Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

maarcy
3. okt 2011

@matelko1 ahoj mohla by si mi poradit 😉 spominala si, ze Estrimax beriem do kontrolneho USG, ale ten mam az 21.10 a lieky mi koncia uz 7.10...mam volat Hermanovi aby mi dal dalsie, alebo ich len dobrat a viac nebrat ? Hmmm? dakujem 🙂

matelko1
3. okt 2011

@maarcy estrimax nech ti predpise tvoj gynekolog.vysadit ich vysadis,az ked ti herman potvrdi akciu srdiecka....dovtedy ich musis uzivat.a duphaston som brala az do 20tt

maarcy
3. okt 2011

@matelko1 duphaston mi uz tiez dosiel...preco mi nepovedal, ze si ho mam dat predpisat ? no co uz, idem volat, dakujem 🙂

matelko1
3. okt 2011

@maarcy tak co volala si?a komu hermanovi,alebo svojmu gynekolog.vidim,ze ty si z KE....
ideme von,dam chlapcov do kocika,na dvor ich nemozem vypustit,lebo nemame este lešenie z dvora odpratane.....
tak pa

maarcy
3. okt 2011

volala som Hermanovi a sestricka vravela, ze treba brat duphaston aj estrimax do USG...fasa, ze mi to nepovedali vtedy...duphaston uz nemam a nebrala som ho uz niekolko dni, tak dufam, ze sa nic vazneho nestane ☹ a pre recept si mozem ist az zajtra k mojej lekarke....som zvedava ako dopadnem ....ano som z KE a ty?

arianat
3. okt 2011

Ahojte. Tak moje hcg bolo v piatok pozitívne ale zatiaľ sa ešte netešíme, lebo nebolo príliš vysoké a zajtra mám ísť znova na krv, tá hodnota musí rýchli stúpať. Tak ďalej dúúúúúúfame v zázrak.

bettypo
3. okt 2011

@arianat držím palce a šetri sa

arianat
3. okt 2011

@bettypo ďakujem, dosť ma dnes pobolieva podbruško. Hovorila mi sestrička dr. Hermana, že pobolievanie je dobré znamenie, tak uvidím zajtra, či mala pravdu

bettypo
3. okt 2011

@arianat pobolievanie by nemalo vadiť. Keď je embryjko silné tak to zvládne. Boli tu baby, ktoré mali na domácich testoch slabé čiarky alebo aj nič - tzn. fakt nízke hcg a dopadlo to dobre. Tak nech je to aj tvoj prípad 😉

matelko1
4. okt 2011

ahojte.
@maarcy neboj nic vazne sa nestane,ale mohli ti to povedat,alebo mohla si sa nas tu opytat.....poradili by sme ti....ja som sa vzdy tu na fore pytala a baby mi odpovedali.....
@arianat tak drzim palce a nech hcg stupa......daj nam potom vediet,dnes ides na kontrolnu krv,ano.....

matelko1
4. okt 2011

nechcem strasit,lebo to nemusi byt tvoj pripad,ale ja som mala hranicne hodnoty hcg a nakoniec sa to skoncilo v 7tt potratom.....ale to fakt,fakt nemusi byt tvoj pripad.....lebo ako pisala bettypo baby mali nizke hcg a bobak v brusku zabojoval.....

ixi
4. okt 2011

ahojte kocky dlho som tu nebola do rodiny nam pribudlo nove krsniatko a toto prve sa trebalo starat tak sme mali veselo a nanic casu 😀 babulky chcela som sa spytat na ktory dem cyklu ste zacali pichat injekcie 😎

ixi
4. okt 2011

@sofia2008 sofi to je hrozne ze tak sa sprava jeden lekar na pohotovosti poprve zlozil prisahu a po druhe berie zato plat....chudak jeden....nemam slov 😠

sofia2008
4. okt 2011

pekny den vsetkym 🙂
@ixi ja som tiez nemala slov, boli sme s mm v strese a este taky pristup lekara..skoda reci..mne sa zda, ze som si zacala pichat na 3, 4 den..nepamatam presne..drzim palceeee 😵 😵 😵

matelko1
4. okt 2011

@ixi myslim,ze som si zacala pichat na 4-ty den...kedy ides za hermanom...

timmka
4. okt 2011

ahojte baby, chcem sa vas opytat, akurat citam, ze najprv dostanem jednu injekciu pred menzesom a potom budem cakat cely cyklus a az na drhy mesiac mozem zacat si pichat injekcie? dobre som to pochopila??? od coho to zalezi? nemozem hned pri pvom menzese si pichat injekcie?

bettypo
4. okt 2011

@timmka nebudeš čakať celý cyklus. dostaneš menzes a zavoláš doktorovi

ma77
4. okt 2011

Ahojte tak ja čakam na menzes jak na spasenie 😀 😀 😀 stale chodi jak hodinky na 26dc a teraz mam 30dc a niet ho 😠 no nervy jak treba nechodi a ked netreba je tu tak ani nemôžem volat dr. alebo žeby to bolo po tej injekcii že meška ? 😝

maarcy
4. okt 2011

@matelko1 tak som bola dnes pre duphaston....lekarka vravela, ze nevadi ked som par dni nebrala....dufam, ze drobec je silny a udrzi sa tam 😉 uz aby som isla na USG, aby som vedela ci je vsetko ok

maarcy
4. okt 2011

@ma77 ja som po podani injekcie DIPHERELINE dostala kramy az na 34 den

ma77
4. okt 2011

@maarcy no super tak sa ešte načakam 😀 😀 😀

deni73
4. okt 2011

Ahojte, až v piatok mám volať kvôli 1. utz, ale dnes som začala trochu špiniť. Mám volať Hermanovi už zajtra, alebo svojmu gynekológovi? Neviem čo mám robiť.

arianat
4. okt 2011

ahojte, ja mám znova smutnú správu. Moje hcg dnes úplne kleslo, takže zázrak sa nekoná.....Ja som odstrašujúci prípad, asi tu taká ešte nebola, ktorá by mala aj 4. IVF neúspešné. Dr. Herman povedal, že keby som chcela ísť na piaty pokus musím si pozháňať lieky zo zahraničia (dhae, či dhea) neviem čo sú to za lieky, ale mám asi toho dosť. Na piaty pokus nemám síl, ani peniaze......

gerena
4. okt 2011

@arianat poznam jednu ktora otehotnela na osmy pokus (vazne) DHEA De-Hydro-Epi-Androsterón, u nas synteticka forma pravdepodobne zakazana , v prirodnej forme ho obsahuje kotvicnik -valopron maxx napr., ale to ma byt pre manzela
@deni73 1.utzv u Dr.hermana? tak volaj tam.....spinenie moze sposobit aj utrogestan
@ma77 zavolaj tiez 😉
@sofia2008 nase zdravotnictvo sa ti predvadza v plnej krase 😠

gerena
4. okt 2011

@arianat sice ako hormon nadoblicky moze byt prekurzorom aj androgenov aj estrogenov

arianat
4. okt 2011

@gerena ďakujem za info, ale to bude brať manžel, nie ja? A nevieš mi poradiť, kde by som ho mohla zohnať. Dr. Herman mi povedal, že u nás ešte nie je registrovaný, tak že si ho mám zohnať zo zahraničia.

sofia2008
4. okt 2011

@gerena tak to hej..ale po mojich skusenostiach s lekarmi, ktore som nadobudla po trag. udalostiach v nasej rodine ma fakt uz nic neprekvapi..ale nechcem hadzat vsetkych do jedneho vreca..su aj vynimky 🙂

arianat
4. okt 2011

To budem brať asi ja, ináč by mi doktor povedal, že to bude brať manžel....

bettypo
4. okt 2011

@arianat drž sa. pozri si túto diskusiu, tu baby riešili nejaké prírodné prípravky
https://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdravie/dhea-alebo-ine-moznosti-na-zlepsenie-amh/
vôbec nie si odstrašujúci príklad. Je veľa žien, ktoré chodia k Hermanovi dlho a nič, často vidím v čakárni tie isté tváre, ktoré poznám predchádzajúcich pokusov. Niektoré dokonca čítajú MK, len neprispievajú. Ide o to nezosypať sa. Kto toto neabsolvoval nedokáže pochopiť. Ľahko sa hovorí, že uspeje každý kto tam vydrží chodiť. Ešte tak k tomu vyhrať nervy v športke. Poznám ten pocit, čo si dnes zažila. A nestalo sa mi to raz

gerena
4. okt 2011

@sofia2008 bohuzial velmi malo a velmi dobre to skryvaju 🙂 🙂 ale cest vynimkam fakt

@arianat to kvoli nazvu ma tahalo k muzom 😉 az potom som si uvedomia ze je prekurzor, ma to zaujalo ta akurat kukam po nete info, citala som studie v suvislosti s IVF.....ze sa podava aj zenam....aj tu na MK bola taka tema skus najst ...pokial viem zhanali to hlavne v rakusku, ked sa daco dozviem ty budes prva komu to poviem 🙂