Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

anksunamonka
19. júl 2012

@linka dakujem si velmi zlata 🙂 tiez si myslim, ze davat zas 100 eciek, tak predsa len je to polozka.

ale mozno on povie, ze musi vediet, ci sa v nas nieco za ten rok nezmenilo a bude chciet zopakovat testy a mozem si prichystat korunky zas 😕

linka
19. júl 2012

@anksunamonka urcite nebudes uz platit,ja si myslim,ze je to jednorazovy poplatok 😉

anksunamonka
19. júl 2012

@linka uvidime , ked budes teda moct, spytaj sa prosiiiim 😵

lilli202
19. júl 2012

@bambula27 dost sú drahé ale co uz musime vyplatit ked sme sa pustili do boja...nie??a aj dobojujujeme.:D:D

lilli202
19. júl 2012

@anksunamonka podla mna este raz budes platit.ved uz to bolo pred rokom odvtedy sa vela veci mohlo zmenit..

lilli202
19. júl 2012

zeny moje uz od teraz zacnem mat strach neviem od coho ale bojim sa ako to dopadne ked my schvalia ziadost.ako prebehne odber injecie vsetko.

cerkutka
21. júl 2012

@slavka_2012 ahojky ako sa mas??🙂 pocuj citam ze chudnes...to si nabrala z tych injekcii??

cerkutka
21. júl 2012

@lilli202 aj ja mam strach...hrozny🙂) ale tak co uz..ked sme sa na to dali tak to dako dokopeme do zdarneho konca🙂) ja len dufam ze do toho augusta sa nam este nieco podari aj bez umeleho ked nie tak potom uz nie je cesta spat🙂)

slavka_2012
21. júl 2012

@cerkutka ano snazim sa schudnut 😉 pocas stimulky a cakania na Ket som pribrala z liekov a injekcii 8kg ☹ teraz mi strasne prekazaju 🙄 musela som si nieco vacsie prikupit...zatial oddychujem a stale hladam ten Gonal...

lilli202
21. júl 2012

@cerkutka aj ja mám strach....uz uz uz dokopeme.........

deni73
22. júl 2012

@lilli202
A čoho sa bojíš? Nie je to až také hrozné. Injekcie ti vysvetlia, ako pichať, zvykneš si, a odber sa koná v narkóze. Kľudne sa tu pýtaj, čo ťa zaujíma, určite ti poradíme. My ženy sme silné, vydržíme všetko. 🙂

cerkutka
23. júl 2012

@slavka_2012 och faaaakt?? ty kokooos....to sa z tych injekcii tak pribera? odpadnem🙂

cerkutka
23. júl 2012

@deni73 ahoj..odbeer sa kona v uplnej narkoze?? to som nevedela...

slavka_2012
23. júl 2012

@cerkutka neboj sa mozno nepriberies 🙂 kazda reaguje na injekcie inak,, 😉

deni73
23. júl 2012

@cerkutka Áno, je v narkóze, ale trvá to iba cca 10 minút, ale riadne musíš predtým absolvovať predoperačné vyšetrenie. Trochu si pospíš potom, môžeš trochu potom krvácať alebo špiniť. Ale ja som nič také nemala. 🙂

deni73
23. júl 2012

@cerkutka Neboj sa, berieš ich tak krátko, že nestichneš ani pribrať. 🙂 Ja som pri stimulke nepribrala ani jedno kilo.

cerkutka
23. júl 2012

@deni73 a bola si uspesna?? presne nad tym som uvazovala ako za takyto kratky cas priberu

cerkutka
23. júl 2012

inak baby, poculi ste uz niekedy o jonasovej metode? moja svagrina o tom niekde pocula vyskusala to a hned otehotnela a to sa jej plodne dni (podla kalendara) vobec neprekryvali s plodnymi dnami ktore vypocital ten pan. haluz...

deni73
23. júl 2012

@cerkutka Bola som úspešná na tretíkrát... Držím palce.

cerkutka
23. júl 2012

@deni73 super🙂 a kedy to bolo??

lilli202
23. júl 2012

Ahoj deni. Neviem tak od vsetkeho sa bojim ja som taky bojko. Sestricka my pichne? ???ale ja som si pozerala na nete ze ja mam 4injekcie a 3tabletky to sa aj pocas tehu Berkeley???

deni73
24. júl 2012

@cerkutka Začiatkom septembra. Teraz mám pri sebe 2,5 mesačného synčeka. 🙂
@lilli202 A tebe odporúčal ivf? Si taká mladá... Počas stimulácie si sama budeš pichať injekcie, s veľmi tenkými ihlami, do bruška, budeš chodiť na ultrazvuk, ako ti rastú folikuly. Nasleduje odber a vklad, vtedy už ln berieš lieky, a keď sa potvrdí tehotenstvo, ešte nejaký čas treba brať lieky.

lilli202
24. júl 2012

Hej hej odporucil my ivf +icsi este ze sa nebojim ihly ty sii uz davno bola vsak ..aha tak dufam ze to sa to podari na prvy pokus. U vas mal kto problem ja som v poriadku bola som aj na laparke aj tam je vsetko oke manzel ma astheno.

lilli202
24. júl 2012

@deni73 Hej hej odporucil my ivf +icsi este ze sa nebojim ihly ty sii uz davno bola vsak ..aha tak dufam ze to sa to podari na prvy pokus. U vas mal kto problem ja som v poriadku bola som aj na laparke aj tam je vsetko oke manzel ma astheno.

deni73
24. júl 2012

@lilli202 Prvýkrát som mala asi pred rokom a pol, a naposledy začiatkom augusta, z ktorého sa mi narodil synček. U nás bol problém u mňa, hormonálny. Tak všetko dobre, drž sa.

lilli202
24. júl 2012

@deni73 ale aspon sa ty podarilo.mala si mrazacikov?teraz je tyzden co som poslala papiere .a odber u vas dopadlo ako.bolelo to potom??,ja sa toho uspania bojim.aj teraz som bola na laparke a po prebudeni som velmi kaslala a bolelo my brucho toho sa bojim ze my bude brucho boliet velmi.

deni73
24. júl 2012

@lilli202 Ani pri jednom som nemala mrazáčikov, dosť zle som reagovala na stimuláciu, a mala som vždy iba 2-3 folikuly. Odber je úplne v pohode, pospíš 5-10 minút, zobudia ťa a presunú do druhej miestnosti. Tam ešte pospíš, koľko chceš. Ideš potom k dokimu, povie ti, koľko vajok získal, a určí, kedy bude vklad. Nič mi okrem malátnosti nebolo, trošičku bolí brucho ako pri ms. Skús myslieť na to, že už máš vajíčka oplodnené, a onedlho budú v brušku. 🙂

lilli202
24. júl 2012

@deni73 tak tebe to vyslo dost draho.aj trikrá si posielala papier do poistovni????no tak to vydrzim ked len tak to bude boliet.ty si mala 3krát odber???a vklad ako prebieha??boli to??haha.aj pri laparke my dali taku ruzovú tabletku aby som nebála aby som bola odvaznejsia.

21majka
25. júl 2012

Ahojte snazilky-hermanovky 🙂 Tak sa vam hlasim z krasneho tepleho Slovenska a som nesmierne stastna,lebo som sa aj ja dockala vypisanie ziadosti od Dr.Hermana-aj ked to bolo na poslednu-najposlednejsiu chvilu aka sa dala.Zobral ma dnes poobede a to uz ma oficialne dovolenku 🙂 🙂 🙂 Vysiel mi uplne v ustrety,len kvoli mne urobil taku vynimku,ze ani sam nechapal,ze ako som ho prehovorila 😀 😀 😀 Takze zajtra nesiem do poistovne papiere a mozem kludne zacat nakupovat a chystat sa na dovolenku...boze aky velky kamen mi spadol zo srdca 😀 Krasny vecer 🙂

slavka_2012
26. júl 2012

@21majka tak to som stastna s tebou majka 😉 pekne si uzi tu dovolenku a to bude super dovolenka,,,babska jazda 😀 😀 😀 troska vam zavidiiiiiiiiim 😉 😉 😉 troska viac ,ale v dobrom 😉 mozno sa potom stretneme u dr.Hermana 😉