Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilli202
2. feb 2012

@cerkutka nie.zajtra idem moja.neviem preco ma takto objedal hovoril ze si dame trocha pauzu.ale ved aj ty tak ides vcera si bola a o tyzden ides zasa.aj som tak neboj sa.uz idem na posledné jupiiii.a potom kozultácia toho sa bojim najviac. :(((

cerkutka
2. feb 2012

@slniecko001 ahoj...asi hej🙂 my sme boli na 11🙂 hmm...ja som mala take modre saty a co ja viem copiky na hlave🙂) a ty?

slniecko001
2. feb 2012

@cerkutka ahoj... myslela som si, že si to ty... 😉 sedeli sme v čakarni po tvojej pravici, ja som potom išla do amb. a priateľ zostal v čakarni ... mal takú svetlú bundu... 🙂 Nás objednal na 10.2., tiež toho včera veľa nenahovoril a keď som sa pýtala, tak povedal, že sestrička mu už zobrala kartu a nemá podklady

slniecko001
2. feb 2012

@cerkutka takže sa ani tebe nepodarilo vytiahnuť z neho žiadne info... ☹

lilli202
3. feb 2012

práve som dosla z 3-vysetr. 21.2 o jednej mame pohovor

slniecko001
3. feb 2012

@lilli202 ahoj, čo bolo na 3-ťom vyšetrení? Opäť krv a usg? Nič nové?

lilli202
3. feb 2012

@slniecko001 ahoj.ano krv+usg.nic noveho :D:D.....ty si ako uz na tom???kde ste?

slniecko001
3. feb 2012

@lilli202 ahoj, ja idem na 3. vyšetrenie 10.2.. Zatiaľ mi dr. nič nepovedal, mám z toho taký zvláštny pocit. Ja už mám takmer 9-ročnú dcéru po IVF, ktoré som malá robené v Blave. Tam to prebiehalo inak, všetko mi stále vysvetlili a tu nič. Uvidíme... 😒

lilli202
3. feb 2012

@slniecko001 ani mne nepovedal este nic neboj sa..na pohovore nam povie vsetko.

slniecko001
3. feb 2012

@lilli202 to je ako čakanie na popravu... 😀

lilli202
3. feb 2012

@slniecko001 no ved hej ale co mozme spravit??nic len cakat..

slniecko001
3. feb 2012

@lilli202 ty ideš 1-krát?

lilli202
3. feb 2012
cerkutka
3. feb 2012

@slniecko001 heeej?🙂 asi viem potom ze kto🙂 super a kedy na ktoru ste objednani nabuduce? my na 10.40 8.2.:) nic nepovedal lebo hovoril ze informacie by teraz boli iba utrzkovite a neboli by kompletne🙂 asi je uz chudak zvyknuty ze z neho kazdy paci vsetko co sa da🙂 vy sa uz dlho snazilkujjete?

cerkutka
3. feb 2012

@lilli202 a co ti robili tentokrat? zasa krv?🙂

cerkutka
3. feb 2012

@slniecko001 ale preco poprava baby🙂 ved to berte tak ze sa aspon dozvieme ze co a ako, a mozme sa posunut do dalsieho levelu, ked to neide po prirode tak tomu pomozeme 🙂 budeme dufat ze vsetky tu ako sme dame tehustretko🙂

lilli202
3. feb 2012

@cerkutka ano krv+usg.a 21.2 ideme na konzultáciu..ked budeme vsetci tehu tak si dame urcite hyhhyhy

lilli202
3. feb 2012

baby.je to dobre ked nemám prasknuty nejake zlte teliesko??alebo nieco také????hm

cerkutka
5. feb 2012

@lilli202 ahoj, zlte teliesko sa ti vytvara po ovulacii (folikul sa ti meni na zlte teliesko) to ti nema prasknut to sa ti ma vyplavit menstruaciou vonku🙂) aspon co ja viem, ja som svoje raz videla na sone🙂 vyzera to ako velka gula🙂

cerkutka
5. feb 2012

@lilli202 teda folikul ti ma prasknut a premenit sa na zlte teliesko...tak🙂) podla toho gynekolog vie ze ci si uz ovulovala alebo nie...ja viem ze ja som raz prisla do oridnacie v utorok s tym ze budem ovulovat v piatok (llebo to mal byt moj 14 den) a lekar mi povedal ze uz som ovulovala lebo vidi zlte teliesko...tak som to zasa nestihla🙂)

lilli202
5. feb 2012

@cerkutka takze to neni nic.uz som sa zlakla 🙂).ty ides v stredu co.teraz som zvedava ze teba na kedy dá.mna dal az na 21.2.mozno teba skorsie dá.alebo pojdeme naraz hyhyh

lilli202
5. feb 2012

@cerkutka a co si nestihla:?

cerkutka
5. feb 2012

@lilli202 no co asi som nestihla haha🙂 to vies ako moj muz ma tolko prace ze ked sa my stihmene vopchat do terminu ovulacie tak to sa nam stane asi tak raz za uhorsky rok🙂 no aj ja som zvedava kedy ma da...inforumujem ta v stredu🙂 boooze ja som za cely vikend nevystrcila prst z domu lenivost prekvitaaaa vo mne🙂

cerkutka
5. feb 2012

@zujanka ahoj🙂 som sa ta chcela opytat co znamena ze cakate na genetiku?? ake ste mali vysledky?

babulka2474
6. feb 2012

ahojte ja som sa rozhodla tiez pre umele uz som bola na vstupne vysetrenia a teraz cakam na vysledky 22.2 ideme do KE neviete mi povedat co ma caka dalej a kedy sa vlastne plati a co ?dakujem mam37 takze vela casu nemam

zujanka
6. feb 2012

@cerkutka ahoj 🙂 Výsledky máme také že ja som zatiaľ OK 🙂 ale manžel má azoospermiu Budeme potrebovať chirurgický odber spermií Pri tejto diagnóze + môj vek sa vyskytujú častejšie vrodené chyby, preto nás dr. poslal na genetické vyšetrenie. Ak dopadne dobre, bábo bude naše ak nebudú dobré výsledky, bude naše ale s darcom.Takže veríme, dúfame čakáme

zujanka
6. feb 2012

@babulka2474 Ahoj, čakajú ťa 4 vyšetrenia počas cyklu, ultrazvuk + krv na hormonálny profil 2. návšteva aj s partnerom - spg. 4. tiež spolu na konzultáciu keď sa dozviete výsledky a preberiete další postup. Platí sa 100E na konci

babulka2474
6. feb 2012

no tri uz mam za sebou aj manzel spermio teraz len cakam co nam povie toho 22.2 som stoho taka nervozna a plati sa natej 4 kozultacii priamo doktorovi

lilli202
6. feb 2012

@cerkutka ahhha rozumiem.daj potom vediet kedy ta dal na kolkého...ani ja som nebola vonku nikde +je velmy zima brrrr