Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
9. nov 2011

@baletacka nie ziaden pregnyl sa nepicha,ja som bola na ket a tiez len estrimax a duphaston som brala

baletacka
9. nov 2011

@ matelko 1 ďakujem matelko, aj som si myslela, ale pre istotu sa pýtam

matelko1
9. nov 2011

@baletacka takze v utorok mas ket,budem drzat palce,u mna bol ket uspesny....

pempusik
9. nov 2011

@timmka ahoj, ako sa dnes mas? dnes ides na u;trazvuk? ci uz sa mi to pletie?

timmka
9. nov 2011

@baletacka joj moja, celu noc som nespala, vsetky priznaky som si zacala namyslat, bolesti nemam, len trochu krize, zatial vsetko ok, len v hlave nie ☹ , dufam ze to este zajtra zvladnem a v piatok idem na odber, uvidime co dalej, bojim sa ze sa to zajtra po pregnylu zhorsi ☹

sofia2008
9. nov 2011

@timmka neboj sa..ja som sa vtedy hermana pytala, ci sa mi nemoze nieco stat, ked si pichnem vecer Pregnyl, ale uistil ma, ze nie 🙂

matelko1
9. nov 2011

@timmka neboj sa,vsetko dobre dopadne...

timmka
9. nov 2011

@pempusik
ahoj moja, tak ako som pisala, nespim v noci, strasne veci sa mi v hlave odohravaju, namyslam si, bojim sa , neviem co ma caka, ked citam o ohss, tak to je hrozne

timmka
9. nov 2011

@sofia2008 boze len aby to bola pravda, lebo mne povedal, ze s pregnylom sa to len spusti, ze vraj to je tehotensky hromon a to ohss nema rad

timmka
9. nov 2011

@matelko1 dufamz 😒

matelko1
9. nov 2011

@timmka vela citas...necitaj a hlavne si nenamyslaj a nemysli na to.....

timmka
9. nov 2011

@pempusik este som zabudla, dnes som mala ist na ultr. ku svojemu gyn. kazal mi prist , ze ma chce vidiet, ale nesla som, v pondelok ma tak vystrasil, ze nepotrebujem este toho viac...... v pondelok idem k nemu na kontrolu lebo mam pn, tak mu poviem, ze som sa strasne bala, ze si nevie predstavit co prezivam, na jednej strane by som aspon videla vajka ci narastli ale na druhej strane by to mohlo byt este horsie ako v pondelok a nespala by som do piatku 😖

timmka
9. nov 2011

@matelko1 vsak toto, ze vela citam, to je zle, uz od dnes nic o tom necitam, keby som nesla za svojim gyn. po papiere tak by som ani nevedela, ze to je take hrozne a myslela by som, ze je vsetko ok
baby dakujem vam velmi pekne, s vami si mozeme popisat o mojich problemov, co prezivam....atd. najhorsie je, ze nikto o tom nevie, ze sme sa rozhodli pre ivf, ked sa ocitnem v nemoc. tak sa to kazdy dozvie

ixi
9. nov 2011

@timmka nik sa nedozvie lebo v nemocnici neskoncis 🤐 verim ze to dobre dopadne pregnyl znasobuje sice vsetky tie hormony co si si pichala je to vlastne Hcg ale pichala si si aj dipherline a toto to osali takze ked to zabralo mne tak zabere aj tebe drzim palce... 😵

pempusik
9. nov 2011

@timmka len poriadne oddychuj, nech sa manzel o teba stara a vsetko bude oukej a uvidis, o mesiac uz len budeme veselo spominat, jak si sa bala a to uz budes tehu 🙂

timmka
9. nov 2011

@ixi ahoj, ja som si este dipherline nepichala, az dnes vsetky naraz s pregnylom, ty si si pichala postupne, ci s pregnylom?

timmka
9. nov 2011

@pempusik jooj keby si mala pravdu..... ☹

pempusik
9. nov 2011

@timmka a mam a hotovo 🙂

timmka
9. nov 2011

@pempusik 😉 😵

pempusik
9. nov 2011

@timmka a este som nasla nejaku studiu ohladne ohss, kde som vycitala, ze pri velkosti ovarii od 5 do 10 mm ide len o 1. stupen, teda mierny ohss. Takze je vsetko v poriadku 🙂
http://www.prolekare.cz/pdf?ida=pg_07_04_08.pdf

timmka
9. nov 2011

@pempusik no hej, ale ja som mala v pondelok vajecnik velky 7cm, tak neviem aky je dnes, dufam ze nerastie

matelko1
9. nov 2011

@timmka preco by sa to mal kazdy dozvediet....,a neocitnes sa v nemocke,neboj...
ja ked som absolvovala ivf,tak tiez nik nevedel......

chlapcov som dala spinkat...

pempusik
9. nov 2011

@timmka nie, nenarastie. Ked nemas ziadne tazkosti ani sa necitis zle, je to oukej 🙂

ixi
9. nov 2011

@timmka aj ja naraz s pregnylom neboj uz 😉

sofia2008
9. nov 2011

@timmka ano, spusti sa to tym, ale az po odbere vajicok..ale ti vravim, ze ja som mala uz bolesti, naliate brucho a nakoniec to nebolo az take strasne 🙂

ma77
9. nov 2011

Ahojte tak dnes mam tyžden po KEt nejak to ubieha rychlo snažim sa nemysliet stale niečo robit a ide to aaaa ešte do pondelka vydržat 😉 ale prsia bolia neskutočne a sem tam picha v brušku 😉 a testovat nebudem aj ked ma laka 😲 😲 😲 neskutočne ale musim musim vydržat 😀 😀 😀
@ixi tebe je fajn ty budeš už piatok happy 😀 😀 😀

kkacena123
9. nov 2011

@ali76 Diky, ved presne o tomto tu hovorim .Len si mozno kazda z vas tu mysli, ze som neviem co, ze nadavam na Hermana. Ale nie je to tak. Len som sa pri nom naucila, ze si treba vsetko radsej 2x preverit a tak konat.

Pri nasom drobcovi som sa tiez presvedcila, ze je to tak. Mal atop.ekzem. Lekarka na Polikl.Sever ho pozrela od stola, ani sme ho nevybrali z vajicka a nevyzliekli a naordinovala kortikoidy. Druha takisto. A kedze syn este bol velmi malicky, mal mozno len 3 mesiace. nechcela som mu ich davat. Nakoniec nam pomohla jedna velmi prijemna lekarka v Presove. .............Aj toto je pre mna poucenie, ze radsej si treba vsetko preverit min. u 2 lekarov.
Prajem vsetkym pekny slnecny zvysok dna 🙂

ixi
9. nov 2011

@ma77 ahoj moja pevne verim ze budem stastna 😵 a moja mala si ET nie KET 😉

ma77
9. nov 2011

@ixi jaj no dobre tak som sa pomylila 😀 😀 😀

ixi
9. nov 2011

@ma77 sak to je jedno hlavne nech sa babatka zahniezdia 😵