Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilli202
21. jan 2012

@madonnka v stredu ideme zase.jupiiiiiiii

linka
21. jan 2012

@lilli202 ale ved kludne ber aj muza dnu so sebou,so mnou bol stale moj muz 🙂

vivera
21. jan 2012

@timmka no už som bola zaniesť žiadosť na ďalšie IVF, ty nestresuj, máš silné embrijká. Ja som bola dohodnutá, že si zavolám, lebo to mám ďaleko do KE. v utorok budem držať palce.

matelko1
21. jan 2012

@linka tak budem drzat palce nech to vyjde...a pekne 6 vajok...
@jana2505 veru jeden mesiac uz hore dole a 10 rokov je fakt dlha doba....

lilli202
22. jan 2012

@linka teraz ho uz budem brat.ale este som bola v strese :Dbála som sa ako bude co bude dnuka aky bude dr.ale uz viem ze je velmy dobry

pipina84
22. jan 2012

@lilli202 dakujem, napodobne, nam to predsa musi vyjst 😀

lilli202
22. jan 2012

@pipina84 dobre by bolo moja...

lilli202
22. jan 2012

no tak divcence zeny moje..co my bude robit teraz?krv?utr?zase len sono so spodu?alebo co?napiste my aby som sa vedela pripravit do predu :D:D...bojazlivá.

linka
22. jan 2012

@lilli202 krv,sono,vyter a muz spermiogram 😉

lilli202
22. jan 2012

@linka jajjj aky vyter?bude to boliet??alebo co ako..jajjj mama miiija

linka
22. jan 2012

@lilli202 vobec nebude boliet,to ti s takou palickou podobnou tej na cistenie usi,len tak v posve prejde...

lilli202
22. jan 2012

@linka jaj uz som sa zlakla moja ...vydis co robis somnou :D:Dtak to este prezijem asi :D:Dzase krv jaj mna to tak stipalo.uz budem plakat.a este ako pomaly my barala kvapkala len ..ty si uz ako na tom moja?

lilli202
22. jan 2012

@linka sa my zdá ze ty si teraz bola na odber vajok ni????

linka
22. jan 2012

@lilli202 jo bola 😀

matelko1
22. jan 2012

@lilli202 neboj sa vsetko sa da prezit a kvoli babatku urobis cokolvek.....my zeny sme silne pohlavia 😉 znesieme toho omnoho viac ako muzi

cerkutka
23. jan 2012

Cafte, ja som prave prisla od dr Hermana, bol fajn, prijemny, mne sa vsetko zbehlo tak rychlo ze som nemala cas sa na to ani psychicky ani fyzicky pripravovat🙂 volala som mu o pol dvanastej a uz o pol druhej ma vysetroval bol mily a aj pani sestricka bola zlata, neviem ani chvilku som nemala pocit strachu dokonca mi nevadilo ani ze ma vysetroval pocas menstruacie bolo to take prirodzene🙂 🙂 bud. tyzden mam prist s manzelom, ten sa asi boji viac ako ja🙂

cerkutka
23. jan 2012

och zabudla som sa pozdravit som tu nova a dufam ze si tu najdem kamosky🙂

cerkutka
23. jan 2012

@matelko1 ahoj🙂 citala som tvoj prispevok kde si pisala ze po 2 rokoch roznych vysetreni...fuu...akoze ta obdivujem, to tak dlho vsetko trva? ci to zalezi asi od diagnozy co? aj tak gratulujem to je super ze si tak dlho vydrzala 🙂

lilli202
23. jan 2012

@linka aco??kedy mas zavolat kolko sa oplodnilo???alebo to nie teraz?

lilli202
23. jan 2012

@matelko1 tak musim vydrzat aj vydrzim chcem bábo :(((

lilli202
23. jan 2012

@cerkutka ahoj.pravdaze si najdes kamosky.tak aj ja som bola prvy krát...v stredu ideme na druhé vysetr.+manzel.tak my zaciname spolu..no toto vydis to.ja sa uz tesim na stredu hyhyhhy.uz chcem ist neviem sa dockat kedy tam budem.len ja mam dost daleko 100km mám.dovtedy si pospim :::D:D

cerkutka
23. jan 2012

@lilli202 ahoj🙂 aj ja idem v stredu na druhe vysetrenie+manzel, ale az tu dalsiu stredu 1.2.2011:) a ty?

cerkutka
23. jan 2012

@lilli202 ozaj a co ti povedal na tom prvom vysetreni?? nieco pozitivne?

matelko1
23. jan 2012

@cerkutka pre babo urobis vsetko,ano najprv laparoskopia,potom obidvaja z urey sme sa museli vyliecit,potom chodil manzel do ke ku hrivnakovi na urologiu,na vsetko sa neskutocne dlho cakalo,kym ta obj a potom zase kontrola,potom ked uz vsetko bolo ok,aj ziadost schvalena,tak ma nepripustil herman na vklad,nasiel mi na maternici uzlik,ktory musel ist von,znova kym ma obj na operaciu daslie 3mes cakala ma hysteroskopia a potom konecne uz sme sli na to a to vsetko trvalo ten acsa tak leti 2 roky.......ale dockali sme sa a sme stastní a prajem vam to vsetkym drzat v naruci svoj uzlicek stastia

cerkutka
24. jan 2012

@matelko1 ja vacsine tychto terminov este ani nerozumiem az vcera som zacala hladat na nete ze co to vlastne presne je ivf a o co ide a ako sa to robi, a to co mi tu ty opisujes ze hysteroskopia a dalsie veci ....to ani netusiiim....och dlhaa cesta ma asi caka🙂 a ja som si myslela ze to je hop trop🙂 mam kamosku v Irsku ktora mi jeden den povedala ze ona ide na umele oplodnenie a potom asi o 2 mesiace mi pisala ze uz je v tom🙂 hmm....asi sa musim skoncentrovat a pripravit na ovela dlhsie obdobie cakania🙂

zibi
24. jan 2012

@matelko1 mozem sa ta spytat na toho hrivnaka androloga? co vam zistil a co vysetroval? my sme mali ist k nemu ale strasne dlh osa tam caka a este aj plati tak ideme k urologovi do svojho mesta..tak uvuidime co zisti... a vy ste mali kdde problem teda manzel?

lilli202
24. jan 2012

@cerkutka aha ja idem zajtra.mne nic nevravel na stvrtom my povie co ako dalej co nam odporuca.len sestricke diktoval nieco.a tebe co povedal?

matelko1
24. jan 2012

@zibi mm mal slabe,spomalene spermie a robil mu aj vyter a to ho velmi bolelo...veru tam sa dlho caka,ale poslal nas,vlastne mojho mm herman,tak sme sli,ved pre babatko vsetko,ze...ano je drahy,ale ordinuje aj v šaci,len tam sa neda obj,prides a cakas kym sa nedostanes na rad,tak radsej sa mm obj.do sukromnej amb.na tahanovce a zobral ho presne na hodinu ako bol obj.

zibi
24. jan 2012

@matelko1 a na co mu dosli ze ma take spermie? prisli mu na to ze preco to tak je ?

matelko1
24. jan 2012

@zibi nie,neprisli,ale herman povedal,ze to bude asi povolanim,moj mm 15 rokov robil profesionalneho sportovca parasutista a prichadzal denno denne do styku s radarom a ze vraj to je nasledok toho vsetkeho...hrivnak mu povedal ake si ma vitaminy kupit,ale prd pomohlo,len skoda vyhodenych penazi.ani amznak zlepsenia.