedy mi uz nervy prasknu,ale da sa....som stastna,ze ich mam....

sofia2008
20. júl 2011

@matelko1 ale ved jasne 😀 nie je to jednoduche, to musi uznat kazdy, na zaciatku poriadne piplacka a nervy, ale potom dvojnasobna radost 😵 😵

matelko1
20. júl 2011

@sofia2008 veru radost....teraz u nas bolo ako v salenom dome.bola tu neter ma 4 roky,ale hotova pohroma....

sofia2008
20. júl 2011

@matelko1 😀

matelko1
20. júl 2011

@sofia2008 pridala som par novych fotiek do albumu,kuk... 🙂

hanyr
21. júl 2011

Ahojte Hermanky.....Neviete nahodou,kedy ma Herman dovolenku?????

matelko1
21. júl 2011

@hanyr pisali baby ,ze ma mat dovolenku,ale ci je to pravda,tak to neviem.....ale moja znama bola na ket a kazal jej zavolat koncom bud.mesiaca na utz,ket jej vysiel a je tehu,tak ma prist na potvrdenie akcie srdiecka...

hanyr
21. júl 2011

Super tak jej blahozelam.....ja som mu dnes volala ohladom ziadosti a mam zavolat zajtra... Neviem co a ako dalej, lebo sme si zaplatili dovolenku na koniec augusta.Tak Ivf zacneme az po dovolenke.
@matelko1

matelko1
22. júl 2011

ahojte.
@hanyr tak chodte pekne na dovolenku a po dovolenke sup do toho.budete obaja oddychnuty....

dicinka1
23. júl 2011

@matelko1 ta znama nie je z konika?

matelko1
24. júl 2011

ahojte.pekny vecer.
@dicinka1 nie ona na konika nechodi,len cita,ale neprispieva....

deni73
24. júl 2011

@hanyr Ahoj, zatiaľ nie je na dovolenke, pretože ma objednal na zajtra... Keď sa niečo dozviem, dám vedieť.

hanyr
24. júl 2011

@deni73 O.k tak daj vediet co a ako..... Ak tak sa mu ozvem aj ja ked nepojde na dovolenku...

sfin
24. júl 2011

Kočky, chcem sa opýtať, po akej dobe po dobratí ATB na ureu možeme s mm sexíkovať? Manžel má ísť na kontrolný ster mesiac po dobratí ATB. Mne môj gynekológ povedal, že na ster nemám chodiť. Ako teda vlastne budem vedieť, či som ok?

timmka
24. júl 2011

@sfin ahoj, ked ti mozem poradit, tak na ster chod, nemusia ti prve ant. zabrat, u mna nezabrali, az druhe a chraneny sex by ste mali mat az po vylieceny , az ked manzel bude mat vyter za sebou, my sme museli tolko cakat

matelko1
25. júl 2011

ahojte.
prajem pekny den.
@sfin chod na ster,ja som tiez bola,sice som si za to platila,ale dala som si urobit na vsetko ureu,chlamydie....moja gynek.to posielala do KE.....neviem preco ti gynek.povedal,ze nemas ist na ster.

sofia2008
25. júl 2011

ahojte
@matelko1 ahoj, tak to mame nanic pocasie 😠 takze my definitivne ostavame na svk 😵 takze sa aj tesime aj rodina cela sa tesi 😵 a este segra sa vcera na dovolenke zasnubila s priatelom, takze na jar alebo v lete bude svadba 😵 emmka uz bude velka, tak bude druzicka 😵

matelko1
25. júl 2011

@sofia2008 ahoj,super tesim sa....veru leto je na prd.ked clovek nejde k moru,tak nema ani istotu,ze si leto vychutna....
ja chystam obed,lebo idem s mm do mesta,sice prsi,ale musim,lebo idem na preventivku ku gynekol.rovno na dovolenku mi vychadzaju kramy,tak nech mi da lieky na oddialnie....

sofia2008
25. júl 2011

@matelko1 mne akurat mala zaspala a konecne som si sadla 😀 teraz, ked uz vsade lozi a stavia sa, tak ked potrebujem odbehnut napr. na wc, tak ju stale musim dat do postielky 😉
tak nech vam vyjde dovolenka, teraz je v Chorvatsku super pocasie cele leto..no aj ja by som mala ist na preventivku, ja som este od porodu ani nebola 😕

matelko1
25. júl 2011

@sofia2008 ja som tiez dala chlapcov o 9:15 do postielok a maxim zaspal o 10-tej vyvadzali a alex nic musim dokoncit obed,tak som ho dala do stolicky...ja tiez tak robim ked potrebujem ist na wc tak ich musim dat do postielok,alebo stoliciek....inac to nejde...
vcera mi alex tak spadol,tak ho krv zaliala,ze som nevedela odkial mu ide,skontrolovala som najprv zubky a potom ostatne a chudatko si tak zakusil do pery pri pade,ze este dnes to maopuchnute...a podliate krvou.na zemi sa potkol,nic pod nohami nemal,ale lietaju ako splasenaci

sofia2008
25. júl 2011

@matelko1 moj zlaty alex ☹ stava sa to a este vela krat deti spadnu, len je to hrozny pocit ☹ dnes emmka sa hrala s kablom od lampy, nebola zapojena, len ju drzala v rucke a obzerala a tak ho zrazu silno potiahla, ze ju skoro vyvratila na seba a to som pri nej sedela ☹
ale dufam, ze nase deticky budu mat len male modriny a skrabance 😵
u nas lejeeeeee uz hodinuuu 😠
ako si dopadla u gyn, vsetko ok? 🙂

gerena
25. júl 2011

Ahojte baby 🙂 dovcu maju od zajtra az do stredu augusta.... 😉

gerena
25. júl 2011

stredu? 😅 do polovicky augusta....uz mi sibe 😠

hanyr
25. júl 2011

Dakujem za info... Tak si uzijem dovolenku a v septembri sup sup na to......

matelko1
26. júl 2011

ahojte.
@sofia2008 ani ma nevysetr.predpisala mi norithesteron na oddialenie ms a v septembri mi urobi preventivku,vezme ster na cytologiu...
@gerena ahoj....a ty sa niekde chystas na dovolenku.....ak ano tak kam...

ixi
26. júl 2011

ahojky koceny ja som vcera bola u hermiho konecne sme vypisali ziadost 😀 mam volat koncom augusta...budem musiet brat kortikoidy ale konecne sa to pohlo 😎

sofia2008
26. júl 2011

@matelko1 ahoj..aj ja som raz brala noreth. na oddialenie, trosku ma z toho bolelo podbrusko par dni, ale radsej, ako ms na dovolenke 😉 no dnes leje od rana 😠 inac dala som nejake fotky bizuterie do bazaru tu na mk, mozezs pozriet, ci sa ti nieco nebude pacit, dam ti potom zlavu 😀

sofia2008
26. júl 2011

@ixi drzim silno palce 😵

matelko1
26. júl 2011

@ixi ahoj a drzim palce nech to vyjde....
@sofia2008 u nas neleje,len je zamracene a zima je...chlapci sa nahanaju,alex bije maxima....