Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

zuztek
14. jan 2012

caute baby, inak to je skoda ze sa este v ramci kompletnych vysetreni nerobi genetika aj hematka, vsak? ja som to mala nastastie robene po potrate pred 2 rokmi, papieriky mi vypisal moj gyndos... inak ma trochu zaraza, ze Hermi sa ani nezaujimal o tieto vysetrenia ci mam porobene, pritom som mu naznacila ze mam nejake vysledky pri sebe, nechcel ich vsak ani vidiet 😒

zuztek
14. jan 2012

@ixi a teraz pocas tehu si nepichala nic na riedenie krvi? mozno to mohol byt ten problem, hm?

madonnka
14. jan 2012

Ahojte kocky pekny víkend vám prajem vsetkym 🙂
@gerena aj ja som rada ze je vsetko ako má byt a debata pokracuje dalej,dúfám ze aj nase maminy napísu 🙂
@matelko1 nic nové ved vies sme v kontakte aj inde 😉

@lilli202 drzím palce aby sa zadarilo hned na 1x,potom napís svoje dojmy-pocity z prvej návstevy.Ak dobre pamatám tak na 1.návsteve budete vyplnovat také tlacivo co vám dá sestricka a po vyplnení pojdete s tym tlacivkom k dokimu. 🙂 A mozno niekedy v budúcnosti zájdeme aj na kafé 😉

@fafinkka díky za info. 🙂 skús napísat aj do témy mám nemám lieky coked niekto súrne potrebuje 🙂

ixi
14. jan 2012

@zuztek nie nepichala dokina povedala ze netreba ale kedze som zasa potratila tak radsej teraz budem... 😒

lilli202
14. jan 2012

@madonnka neboj sa napisem ty.dufam ze bude dobry pocit z prvej navstevy 😲 mozme skocit dakedy na cafe VSETCIIIIIII.

madonnka
14. jan 2012

@lilli202 dobre,díky. 😉 no mozme aj vsetci o to by bolo lepsie ale sme roztrúseny tak to treba zorganizovat 😉 kedy to idete na 1 návstevu?

lilli202
14. jan 2012

@madonnka nabuduci tyzden okolo stredy stvrtka..kedy my dojdu vies cervená zástava :D:D

madonnka
14. jan 2012

@lilli202 áno prvé vysetrenie sa robí pocas menstruácii,tak budes volat dokimu ked ti dojdu krámy a on ta objedná,a potom sa ti to pekne rozbehne.

lilli202
14. jan 2012

@madonnka viem ze sa to robi pocas menstruáci také to je trápne....dufam ze sa to rychlo rychlo rozbehne

madonnka
14. jan 2012

@lilli202 tak trosku ale dá sa vydrzat,ja som si zvykla 😀

lilli202
14. jan 2012

@madonnka dufam ze aj ja si zvyknem..preco kolko krát ma bude tak pozerat?

madonnka
14. jan 2012

@lilli202 teraz len raz,ale ja som písala preto ze som si zvykla lebo aj gynekolog mi robil vysetrenia pocas ms.

lilli202
14. jan 2012

@madonnka jááááj.mne nie.ku komu chodis???magic alebo polievka?

matelko1
14. jan 2012

ahojte.
@madonnka som rada,ze si sem zavitala.....a mozes castejsie....@eva7780 samozrejme tiez.....vcera som rozpravala s dianan,boze som stastna,ze jej to konecne vyslo a caka dvojky.....a vy baby kedy sa chystate na dalsie ivf...madonnka viem,ze uz ako samoplatca,ale @eva7780 kedy..

fafinkka
14. jan 2012

madonnka - ďakujem za info, napíšem

timmka
14. jan 2012

@ixi ok, pojdem hned v pondelok na hematologiu a co mam tam povedat, ze som potratila a aby mi urobili vysetrenia? tam mi zoberu krv? alebo co???co sa tam vlastne robi? tu zrazanlivost mi uz asi nezistia ked necakam babo? ci ano? skusila by som aj toto, kym neidem este na vklad, mam este cca 9 dni 😉

gerena
14. jan 2012

@timmka tu prichadza do uvahy mutacia jedneho genu, vdaka tomu moze byt problem pri donoseni....ale neber to ako vec ktora sa urcite tyka teba....objednaj sa na hematku, porozpravaj sa s lekarom hematologom a povie ti viac a urobi vysetrenia potrebne 🙂

matelko1
14. jan 2012

@timmka ja ked som potratila,tak az potom prisli na pricinu,ze preco kde bol problem.....najlepsie by bolo keby ta gynekolog poslal.....alebo uz netreba vlastne vymenne listky,ze.....

gerena
14. jan 2012

vymenne listky zrusili, tyka sa to len niektorych specialnych vysetreni, ale na hematku by sa to nemalo stahovat

timmka
14. jan 2012

baby dakujem velmi pekne, skusim si to zistit a ked bude treba, tak pojdem za kamoskou, ona je sestricka u mojho obvodneho a ona mi da 😉 , dufam ze nebudem cakat a ze sa neobjednava, nemam velmi casu a som zvedava co mi povie, dufam ze ma nevyhodi a to mi treba aj nejake papiere ze som potratila, nejaku spravu? vyzeram ako trdlo, ale po dr. vobec nechodim, tak ani neviem kde co sa robi a ake vysetrenie 😀

dad25
15. jan 2012

ahojte som tu nová chystáme sa na druhé ivf. súrne potrebujem poradiť.doktor mi povedal že prvý deň ked dostanem menzes mu mám zavolať a to je dnes, neviete či mu možem volať v nedeľu alebo počkať do zajtra.???veľmi pekne Vám ďakujem...

kukulik30
15. jan 2012

@dad25 ahoj, myslim, ze mozes volat aj v nedelu 😉 radsej prezvon a predpokladam, ze zajtra tam pojdes 😉

dad25
15. jan 2012

@kukulik30 pekne ďakujem

timmka
15. jan 2012

@dad25 kludne mu volaj, ja som mu volala v nedelu a kazal mi v pondelok prist, drzim palce 😉

dad25
15. jan 2012

@timmka ďakujem ,,, skusila som no nedviha ešte skusim a ak nie tak budem musieť zajtra.

ixi
15. jan 2012

@timmka mala by si mat listok od lekara neviem ci ta len tak zoberu 😒

timmka
15. jan 2012

@ixi rozhodla som sa pockat,... uvidime ci sa podari a ked budem vediet, ze som v tehu, tak pojdem hned na hematologiu aby mi zobrali krv a uvidim co mi povedia, este skusim sa opytat Hermana aky je postup 😉

ixi
15. jan 2012

@timmka neviem ci to takto funguje napr. na dna trombofilne mutacie sa caka na vysledok 3 tyzdne...ale ved nemusis mat ziaden problem 😎 ale pred niekolkymi rokmi sa to vobec nevysetrovalo 🤐

jana2505
15. jan 2012

@timmka ahoj,na hemat.,nepotrebujes listok od ziadneho lekara ja som bola pred rokom nahodou s mamou na vysetr.,a nejako padla rec na temu ze nemozem otehotniet a ona ma hned objednala,takze ono nemusis mat potrat aby ta objednali ak mas problem co i len otehotniet tak ze je dobre urobit hemat. vysetrenie aspon mne to tak vravela.zobrala mi krv a zistili mi zlu zrazanlivost nejaku mutaciu,na vysledky sa caka trosku dlhsie lebo mi vravela dokt. ze su to drahe testy.Aj ja sa chystam ze jej zajtra zavolam lebo mi kazala prist tak cca 2 mes. pred dalsim IVF.V utorok idem ku dok. vypisat papiere pre poistovnu.Na zaciatku prvy den ked som prisla k Hermanovi som mu vravela ze mam taku diagn.,aj som mu davala papiere ale nechcel ze jeho toto nezaujima ale som to nejako neriesila ved si to aj tak urobim pojdem za doktorku ked mi kazuala prist.Tak sa drz a velmi je mi luto co sa ti stalo drzim prsty do dalsieho boja.

hanyr
16. jan 2012

@timmka
@ixi Ahojte snazilky.Po minulotyzdnovom skoro ukamenovani som tu opat.Ak Vam mozem poradit co sa tyka hemato tak skuste docentku Hulikovu . Ona pracuje v Ke aj v Po.Treba si zistit kedy kde je. Co sa tyka Dr v centre tak on neuznava ziadne heparinove injekcie.On vam to otvorene nikdy nepovie,ale mne napr. Povedal, ze radsej nech si dam rano a vecer flasu coly, ze to ma ten isty ucinok... to myslel obrazne a ja v tom strese som mu povedala, ze kolu neznasam.... Pri druhom Ivf som uz injekcie nepichala sme sa porozpravali a znova podotykam nic otvorene nepovedal, ze je to na mne,ale ze viem ako to dopadlo pri prvom ivf a nepomohli ani injekcie...toto je moja skusenost. Ixii ja v stredu idem do Prahy na imuno a uvidim co a ako... Snad na nieco pridu co zapricinuje, ze sice po ivf otehotniem, ale potratim..... Tak isto mi herman imuno v prahe neodporucal, vraj je to zbytocne, ale mi sme sa rozhodli, ze to skusime.... Ak potrebujete este v niecom poradit tak piste ja ak budem vediet tak poradim.... Pekny dnik... a som rada , ze uz je to tu o inom 🙂