Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

susesi
22. sep 2011

@matelko1 No nie je to zly napad zmenit prostredie, po prvom neuspešonm pokuse sme isli hned na dovolenku a myslim ze to pomohlo. Depku som vtedy nechala doma🙂)). Ale sama som zo seba prekvapena, ze ma to teraz tak nezlomilo ako po prvy krat. Asi to bude tym ze uz som vedela do coho idem. Idem pracovat, ale este sa sem dnes mrknem. 😉 Prajem este pekny deň všetkym!

gerena
22. sep 2011

@matelko1 len ked rano do roboty 😉 raz to bude...a ked nie.....ostanu mi zdrave nervy 🙂

@susesi je mi to luto, ale snad nabuduce to vyjde, hlavne vela sil 🙂

matelko1
23. sep 2011

dobre ranko prajem 🙂
@susesi asi preto,ze si vedela do coho ides....teraz si mala ket-ko ano....zmrazene uz nemas?....

susesi
23. sep 2011

@matelko1 Dobre ranko. Teraz som mala KEt-ko, a zmrazene uz nemame☹ Dufam, ze to na buduce vyjde.

matelko1
23. sep 2011

@susesi musi to vyjst....a kedy tak cca planujete ist do dalsieho boja....

sofia2008
23. sep 2011

pekny den 🙂

@matelko1 cauko..dnesna noc ok 🙂 co planujete cez vikend? my budeme doma, ma prist svagrina s detmi, tak sa mala aspon pohra, ma velmi rada deticky 😵
chcem sa poradit, ake zmeny v jedalnicku si zaviedla po roku? ja mam pocit, ze mala papa vsetko dookola..dala som jej aj sosovicu, inac zeleninu vsetku jej davam, masko, zltok..

matelko1
23. sep 2011

@sofia2008 cez vikend budeme aj my doma,mm musi este popripravovat nejake veci,lebo v pondelok ideme robit fasadu....
po roku uz som davala pomaly a iste vsetko,co som nam varila jedli aj deti.....takze ziadne take,ze dvojake jedla....uz aj bielok mozes dat....

maarcy
23. sep 2011

ahojte Hermanky 🙂

velmi mi pomohli vase prispevky ohladom IVF...pred kazdym krokom co ma cakal som si precitala vase skusenosti, alebo rady a vedela som co mam priblizne ocakavat... boli sme s manzelom na ICSI, v pondelok ma caka odber krvi na potvrdenie tehotenstva, tak dufam, ze to bude pozitivne...viete mi povedat ci mi bude robit aj USG alebo len odber krvi?

dakujem, ze tu ste 😉

lusinkaj
23. sep 2011

ahoj maminy 🙂
@matelko1
@sofia2008
akurat som nazrela na chvilu a citam posledne prispevky ....a tiez ma zaujima varenie,doteraz varim este stale babam zvlast bez soli,bez vsetkeho...ale predsa rok o chvilu ..mozem uz zacat varit s nasim spolu ...
moze sa uz aj bielok z vajicka ...a napr.jogurty mozu uz vsetky prichute napr.cokolada,jahoda,malina..atd..

matelko1
23. sep 2011

@lusinkaj ja som davala trosicku soli aj ked nemali rok,mne to dr odporucila picike soli....a kup vegetu bez glutamanu,tu mozu aj deti a s tym mozes dochucovat....jogurty mozes davat,ja som cokoladove po roku nedavala,ale rozne ine prichute ovocne ano,,,,vajicko uz mozu cele

matelko1
23. sep 2011

@maarcy len krv ti zoberie a vysledok okolo 2-hej si zavolas....testovala si aj doma,alebo radsej nie

lusinkaj
23. sep 2011

@matelko1 ok.ano tu bez glutamanu pouzivam aj pre nas,super tak uz zacnem pomaly varit spolu.....vajicko mozu,parada..konecne..
preco nemozu cokol.?ostatne hej..

maarcy
23. sep 2011

@matelko1 zajtra si chcem urobit tehu test...vcera som si robila ovulacny - tu som sa docitala, ze aj take si robia, ale neviem ci ma nejaky vyznam...bol pozitivny ale nechcem sa este radovat ... a co nasleduje po odbere? este sa berie estrimax?

matelko1
23. sep 2011

@maarcy estrimax sa berie aj ked budes tehu,tak az do potvrdenia akcii srdiecka,
@lusinkaj cokolada je alergen....

lusinkaj
23. sep 2011

@matelko1 aha....no tak dobreeee

matelko1
23. sep 2011

@lusinkaj a existuju aj bujony do polievok bez glutamanu.......a tvaroh este nedavaj ten tiez nemozu....

maarcy
23. sep 2011

@matelko1 a do kedy sa chodi k Hermanovi? ked na USG bude vidno bit srdiecko, alebo dlhsie?

matelko1
23. sep 2011

@maarcy ak sa ti potvrdi tehu,tak potom o 4-6tt mu zavolas a obj.sa na utz a tym padom potom u neho koncis a odovzda ti papier pre tvojho gynekologa

maarcy
23. sep 2011

@matelko1 tak dufam, ze sa to potvrdi a konecne sa rozrastieme 🙂

matelko1
23. sep 2011

@maarcy budem drzat palce a vysledok daj vediet 🙂

lusinkaj
23. sep 2011

@matelko1 mne uz kazala dr.ze mozem tvaroh od roka...

susesi
23. sep 2011

@matelko1 Nie som rozhoduta ci do toho pojdeme este tento rok. Potrebujem teraz vypnut....

sofia2008
23. sep 2011

@lusinkaj no ved to..ja davam jogurty s prichutou, aj coko som dala 😕 som nevedela, ze sa nemoze 😕 lebo, co robia kase aj pudingy od Nestle pre deti od 8m, tak su aj coko..uz davam od zaciatku tyzdna aj stipku soli, aj trosku masielka, piskoty davam uz normalne, sem tam aj sabinacika 🙂

sofia2008
23. sep 2011

@matelko1 diki, no super, ze aj bielok..my doma varime zdravo, minimalne sol, vegeta obcas..akurat mala dojedla a chystame sa von 🙂 vcera mi zaspala v lese, tak som hodku a pol spacirovala, nech si pekne pospi 🙂

sofia2008
23. sep 2011

@maarcy tak drzime palce, je to napor na psychiku, ale vysledok stoji za to 🙂

lusinkaj
23. sep 2011

@sofia2008 no ved presne napr.tento je od 8m.ale ved v tom jogurte je trosku tej cokolady to im urcite neublizi,ved to nebudu jest kazdy den mozno 1x do tyzdna len aby predsa bola zmena....ja im urcite dam po roku... 🙂

sofia2008
23. sep 2011

@lusinkaj aj ja si to myslim, ine je, keby zledli celu cokoladu, ale raz do tyzdna nevadi..ja som dala uz par krat jahodovy a nic sa nestalo..dr. mi odporucala davat pomalicky vsetko, po troske, aby si zvykala.. 🙂

lusinkaj
23. sep 2011

@sofia2008 presne aj mne to kazdy vravi....ze mam davat uz pomaly vsetko aby si zvykali....poznam vela deti,ze maminy boli moderne,podla kiniziek a deti im vyrastli...a nechcu nic jest 😖

sofia2008
23. sep 2011

@lusinkaj presne tak..len keby uz aspon kusky chcela papat, zje len popucene a napr. tarhonu, ale chlieb ani rozok ani nahodou, pekne uz kuse, ale vsetko vypluva 😠

lusinkaj
23. sep 2011

@sofia2008 aj ja este mojim mixujem....ale napr.chlieb,rozky,piskoty,chrumky,banan...zjedia pekne aj kusky..ja nechapem...ale mäso,zeleninka,zemiaky mix.....neviem dokedy