Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilli202
16. júl 2012

@linka este ze sa nebojim injekcie hahaha.a to co som ty pisala to su vsetky injekcie???tebe kto pichal.

linka
16. júl 2012

@lilli202 hej vsetky mas,pichala som si sama...

lilli202
16. júl 2012

@linka ale ved tolko injekci a len raz dene??tak to ty aj malo zvysit nie??aj ja si budem sama do brucha to treba nie

vieruska666
16. júl 2012

@lilli202 mludy sme ale ta po malickom tuzime velmi...a videla som mojho priatela svagrinu..mala malicke a zomrelo jej ale jej tehotenstvo nezodpovedne velmi...fajcila,pila,chodila po krcmach a ine veci,otiekla jej plodoa voda a ona bola doma este 55hodin a sa zz tohho smiala,tak nechapem to,ze take co deti maju alebo su tehotne su niektore nezodpovedne a my co tak tuzime po malickom tak nemozme mat ☹

lilli202
16. júl 2012

@vieruska666 no ved práve kto nechce ten má a kto velmi velmi chce ten nemá.

linka
16. júl 2012

@lilli202 vsetko zuzitkujes neboj sa,ved uvidis ako budes na tom..ja som len do brucha pichala

vieruska666
16. júl 2012

@lilli202 ved prave to...a to preco si pichate tie injekcie?

vieruska666
16. júl 2012

pocuvajte baby ja ked budem mat menstruaciu tak mam volat tomu dr.hermanoi a to za kolko ma objedna?

lilli202
16. júl 2012

@linka ty si zuzitkovala moja??teraz ty uz nedám pokoj..haha.do bruch som si este nikdy nepichla.niekto ty ukázal najprv?

lilli202
16. júl 2012

@vieruska666 hned mu zavolaj ako dostanes MS.on ta objedná asi na druhy den hned.pichat si treba injekci aby sa ty zvacsili vajicka.

vieruska666
16. júl 2012

aha..uz chapem...mozno,ze sa tam aj stretneme niektore 🙂 a dame kavejo...este dobre,ze tu je taka debato o tom bo to cloveku velmi pomoze... 🙂

vieruska666
16. júl 2012

a ked ti beru vajicka to si pri vedomi ci ako?ked mi da vysledky tak az potom mi predpisuje lieky a ine?

cerkutka
16. júl 2012

@anksunamonka vies co teraz ked citam prispevky tak aj mne povedal ze sa mam ozvat az koncom augusta,ale kedze ja som sa ani neplanovala ozvat skor tak ma to nenapadlo ze je to koly dovolenke...

vieruska666
16. júl 2012

@cerkutka dovolenkuju musia nanas nabrat vela vela sil 😉

linka
16. júl 2012

@lilli202 nie zvacsili vajicka 😀 ale aby si umelo naprodukovala viac vajicok 😉 aby bolo co oplodnovat...
@vieruska666 pod narkozou budes,az po vsetkych vysetreniach ti povie ortiel a pripadne lieky predpise 😉

cerkutka
16. júl 2012

@vieruska666 mne to nevadi aj tak chcem ist az koncom augusta a zacat s injekciami...ked tak citam baby tak zacinam mat strach z toho vsetkeho🙂

vieruska666
16. júl 2012

@linka no ja velmi zvedava co mi povie len dufam,ze to pomoze 😉 ....
@cerkutka ked som aj ja to vsetko citala tak som dostala z toho vsetkeho strach ale my to zvladneme kvoli malickemu 🙂

cerkutka
16. júl 2012

@lilli202 pocuuvaj caja, ja tu citam ze ty uz injekcie mas??odpadnem🙂) co si mi nepovedala?? tak ty kedy ides na to vhupnut??ani neviem ze uz ti schvalili papiere🙂

21majka
16. júl 2012

Pekny vecer Hermanovky,citam tu,ze doki sa chysta na dovolenku...neviete nahodou presny termin jeho dovolenky?Od kedy do kedy bude mat 'holiday'?Inak pozeram,ze mate presne take iste pocasie ako my tu,takze som trosku rada,aspon to nebude pre mna velky teplotny rozdiel,ked o tyzden priletim 🙂 🙂 🙂 Strasne sa tesim na SK 🙂

vieruska666
16. júl 2012

ja som mu dnes volala na mobil a mi povedal,ze 20mam mu zavolat,ze teraz maju dovolenkove obdoobie 🙂

21majka
16. júl 2012

@vieruska666 20 jula?ci augusta?

vieruska666
16. júl 2012

@21majka augusta draha 🙂

lilli202
17. júl 2012

@cerkutka sewas moja.nie nemám injekcie.len tam bolo napisané ze aké budem mat chápes????dneska som ich poslala.tak povedal herman ze do 20augusta by my mali prist.ty kedy ides uz na dovolenku??

lilli202
17. júl 2012

@linka jáááj prepác

21majka
17. júl 2012

ahojte,takze presny termin dovolenky Dr.Hermana neviete?Sa mi nezda,ze by mal on sam od teraz az do 20.augusta dovolenku -vsak to je vyse mesiaca 🙂

21majka
17. júl 2012

@lilli202 Ahoj lilli,mohla by si mi poradit ohladom toho vysetrenia ESHRE?Moj priatel je doma na SK a dajako sa nemoze dopracovat k nijakemu urologovi,co by to vysetrenie urobil komplet...mu povedali,ze vedia urobit zo vsetkych iba dva testy ☹

susanci
17. júl 2012

@bambula27 ahooj ano beriem 500 3 krat denne a zo zaciatku som bola ospala a bolo mi velmi zle ale už je to dobre ...ten začiatok bol ťažký ...urologa máme tu u nás v Michalovciach ...manžel už dostal prvé antibiotika zatial na týždeň a dalšie mu dá až ked dojdu ešte jedne výsledky a tiež bude u neho pokračovať pol ročna liečba ako u mna ...tak dúfam že nám lieky pomôžu a do konca roka otehotniem 🙂

slavka_2012
18. júl 2012

@21majka ahoj majka,,,mojmu priatelovi urobila testy vsetky co potreboval v ramci ESHRE jeho obvodna lekarka,,,vobec s tym nemala ziaden problem ,,,,,,vysledky boli po tyzdni 😉

cerkutka
18. júl 2012

@lilli202 on asi do 20 augusta tam ani nebude, tak to vidim ze vela bab sa vtedy akurat chysta 🙂 tak dufam ze toho nebude mat vela🙂

slavka_2012
18. júl 2012

Dievcence nema niekto Gonal-450 na predaj? alebo neviete o niekom,kto uz nepotrebuje