Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

nurili
30. nov 2011

@timmka a bolo to len spinenie ci krv? 🤐

ixi
30. nov 2011

@timmka to mohlo byt hniezdenie

ixi
30. nov 2011

@ma77 no jasne ze myslim ja som bola 11.11 😀

ixi
1. dec 2011

ahojte kocky 😵 timmka ako sa dnes mas? ma a ty moja myslim na vas dufam ze vsetko ok 😵

ma77
1. dec 2011

@ixi Aj ja dufam ☹ vôbec nič necitim ako keby som nikde nebola 😝 akurat trošku picha lavy vaječnik ale inač vôôôbec 😒

ixi
1. dec 2011

@ma77 neboj ver ze je to ok urcite to musi byt teraz ok 😵

timmka
1. dec 2011

@nurili ahoj, nie krv, ale take hnede, spinila som aj vecer a dnes rano, dnes som bola na krv, tak hcg stuplo na 164, v pondelok bol 50,tak dufam ze uz prestanem spinit a bude vsetko ok, strasne sa bojim ☹

timmka
1. dec 2011

@ixi moje uhniezdenie nemohlo byt lebo som v pondelok mala krv pozitivnu 50, no uvidime, co narobime, dufam ze fazulka bude bojovat a bude vsetko ok

matelko1
1. dec 2011

ahojte.
@ma77 neboj,tentokrat to uz musi vyjst......drzim place.....
@timmka ja ked som bola na ET a sla som na krv,hcg som amla okolo 50 a vtedy mi herman povedal,ze su to hranicne hodnoty,obj.ma na kontrolnu krv,hcg sice stupalo,ale pomaly a nakoniec v 7tt som potratila.ja ta nechcem strasit.u teba to moze byt ine a hcg moze pekne stupat,hlavne klud a nestresuj....

timmka
1. dec 2011

@matelko1 ja viem moja a tiez si spinila? na aky den si mala 50? lebo mne herman povedal, ze som tehotna a nic take, ze mam nizke HCG, dnes som mu volala , ze mi stuplo,t ak povedal, ze je to v poriadku, ale mozno ma nechcel strasit, ked ma odist, tak nech ide teraz a nie neskor 😒

matelko1
1. dec 2011

@timmka na 10-ty den som mala 50 a povedal,ze su to hranicne hodnoty...a mozno u teba to bude stupat a bolo to uhniezdovanie......ved uvidis....ale nestresuj....

ixi
1. dec 2011

@timmka drzim ti palce ja som toto mala pri prvom ivf tiiez nakoniec som potratila ale pevne verim ze u teba je to ok hlavne lez a nohy hore

ixi
1. dec 2011

ja som mala pri prvom hcg dajak 45 potom 230 ale ja som spinila od zaciatku 🤐

linka
1. dec 2011

@timmka verim,ze to bude dobre moja,drz sa...
co su hranicne hodnoty? nejak tomu nerozumiem 😕

tinusasa
1. dec 2011

cavte baby 🙂 ideme prvykrat do gyncaru a rada by som vedela aky je tam postup dakujem 🙂

linka
1. dec 2011

@tinusasa ahoj,uz ste objednani?sestricka vam da vypisat dotaznik, prve vysetrenie sa robi cez mrchu,druhe vezme ti stery+utz+ spg,tretie utz+zaver,povie vam kde je problem a zaplatite 100€ 😉

matelko1
1. dec 2011

@tinusasa vysetr.sa robia v 2-3DC,dalsie 14-16DC,potom na 21DC a stvrta je konzultacia.na druhe vysetr.pojde s tebou aj partner,odovzda vzorku a vsetko ti napisala@linka,takze usg+krv+vystrenie na koze...

linka
1. dec 2011

@matelko1 na krv som zabudla,lebo mne ju nebrali v care,ale u nas...kvoli poplatku vysokemu a na tretom nam uz povedal...

matelko1
2. dec 2011

ahojte.
@timmka tak ako sa citis.....tak na teba myslim,ze co....

sofia2008
2. dec 2011

ahojte 🙂 take hnusne pocasie je u nas, hmla a fuka silny vietor..rohy mi asi narastu, ked budeme doma cely den 😀
@timmka dufam, ze sa to uz upravilo 🙂

jana2505
2. dec 2011

ahojte,chcem sa opytat ci mi neviete povedat ako to je ked som dnes dostala menstr.,a mam volat doktorovi ten prvy den ciklu kedze idem prvy krat,ide o to ze ide vikend a na krv sa chodi 2.az 3.DC,ze ci budem musiet zas cakat na dalsi mesiac????mam mu zavolat po 10.hod.,a mam neskutocny stres.

linka
2. dec 2011

@jana2505 ahoj,co ti vravel? 😉

jana2505
2. dec 2011

@linka ahoj,najprv sa opytal ci to dnes nestihnem prist ale kedze to mam90km do KE a nemam vodicak ani manzela doma aby ma odviezol tak nestiham tak potom po dlhom uvazovani povedal ze mam prist v pondelok o 13.hod.Uz som sa bala ze budem musiet cakat dalsi mesiac ale keby trebalo tak co uz ved cakam aj tak uz 10.rokov na zazrak ☹

linka
2. dec 2011

@jana2505 no vidis,som rada za teba,ja cakam na mrchu a tiez mu mam volat,ked dostanem,my by sme mali zacat so stimulaciou,tak dufam,ze neodlozi na januar,pojdem k nemu so strachom co povie... 😒 uz 10 rokov? my o polovicu menej ☹ a zistovali ste kde by mohol byt problem?

jana2505
2. dec 2011

no ja uz som si presla torturou vysetreni po dvoch rokoch manzelstva sme boli v presove pri dr.kascakovi ten mi robil lapar.zistili mi endometriozu,nasledne som podstupila liecbu pri ktorej sa odstavi na pol roka menstr.a potom mi robil inseminaciu 2krat ale nic.bola som vtedy aj na endokr.,genetike aj pri urologovi ,a vsetko bolo o.k.nakoniec sme to nechali tak pretoze o umelom som nechcela ani pocut ono to vtedy nebolo az take bezne,nechcem sa tu moc rozpisovat je to nadlho.V kazdom pripade sme predsa pred dvoma rokmy skoncili v splne a tam mi kontr. laparku nechcel robit ze netreba a zistil mi este akurat ze mam nepravidelnu ovul.a manzel slabo pohyblive sperm.takze hned ICSI,do roka 2krat a bez poz.vysledku.takze asi tak v skratke 😵 a drzim palce aby si to stihla posielam ti moju mrchu lebo ta prisla aj tak 4 dni skor 😀

linka
2. dec 2011

@jana2505 ja by som nikdy nepovedala,ze sa dam na umele,ani pocut o tom,ale tento rok ma to uz dorazilo,ta tuzba je silnejsia,tak uvidime co z toho bude a mrchu mi daj kludne,hned ju beriem 😀

jana2505
2. dec 2011

no ved to mne hredzak v splne povedal takym chladnym sposobom ze prirodzene nikdy neotehotnejem ja som normalne odchadzala od neho s placom,ale nakoniec som to rozdychala a sli sme do toho.najviac som sa bala toho ze sa to niekto dozvie a ze katol. cirkev vravy ze je to hriech ale sme si povedali ze mi sa budeme za to zodpovedat pred bohom a nemyslim si ze taka vec by mala byt zla ved nikomu tym neublizujeme

linka
2. dec 2011

@jana2505 ja to nejak neriesim,ked to nejde prirodzene,tak potom naco mame tieto metody,mame sa mnozit,tak to je jedno akym sposobom nie 😀 hlavne je,ze to vyjde 😉

jana2505
2. dec 2011

mas uplnu pravdu 😉 ,tak podme do boja a nech je uspesny 😀

linka
2. dec 2011

@jana2505 a v pondelok ides s manzelom? 🙂