Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sofia2008
24. aug 2011

@matelko1 tak ste mali pekny den..my sme tiez boli poobede vonku, lebo sa zatiahlo a nebolo tak horuco 🙂 my mame tiez digi a nie sme s nim spokojni, casto nam vypadava 😠

matelko1
25. aug 2011

dobre ranko prajem 🙂
@sofia2008 u nas bolo vcera riadne horuce a bez oblacika.....dnes bude tiez hic.neviem co budeme robit....
aj nam digi vypadava a niesu tam ziadne nemecke programy,ved uz som aj zabudla nemecky 😀 😀 ....

sofia2008
25. aug 2011

@matelko1 u nas su uz mraky na oblohe, ale bude tiez velmi teplo 😎 navarene mam pre malu, tak uvidime, co budeme robit 🙂 asi to, co kazdy den 😀

matelko1
25. aug 2011

@sofia2008 u nas svieti slniecko....ja tiez neviem co budeme v takej horucave robit.....teraz sa hraju chlapci s vysavacom,to je ich najvacsia hracka....

lilli202
25. aug 2011

@matelko1 aha rozumiem..dakujem..

matelko1
26. aug 2011

dobre ranko prajem.
tak vidim,ze dnes este tu nik nebol.....
@sofia2008 co mate dnes na plane.,

matelko1
26. aug 2011

@sofia2008 ozaj ako si dopadla u lekara.mala si ist na vysetr.kto je nositelom....

sofia2008
26. aug 2011

@matelko1 ahoj, no segra aj ja sme boli na vyter, ale vysledky budu az v utorok, tak uvidime, este pojde aj mm, asle ten je pracovne mimo mesta na tyzden..tak nic take nemame na plane, poobede pojdeme do tiena na zahradu ako vcera na chvilku, inac sa hrame dnu 🙂

gerena
26. aug 2011

@matelko1 pridte aj ku mne sa pohrat s vysavacom 🙂 mne vtej horucave sa nechce ani prepnut tv.........ja sa tiez furd zlosti s digi-ja som si ho vybrala kvoli programom ze je vela v madarcine a je dost exaktnych programov ale uz ma se.... 😠

gerena
26. aug 2011

@sofia2008 este ste na SR?

matelko1
26. aug 2011

@gerena ale ved tam vela madarskych programov ani niej.....tam nieje absolutne nic v nemcine,ziadny nemecky program.aj mna serinka digi.....ale dnes mm kupil ruru,zajtra ju da na strechu a v pondelok asi kupime satelit,uz rozpraval s chlapikom co to robi.....tak uvidime.doteraz sme ho mali na zabradli satelit,ale dnmes nam montovali nove zabradlia,tak uz ho tam nechceme davat.
cele poobedie sme boli von na zahrade......ale uz ja som unavena,neskutocne pekoty.....
@sofia2008 takze vysledky az v utorok....som zvedava.....

sofia2008
26. aug 2011

@matelko1 aj ja som zvedava.. 😠

sofia2008
26. aug 2011

@gerena uz natrvalo 🙂

matelko1
27. aug 2011

ahojte.prajem peknu sobotu 🙂
poobede pojdem niekam von,som dohodnuta s mamkou,dame si aj pivecko,u nas v meste su remeselne trhy,dni mesta,tak je tam aj nejaky program a potom pojdeme do madaras parku,tam deti vypustim...potrebujem aj iny vzduch,nie len byt zatvorena doma na zahrade.....

sfera
29. aug 2011

ahojte, neviete mi náhodou poradiť, či je vhodné dnes telefonovať Dr. Hermanovi, keďže som dnes dostala M.?Díky

deni73
29. aug 2011

@sfera Keď ideš na vyšetrenie, objedná Ťa na 3. deň. Ak začínaš so stimulkou na umelé, závisí od toho, či budeš mať dlhý alebo krátky protokol. Ja som mala dlhý, a začala som od 3.dňa, takže som mu volala na druhý deň, ako som dostala.

sfera
29. aug 2011

@deni73 idem 1.x na vyšetrenie, len som myslela, že nakoľko je dnes sviatok, či to nemám odložiť až na zajtra, myslím ten telefonát

matelko1
30. aug 2011

dobre ranko prajem 🙂
@sfera tak co volala si hermanovi.na kedy ta obj.

sofia2008
30. aug 2011

dobre rano 🙂
@matelko1 co ste robili cez vikend? uz asi nebudu horucavy..skoda, bazen mame este napusteny 😠

matelko1
30. aug 2011

@sofia2008 vikend bol pestry....v nedelu tu v dedine kde byvame boli slavnosti,vcera sme boli v slovenskom raji sa prejst,aj sme grilovali....a vy co ste robili

sofia2008
30. aug 2011

@matelko1 aj my sme mali v dedine slavnosti 😀 inak stale doma, na zahrade atd 🙂

matelko1
30. aug 2011

@sofia2008 deti sa vysantili,behali po ihrisku a pridam zopar fotiek

sfera
30. aug 2011

@matelko1 včera 2x, ale nezdvíhal, až dnes ráno som sa mu dovolala, idem tam zajtra poobede

matelko1
30. aug 2011

@sfera takze zajtra.....to ides prvy krat,ze.....neboj sa,vyzera trosku tak odmerane,ale je zlaty....vela nenarozprava,zacnes ty aky mas problem atd....najprv pri sestricke vypises dotaznik.....

sofia2008
30. aug 2011

@matelko1 strasne su zlatucki, krasnucki 😵 😵 😵 😵 😵

matelko1
30. aug 2011

@sofia2008 dakujem.....chlapci su moje vsetko....strasne ich lubkam 🙂
varim obed dnes porova polievka a rizoto.stacilo maska,nemam na masko ani chut....poobede pojdeme von ak nebude prsat,lebo vyzera tak vselijak

sofia2008
30. aug 2011

@matelko1 😵
no inac segra ma vyter viacmenej negat, ma tam nieco, ale nic zavazne, ma brat bioparox..ja budem volat o vysledok dnes,lebo moj dr nerobi zastupuje ho ina dr, takze musim zistit aka, cislo atd..mm este nebol na vyter, ale pojde aj moja babka s dedkom..takze zatial nic nevieme 😠

matelko1
30. aug 2011

@sofia2008 tak co volala si o vysledok.....

sofia2008
30. aug 2011

@matelko1 hej a este neprisiel 😠 😠 a ked nepride ani zajtra, tak to asi hodili do schranky mojmu dr., takze budem vediet vysledok az v pondelok, ked sa vrati z dovolenky moj dr 😠

katica1
30. aug 2011

ahojte babky,,,dnes som bola na morfologii,,,tak foto nemam,,pohlavie neviem,,,ale nozicky rucicky okej,,aj chrbtica okej,,,srdiecko bije....ach jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😕 😕 😕