Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilli202
29. jan 2012

kocky moje co my bude robit pán dr na 3vysetre???ako to ide rychlo uz sme na tretom vysetreni a teraz sme to zacali.

jana2505
29. jan 2012

@lilli202 ahoj,no absolvujes to iste ako predtym cize ultrazvuk a krv a na 4.krat uz pohovor aj s manzelom,povie vam vysledky co zistil a ako dalej

lilli202
29. jan 2012

@jana2505 aha ok..dakujem.a vy sa ako mate???ako ste na tom

jana2505
29. jan 2012

@lilli202 nemas za co,no my teraz cakame na schvalenie s poistovne,posielala som 17.1.,ja mam union a oni schvaluju rychlo tak do 2 tyzdnov tak uvidime,vydis ze ti to rychlo ubehlo som ti vtedy vravela ze to bude rychlovka nemas sa coho bat ved zaciatocne vysetrenie je len zaciatok dlhej cesty,tak nech ti to rychlo ubehne.ak sa mozem opytat ako dlho sa snazite o babetko?

cerkutka
30. jan 2012

@lilli202 ahoj, uz si mala to stvrte sedenie? my mame stredu to s manzelom, tak som zvedava, siiice aj tak nic nebudeme vediet este dva mam pred sebou, dako sa vlecie tento mesiac🙂

cerkutka
30. jan 2012

@lilli202 och prepac prave citam ze ides este iba na tretie tak sa drz🙂 podla mna na tretom sleduje ci sa vytvorilo to zlte teliesko...ktore sa vytvara po ovulacii...- ale mozno som wrong🙂

cerkutka
30. jan 2012

Cujte babky (teda tie ktore uz mate ten stvrty pohovor za sebou) pan dr. vam povedal co vam je a navrhol vam riesenia - resp. sposob liecby a potom nasledne aj sposob ako prist babetku? ci ako to funguje? za vsetky lieky s potom musite platit same a poistovna zaplati iba ten akt - ivf alebo inseminaciu?

lilli202
30. jan 2012

@jana2505 my sa snazime krétko len rok.ale neni naco cakat.

jana2505
30. jan 2012

@lilli202 tak to mas uplnu pravdu,drzim palce nech ste uspesny 🙂

katkaveseleniova
30. jan 2012

Mne IVF neschválili, kvôli tomu, že ešte nemám za sebou IUI. Tak ma čaká o niekoľko dní laparoskopia. Dosť sa bojím, ale viem, že je to nevyhnutné. Pravdepodobne mám nepriechodné vajíčkovody. Mohla som ísť aj na prefuk, ale moj gyn. mi jednoznačne odporučal laparku, kvôli tomu, že sa dá, čo to poupravovať a odstrániť, ak nájdu niečo, čo tam nepatrí....iba toho uspania sa bojím....potom snáď sa začne daríť a raz budeme 3ja. Bol z vás niekto na laparku, po ktorej sa zadarilo?

lilli202
30. jan 2012

@jana2505 vies my máme azoospermiu tak neni naco cakat.

lienka2
30. jan 2012

@katkaveseleniova ja som na laparku bola, ale ked ani po troch mesiacoch sa nic neudialo tak som isla zasa k hermanovi a na ivf..

lilli202
31. jan 2012

co je baby nechodite uz sem?:(

cerkutka
31. jan 2012

@katkaveseleniova ahoj🙂 a to ti zistil ako ze mas neprechodne vajecniky?🙂

cerkutka
31. jan 2012

@lilli202 ale chodiiime🙂 ozaj idem zajtra na to druhe stretnutie s manzelom, mi dnes volal do prace a sa ma pytal ci tam maju dake casopisy tak som sa smiala ze nech si kupi vlastne🙂) to len taka vtipna vlozka🙂

sobka
31. jan 2012

dievčatá, snažilky, pozrite si v archíve dnešný FOCUS na STV2 😉 Rozhovor s nasim pánom Dr. 😉

sobka
31. jan 2012

mamičky z gyncare, možno máte na fotkách v relácii aj vase detičky 😉

katkaveseleniova
31. jan 2012

@cerkutka práveže ešte neviem, či sú priechodné, alebo nepriechodné, práve preto idem na tú laparku a uvidí sa, ale pravdepodobne tam nejaký problém je, lebo sa pokúšame o mimino už 4 roky a nič, ja som prešla nejakými vyšetreniami a všetko bolo v poriadku (akurát to, že mám zvýšené protilátky proti spermiám) a aj na ultrazvuku nebolo vidno nič a manžel je v poriadku

lilli202
31. jan 2012

@sobka od kolkej je?

lilli202
31. jan 2012

@cerkutka neboj su tam casopisy :D:D aj postel hahah

katkaveseleniova
31. jan 2012

@lienka2 a to IVF si za ako dlho od laparky mala vybavené? Nám 2x neschválili IVF, pretože sme ešte ani raz neskúsili IUI a taktiež, že som ani raz neabsolvovala vyšetrenie na priechodnosť vajíčkovodov. Tak sa modlím, aby všetko dobre dopadlo a nenašli tam dnu nič vážne. Ale aj keď zistia, že nám mám nepriechodné vajíčkovody, tak už by v poisťovni mali tú žiadosť na IVF schváliť "aspoň dúfam"

sobka
31. jan 2012

@lilli202 islo to 16:31 dnes

zujanka
31. jan 2012

@sobka dík za tip určite pozriem Dnes sa to ešte nedá nájsť v archíve, práve som kuk Tak skúsim zajtra Pomooooooooooc dievčatá, je mi hrozne smutno 😢 všetko na mňa dolieha Čo ked sa nikdy nedočkám bábatenka? 😢

jana2505
31. jan 2012

pozerala som do programu a zajtra tu relaciu opakuju o11.05h

sobka
31. jan 2012

@zujanka , ja som si to pozrela na antiku, na PC, v televizii neviem ci sa to dá už pozriet, tak kuk zajtra 😉

sobka
31. jan 2012

@jana2505 aha, no tak dievcata , ked nebudete doma, nahrajte si to🙂 su tam vsetci zlatí, aj dr. lazar

sobka
31. jan 2012

konečne som im videla do labaku🙂

jana2505
31. jan 2012

@sobka a kto je dr.lazar?

zujanka
31. jan 2012

@sobka Pozerala som na PC No do labaku by som sa im chcela pozrieť 😉

lienka2
31. jan 2012

@katkaveseleniova ako som pisala, ked tri mesiace po laparke sa nic nedialo, tak som isla k dr. a vypisal mi ziadost, ta bola schvalena dost rychlo.. na laparke som bola v januari, a koncom juna som uz bola tehula 🙂 drzim palce 🙂