Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

cerkutka
21. aug 2012

@21majka ahoj🙂 aj ty cakas na schvalenie ziadosti? este stale?

cerkutka
21. aug 2012

@lilli202 vies co je divne? ze to posali priamo lekarovi a nie tebe...lebo mne ked prisla ziadost o doplnenie tak prisla mne domov nie jemu, ja som to potom zobrala a isla som za nim aby mi dal vsetky veci co odo mna ziadali. ale neprislo mi to ako "neschvalene" iba ako "ziadost o doplnenie"

ixi
21. aug 2012

@amali ahoj kedy ides na kontrolu? a kolky den pichas?

lilli202
21. aug 2012

@cerkutka no jemu kto poslali ja neviem preco ani to neviem co tam bolo napisane ci doplnit alebo neschvalena dufam ze my to schvalia ty kedy ides na to

lilli202
21. aug 2012

@21majka ahoj hej dam vediet okolo piatka tam zavolam som zvedava Co my povie

keterin1
21. aug 2012

ahojte, ja som tiez chodila ku hredzakovi, no nepacilo sa mi ako uzavrel moje monitorovanie menštruacie, nakolko bola bez ovulacie okamzite mi vypisal ziadost a ze si mam pripravit 600 euri. ja som bola este pred tym na laparoskopii potvrdili mi endometriozu, a spermiogram mierna teratozoospermia no nic strasne....nakoniec som skoncila u docentky toporcerovej a ta mi minuly tyzden urobila IUI a teraz som nervozna jak pes a na krv az 30teho idem, aj ked som si robila test a ten ukazoval dve ciarky moze ist o plany poplach a o to viac som na nervy...uz len vydrzat,,,

amali
22. aug 2012

@ixi dnes je 7 deň a ked dostanem menzes tak mu mám zavolať a objedná ma 🙂

xeni81
22. aug 2012

Kto ide zajtra k Hermanovi?

ixi
22. aug 2012

@xeni81 ja mozno sa stretneme 😀

xeni81
22. aug 2012

@ixi o koľkej?

ixi
22. aug 2012

@xeni81 ahoj som objednana 9.10
a ty?

xeni81
22. aug 2012

ja 8.20 🙂

bambula27
22. aug 2012

ahojte dievcata...Povedzte mi, poslal Herman vase polovicky na uroandrologicke vysetrenie? A tie odbery, ktore odporucil manzelovi pred IVF...to vam tam urobili vsetko u urologa? Ci kde to bude musiet riesit?

slavka_2012
23. aug 2012

@keterin1 silno drziiiiiim palce aby tam boli dve // 😉 a krvicka bola pozitivna 😉

cerkutka
23. aug 2012

Baby boli ste uz niektora u Hermana odkedy sa vratil z dovolenky? asi ma toho teraz riadne vela co?🙂

cerkutka
23. aug 2012

@bambula27 ahoj..tie vysetrenia su asi potrebne vzhladom na europsku smernicu alebo nieco take.
Myslim ze vacsina bola urobena u urologa a niektore aj u jeho "domovskeho lekara" - uz si presne nepamatam

matelko1
23. aug 2012

@bambula27 ano mojho mm tam poslal a bol v KE u dr hrivnaka.odovzdal vzorku a bral mu vyter,vraj ho to strasne bolelo...potom prisiel na kontrolu a to bolo vsetko,dala som dokimu papier,precital a stacilo.potom uz nikde nebol...

bambula27
23. aug 2012

@cerkutka
@matelko1 dievcata, bol mm dnes u urologa, vystresovany tam siel, chudacik 🙂 ani mi presne nevie povedat, co vsetko mu vysetril - vraj moc, spermiogram, nejaky ultrazvuk....ci urobil vyter, to nevie, ale uvidim dnes vecer doma, ked uvidim spravu. Odbery mu nakoniec urobim ja na nasej ambulancii, nastastie nase laboratorium robi vsetko, co on potrebuje

slniecko001
23. aug 2012

@cerkutka ahoj, ja som dnes bola, bol tam relatívne kľud. 😉

xeni81
23. aug 2012

@cerkutka Aj ja som bola dnes, bolo to relatívne v pohode, v norme 🙂

lilli202
23. aug 2012

A co vam povedal dievcence

xeni81
23. aug 2012

@lilli202 ja začnem pichať Puregon, budúci týždeň idem na kontrolu, skúsime IUI

lilli202
23. aug 2012

Ty si ale sikovna kedy si zacnes pichat

xeni81
23. aug 2012

@lilli202 dnes, len počkám kým príde manžel domov z roboty

lilli202
23. aug 2012

Juj a nebojis sa kde robi manzel

xeni81
23. aug 2012

@lilli202 ani to nebolo také hrozné 🙂

keterin1
24. aug 2012

ahojte tak nam ta inseminacia vysla na prvykrat vcera som bola na krv a som tehotna...drzim vsetkym palce aby sa postastilo, nam konecne po 2,5 roku

slniecko001
24. aug 2012

@lilli202 mne napísal HAK na 1 mesiac, asi preto, lebo mi mešká ms 3 týždne a po vybratí ideme tiež pichať. Ale dnes som ms dostala, tak mu idem volať, či tá HAK je nutná, či to nepôjde aj bez toho.

cerkutka
24. aug 2012

@bambula27 no ani moj nevedel co vsekto mu urobili, poslala som ho s papierikom od Hermana nech mu urobia vsetky vysetrenia a potom sme uz iba cakali na vysledky a ked som to priniesla hermanovi tak mu to stacilo, ja sama do tychto medickych veci moc nevidim ale viem ze sme isli podla vsetkych poziadaviek krok za krokom aby sme mali vsetky vysetrenia ktore pozadoval. tam by mu mali vysetrovat aj take veci ako HIV vyrusy a ine pohlavne choroby vsak?