Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

dad25
29. feb 2012

@cerkutka aha ďakujem , tak idem čitať

matelko1
29. feb 2012

@dad25 moze to byt aj uhniezdovanie,to je normalne,ze mas bolesti...ja som mala tiez....to su dobre priznaky....kedy ides na krv....

dad25
29. feb 2012

@matelko1 6 marca

kristina81
29. feb 2012

ahojte.Nemate niektora skusenosti s Embryo glue?Neviem sa rozhodnut ci si to mam priplatit.

poleva
29. feb 2012

@kristina81 vraj to nepomáha,ak je embryo silné,vydrží a bude sa vyvíjať aj bez toho...

kristina81
29. feb 2012

@poleva dakujem.

lilli202
1. mar 2012

@cerkutka no co je moja ako ?chodite po lekéroch?ja som bola dneska pre vysledky takze nemám stitnu zlazu.aspon jedna dobra sprava.a laparoskopiu my budu robit az 29.3.pockam si.a vy co ako?

solobeats
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
solobeats
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
solobeats
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
solobeats
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
solobeats
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
solobeats
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cerkutka
2. mar 2012

@lilli202 ahoj, no zacala som brat antibiotika na ten zapal co mam - to by som mala brat tyzden, su celkom aj silne hlavne na zaludok a dost mi bolo po nich zle a som dnes zistila ze ich nesmiem kombinovat s mliekom (som ja ale blbaaaaa)tiez si az po troch dnoch v krcoch precitam navod🙂 takze dnes uz je dobre (nechcem zakriknut) 🙂 na stitnu zlazu idem v piatok a buduci tyzden sa este nahlasim na kontrolu aby zistili ci ten zapal odisiel🙂 tak ti poviem ze som zvedava ci budem mat stitnu zlazu alebo nie....bo ked nie tak potom neviem co ine ...nic ine uz mi nenasiel...ale tak snad ma potom posle na nieco ine ked to nebude toto...na laparoskopiu sa dlho caka co?? hmm....normalne rozmyslam ci sa tam nenahlasim preventivne - to sa kde robi niekde specialne?

cerkutka
2. mar 2012

@lilli202 pocuj a co ti robili ake vysetrenia tej stitnej zlazy?? haluz...to asi dr posiela dost vela zien na vysetrenie tohoto problemu..

cerkutka
2. mar 2012

@lilli202 inak faaajne ze nemas🙂 to je super🙂 ze vraj to su celozivotne problemy a branie tabletiek🙂

cerkutka
2. mar 2012

@matelko1 ahoj🙂 pocuj som sa chcela opytat to kedy (v ktorej menstruacnej faze) sa robi ivf? presne v case ovulacie? a potom je aky postup? cakas 2 tyzdne a ides na krv ked nedostanes menstruaciu?

matelko1
2. mar 2012

@cerkutka u kazdej je to inac ja som mala et 21DC,ale ket som mala na 14DC.....po 10 dnoch ides na krv....

lilli202
3. mar 2012

@cerkutka tak to si mala skor citat ty.na laparoskopiu treba do nemocnice ist.ale najprv k tvojmu ides a on ty vypise papier do nemocnice tak ja mam doveru a tam sa caka mesiac na operáciu...v nemocnici neni dobre dovera.na stitnu zlazu ty zobere krv da ta na EKG.tolko.pozre ty krk ci vies normalne dychat ataketo.ale mna hned zobrala dr.netrebalo cakat.len na vysledky tyzden.teraz som bola v stvrtok pre vysledky a nemam chvala bohu.to neni dobre ked mas to ty vytvara také proti látke ze ty zabija spermijky.a aky zapal mas?uz som zabudla

deni73
3. mar 2012

@kristina81 Ahoj, ja mám takú skúsenosť: pri prvom ivf som si to priplatila, nepomohlo, pri druhom som nemala, ani vtedy sa nepodarilo, pri 3. som tiež nemala, a vyšlo to.

kristina81
3. mar 2012

@deni73 dakujem za pomoc pri rozhodovani. 😉 Asi to skusime bez toho.

cerkutka
5. mar 2012

Cafte baby, brali ste niekto Ciphin? a mali ste dake vedlajsie ucinky? ja som nafuknuta asi ako taka gula🙂 vyzeram fakt ako v 5 mesiaci...a to nehovorim o tom ze ma sem tam chytia take krce v bruchu akokeby ma rezali, mate aj vy s tym take skusenosti? chcem to dobrat lebo to lieci zapal co mam v tele ale uz nevladzem:(

gerena
5. mar 2012

@cerkutka davaj si ha 1hodinku po jedle, nebude ta nafukovat...mlieko, mliecne vyrobky mineralne pripravky aj mineralna voda sa tu pocita aspon s 2 hod. odstupom.....nie ty si blba, blby je ten v lekarni ktory ta neupozornil na uzivanie 😠 a hlavne dober celu davku , inac to nema zmysel ani zacat

cerkutka
6. mar 2012

@gerena ahoj, dakujem pekne 🙂 dnes som to uz dobrala chvaaalabohu...v piatok idem na kontrolu🙂 a ty si to brala?? ako dlho?? pomohlo ti?? mala si zapal?

cerkutka
6. mar 2012

este sa chcem jednu vec opytat, na laparoskopiu sa ide pred kazdym umelym oplodnenim? je to standardny postup?

slniecko001
6. mar 2012

@cerkutka ahoj, nie, na laparoskopiu ideš iba raz. Je to jedno z vyšetrení, ktoré musíš podstúpiť predtým ako sa žiada o IVF. Umelé oplodnenie sa odporúča ako posledná stanica, keď sa už vyčerpali všetky možnosti prirodzeného počatia. 😉

matelko1
6. mar 2012

@cerkutka ciphin som brala aj ja a ja som nemala ziadne tazkosti chvalabohu.....a laparoskopia tu podstupis pred ivf,inac by ti neschvalili ziadost.ja som mala laparoskopiu a herman ma chcel este raz poslat na LSK,len u nas primar mi uz neodporucal,kedze som mala priechodne vajcovody,tak herman ma poslal na hysteroskopiu,....uz som mala schvalenu ziadost ked som sla k nemu na utz a nasiel mi tam nejaky uzlik,ktory musel ist von,tak preto potom ta hysteroskopia....

cerkutka
7. mar 2012

@matelko1
@slniecko001 dakujem baby, haluz pre mna je ze mna tam neposlal na tu laparoskopiu...divneee...neviete preco?

slniecko001
7. mar 2012

@cerkutka možno preto, že chce vyskúšať najprv inú metódu a nie rovno IVF. Čo Ti povedal, aké má s tebou plány? Ja mám v správe záver "odporúčame na riešenie bezdetnosti IVF s očakávanou úspešnosťou primeranou veku"

cerkutka
8. mar 2012

@slniecko001 a preco ze primeranou veku?? kolko mas rokov teda ked to chces povedat....?? no ja mam napisane ze dalsi postup po porade s rodinnym gynekologom a tiez ze vzhladom na zapal ktory u mna nasli odporuca IVF ktore a ak chceme riesit tak by sme mali absolvovat endokinologicke vysetrenie - hmm divna sprava...