Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
2. nov 2011

@sofia2008 aj u nas rozne kable letia,nabijacky...no hruza...ani zaspat nevie,taky hysak chyti,ze az....
aj my oblecenie mame,netreba im nic....mamka im kupi plastove lyze,lebo chceme ich ucit lyzovat...aj ked to bude zatial len take tahanie na palici,ale tak sa zacina....nas ako 2-rocne zacali ucit lyzovat....

ma77
2. nov 2011

ahojte 😉 tak už mam 2embrijka v brušku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a 14 na krvičku 😲 😲 😲 to bude čakanie 😀 😀 😀

ixi
2. nov 2011

@ma77 gratulujem no konecne si sa ozvala sak ma mrle popapkaju sa neviem dockat

ma77
2. nov 2011

@ixi no už ta nepopapkaju 😀 😀 😀 nebolo čas skôr ist na pc 😲 😲 😲

ixi
2. nov 2011

@ma77 chapem a teraz len cakat na tu dobru spravu 😵 😵 😵

sofia2008
2. nov 2011

@matelko1 presne tak 🙂 tak to je skvele, ze zacinate lyzovat 🙂 aj ja chcem ucit malu aj s mojim otcom na dalsi rok v zime, mm nelyzuje 😒 to uz bude mat tiez vyse dvoch rokov..nechcem sa chvalit, ale ja som ako 4rocna zisla Skalnate 😎 mojich rodicov varovali, ze som prilis mala, ale zvladla som v pohode 😎

gerena
2. nov 2011

@sofia2008 ty si hviezda, ja mam 2 lave nohy moje lyzovacky koncia vzdy katastrofou 😉
@matelko1 esteze mas dost vysavacov 🙂 perfektni

matelko1
3. nov 2011

dobre ranko prajem 🙂
@gerena veru,este ,ze mame tolko vysavacov....su pokazene,chceli sme ich vyhodit,ale vidis...zisli sa na hranie 😀 😀
@sofia2008 aj my sme uz v tom roku lyzovalin a lyzovanie je moj sport....a lyzuje aj moj mm,on je perfektny lyziar...my sme vela chodili v zime na predlzene vikendy do hor....
@ixi tak ako sa citis....
@ma77 super,tak sa opatrujte a nemysli na to...ja viem to cakanie je strasne,...

deni73
3. nov 2011

@timmka Ahoj, ja som nemala cetrotide, v tomto ti neporadím.

pempusik
3. nov 2011

@timmka ahoj, ako pokracujes? 🙂

timmka
3. nov 2011

@pempusik ahoj, picham a zajtra kontrola, ci sa nieco vypestovalo, dufam ze ano, neviem ci z gonalu ale strasne ma bolia krize, vajecniky trochu pocitujem, ale je to slabe ked porovnam s clostilom zatial ma caka dnes 4 davka, vcera ma dr. moj gyn. postrrasil, ze preco si to picham sama, ze mi to ma pichat odbornik, ale povedala som mu, ze vala bab si to pichaju, ze vraj mozem byt alergicka, ale zatial nie som 😀 , zijem 😀 , nestiham si robit predoperacne vysetrenia, tak dufam ze v pondelok mi to urobia naraz 😉
a ty sa mas ako??? asi si nebola v gyncare?

ma77
3. nov 2011

@matelko1 Ale ani nemyslim ved to prejde raz dva ked už sme sa tolko načakali 5rokov 😠 tak čo je oproti tomu 11dni 😀 😀 😀 len sa trošku bojim že budu dvojičky lebo to už by som mala 3deti a v mojom veku 😲 😲 😲 dvojky no neviem ale mm sa teši on by aj dvojičky bral 😝 😝 😝

matelko1
3. nov 2011

@ma77 v akom veku prosim ta,stara niesi.... 😀 a 3 deticky ja by som brala a mat dvojky je krasne....

pempusik
3. nov 2011

@timmka nie, nakoniec som sa neobjednavala, uvidime, ako dopadne mm na kontrole o tri tyzdne. Mozno sa nakoniec objednam az po novom roku, ked uz bude po tom sviatocnom zhone.
Drzim palce, aby vsetko dopadlo ako ma, potom daj vediet 🙂

ma77
3. nov 2011

@matelko1 ale viem že je to krasne a mam 14ročnu slečnu tak by mi pomohla 😉

matelko1
3. nov 2011

@ma77 no veru,ze by ti pomohla....a ak sa smiem opytat tak kolko mas rokov.....

matelko1
3. nov 2011

@timmka urcite sa nieco vypestovalo,drzim palce....a nie,ze vela bab si picha samo,ale kazda si pomaly picha sama,aky odbornik je k tomu potrebny.....ved tam si nastavis jednotky a ihla tenucka,tak šup....

ma77
3. nov 2011

@matelko1 Jasne že môžeš 😉 36 mam 😠 😠 😠

timmka
3. nov 2011

@matelko1 no dufam ze tam nieco je, dr. sa neboji, ze si sama picham ale ze mozem zle zareagovat a ze mozem byt do cca 15 min. mrtva, tak ma riadne postrasil, ale ma smolu , nic mi ine neostava, ja sa dlho dozijem 😀

vivera
3. nov 2011

@timmka ahoj, ja už stimulujem a v pondelok idem na odber 🙂

sofia2008
3. nov 2011

no nejako sa to tu rozbieha 🙂 🙂 🙂

sofia2008
3. nov 2011

@matelko1 tak ty si moj cloveeek 🙂 mozno sa stretneme na svahu v zime 😵 len aby sneh bol 😠 dnes sme vymalovali komoru, uz len vsetko umyt a popratat 😠 idem za hodku na masaaaaaaaaaaaaaaaaaaz...po dvoch rokoch!!!! krize mam uz uplne hotove 😠

ixi
3. nov 2011

@matelko1 dakujem za opytanie citim sa tak normalne 😎 uvidime....
inak cavelo kocky 😵 😵 😵
@ma77 ako moja??? setris sa???

ma77
3. nov 2011

@ixi Hej šetrim aspon sa snažim ale tak jak som bola včera v pohode tak dnes je to ine cely den sa mi prišerne toči hlava a je mi na vracanie a prsia bolia 😲 😲 😲 😲 nenormalne až palia 😠

zuztek
3. nov 2011

ahojte 🙂
@ixi , @ma77 nech sa vam embryjka pekne uhniezdia 😉

mam otazocku: robi Herman aj IUI ci zvacsa ide rovno na IVF? lebo ja by som chcela IVF ako poslednu moznost... a ked IVF, dava u kazdeho rovnake davky liekov, alebo sa da dohnodnut aj na minimalnej (soft) stimulacii?

gerena
3. nov 2011

@timmka fest zabavny ten tvoj gynekolog 😉 ked si nemala anafylakticky sok po prvej inj (to je tych 15 min co spominal) tak nebudes mat ani po 5 davke....nikto z vas si to nemusi pichat sam.....mozete chodit na obvod, na gyndu, na pohotovost.....by som chcela vidiet jeho tvar keby si sa tam objavila kazdy den minimalne 10 dni a dobijala sa rovnakeho casu....ked sa nato pozeram takto moze ma zabit za 15 min aj tabletka antibiotika a tu predsa tiez neuzivam pri lekarovi......ale blahozelam mu, bola si malo vystresovana, tak ti trosku pridal

gerena
3. nov 2011

@zuztek nie, podla vasich vysledkov vam odporuci najvhodnejsiu metodu, nie je to vzdy IVF a davky liekov u kazdeho individualne, pytaj sa vsetko ti vysvetli 😉

zuztek
3. nov 2011

@gerena dakujem, konzultaciu mame o tyzden, tak som zvedava co povie... len som chcela vediet, ci netlaci za kazdu cenu na kazdu, ze treba IVF 😕 a ked tu citam, ze niekto ma 20-30 vajicok, tak mam z toho hrozu 😕 brala by som tak 5-8 kvalitnych vajok, nech sa tak rychlo nevycerpaju 😅

matelko1
4. nov 2011

@ma77 no ved to nieje az tak vela.....a hlavne to,ze niesi a nebudes prvorodicka.....

ahojte a prajem pekny den 🙂

matelko1
4. nov 2011

@sofia2008 no ako dopadla masaž.....to by som aj ja potrebovala 😀