Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilli202
29. dec 2011

@nurili co ja viem preco.som taká no.bojim sa ako to bude aky bude Dr aj sestricka je tam aká a takéto..krv dobre bere ta sestricka???dufam ze nabuduci rok my uz urobia bud ivf alebo iui ci ako sa to volá.

lilli202
29. dec 2011

@ixi strasne my je lúto.ale nevzdávaj sa bojuj dalej....drzim place do dalsieho boja...

linka
29. dec 2011

@ixi 😢 drz sa moja a vela sil do buducna Ti prajem 😢

zujanka
29. dec 2011

ahojte, keď vidím tie krásne bábatenká, tak nádej, že v Gyncare sa to podarí aj nám je opäť väčšia Ďakujem, povzbudilo ma to.

ixi
29. dec 2011

ahojte 😢 😢 😢 😢 je mi strassne smutno....dnes sme sa objednali este na imunologiu do prahy neviete mi poradit co mam este vyskusat??? 😔

zujanka
29. dec 2011

ahoj, smútok je hrozný,plakala som 4 mesiace v kuse... Neviem síce, čo sa ti presnestalo ale prosím, vyskúšaj nebyť smutná.

matelko1
29. dec 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@ixi hematologia aj tam si bola?....to je dobre,ze ste sa na imunologiu obj.kedy idete....
@lilli202 neboj sa sestricka je zlata,krv berie dobre a doki je velky odbornik...je zlaty...

timmka
29. dec 2011

@ixi zlaticko ta bolest prejde len treba na to cas 😢 😢 😢 , treba verit , ze bude dobre, vsak sme mladucke, do 30 bude aj babo, uvidis, budeme do vtedy skusat kym sa nepodari, ok???? slub mi to, prezila som si nieco podobne, viem ze je to horsie, ked si videla uz fazulku a srdiecko, ja som ju ani nevidela....., ale skus ist este na hematologiu a skus zavolat hermanovi, mozno on ti poradi aky je postup, kde nastala chyba..... budeme ti oporou, drz sa

timmka
29. dec 2011

@matelko1 aj tebe pekny dnik i ked je skaredy a smutny...

matelko1
29. dec 2011

@timmka ty kedy ides do dalsieho boja....mas mrazaciky?...

timmka
29. dec 2011

@matelko1 ja idem ked dostanem mrchu, uz len tyzden, odratavam ako salena 😀 , niekedy 9.1 by mala prist a hned idem ..... dufam ze nejake zmrazene mam, ale to som uz pisala, ze ked som dr. volala hned na druhy den po opu,t ak mi povedal, ze sa mi oplodnilo 12, z toho 1 som pouzila, tak by som mala mat 11 zmrazene, ale citala som, ze pocas PK co som mala aj ja 5 dni, tak sa mozu prestat vyvijat, ale dr. by mi asi povedal pri vklade, ze uz nemam tolko, aspon si myslim a volal embryologicke, ze nech jedno pripravia a ostatne zmrazia, to som pocula a mam aj zaplatene zmrazenie 160 eura, no by ma porazilo keby som nemala 😠

poleva
29. dec 2011

@ixi imunologiu robia aj v novej nemocncici na terase,mudr. Bobák
hematologiu
štítna žľaza
manžel - urologia

sofia2008
29. dec 2011

@ixi dobre, ze ste sa objednali do Prahy, tu na SVK niektore vysetrenia vobec nerobia a ak aj robia, tak tie vysledky nie su vobec take presne, ako v Prahe..cas je najlepsi lekar na vsetko..postupne ta bolest bude prechadzat a ja som na 100% presvedcena, ze sa to raz podari 😵 😵 😵 skuste ist s mm niekam na par dni mimo..prides na ine myslienky, vypadnes z domu..nic ine ma nenapada, co by som ti poradila 😵

dicinka1
29. dec 2011

@ixi ixi,prajem vela sil.musí to byt tažke... ☹

lilli202
29. dec 2011

@matelko1 tak to je dobre.nebojim sa ihli ale chcela som vediet dobredu.....aké vysetrenia sa robia este pred vkaldom?????a ako??ta hematologia a tie sa ako robia ????cez krv alebo ako???este som nikdy nebola na takych vysetreniach.len ma vysetril moj gyndos cez krv vzdy asi 3-4 krrát my bral krv a povedal my nakoniec ze gratulujem vy mozte mat bábo..tak som sa tesila uz ze uz idem pre lieky a ked som isla tak my povedal ze este posle manzela na spg a ttam uz bolo koniec.potom nas poslal do BB ale tam nespravil pan rd kubis nic len si pisal do pisal do pocitaca.poslala nas do bratilsavy a my sme nesli ..kosice sme si vybrali.aj sesternica tam bola a teraz maju rocnú slecnú...asi vtedy chodili ako ty.

bettypo
29. dec 2011

@ixi ☹ ☹ ☹
myslím na Teba. Isto si spomínaš na niektoré baby zo SPLNU - rebeku, cavik, tiež si toho dosť v tomto smere prežili a teraz sú šťastné maminy. Nesmieme sa vzdávať. To platí pre všetky smoliarky a dlhodobky ☹ .
Ešte môžeš skúsiť hysteroskopiu. Ja som mala polyp a pritom 2 IVF so smutným koncom.
Niekedy pomôže aj zmena centra

ma77
29. dec 2011

@ixi Jemine to je strašne ☹ ☹ ☹ tak si sa tešila 😢 😢 😢 neskutočna nespravodlivost niekto nevie ani jak otehotnie a my sa tu musime trapit to nie je fééér 😠 😠 😠

ma77
29. dec 2011

@timmka Tak mi asi pôjdeme spolu na Ket tiež mam dostat 9 .1 menzes a chcem volat sice neviem či mam mraziačikov ale asi mam mala som 6oplodnenych a 2krat po 2 som bola na vklad tak asi 2by som mala ešte mat 😉

ma77
29. dec 2011

@poleva Ahoj na tu Hematologiu do Ke k Bobakovi sa treba objednat alebo rovno ist? treba aj listok od DR.? tiež rozmyšlam že si dam nejake vyšetrenia urobit lebo nemam len LSK a nič viac 😒 a na vyšetrenie štitnej žlazy tiež treba listok a kde to v Ke robia ? dik

nurili
29. dec 2011

@lilli202 neboj nic, vela zien ked ide k lekarovi tak to maju viac nastudovane jak lekar 😀

ixi
29. dec 2011

@poleva hematologiu mam ok aj muzik urologia ok aj endokrinologia poriesena zato som brala kortikoidy koli testosteronu 😢 a v ke nerobia vsetko komplet robia len praha 😔 a ideme 24.2.2012
mam volat hermanovi ze som potratila? ci az ked budem mat tu imunologiu???

zujanka
29. dec 2011

ahojte, vedeli by ste mi poradiť, kde sa dá kúpiť DHEA? Ďakujem

timmka
29. dec 2011

@ma77 jeeeej, tak sa tesim 😵 😵 😵 , stretneme sa tam 😵 😵 😵 teraz to vyjde 😵 uvidis a estrimax si zacala brat hned prvy den mrchy 3x1? bojim sa, ze dostanem cez vikend a nebudem vediet ci mam ho zobrat, mam mu volat, nechcem ho cez vikend otravovat

ma77
29. dec 2011

@timmka Ja som mu volala 2den mrchy a hned som začala brat v ten den takže asi nebude vadit ked zoberieš den neskôr 😉

poleva
29. dec 2011

@ma77 výmenné lístky už netreba
k bobákovi som išla osobne,tuším 11 poschodie v novej nemocnici,ale nie oddelenia,určite to nájdeš
čo sa týka endokrinologie ,chodím k dr.semanovej

poleva
29. dec 2011

@ixi aha..no ja by som hermanovi zavolala,a opýtala sa čo dalej aká je šanca
zvláštne,ja mám 2 diagnozy a 3 tehu nám krásne vyšlo
výjde aj tebe 🙂

bettypo
29. dec 2011

@poleva ale mne sa zdá, že oni potrebujú žiadanku s pečiatkou lekára. Je to špeciálne vyšetrenie

matelko1
29. dec 2011

@ixi zavolaj mu a povedz co sa stalo....ja som mu tiez volala ked som potratila....

poleva
29. dec 2011

@bettypo áno toto áno,čisto som zabudla

sofia2008
30. dec 2011

pekny den..dnes tu este nik nebol..