Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

cerkutka
17. sep 2012

@slniecko001 bolest prs je individualna, mna napriklad nikdy nebolia, resp. malokedy. a tiez som citala ze sice je to signal tehotenstva ale nie u kazdeho. Ved si urob tehu test niekedy v stredu ja by som asi nezvladala cakat na krvny...🙂

cerkutka
17. sep 2012

@bambula27 ty kokoooos🙂 to si mala akeee rychle...este ze si s tym uz bola vyrovnana..teda sama so sebou🙂 ja som na to potrebovala dake 4-5 mesiacov aby som sa odhodlala do toho ist...sice este stale som v rozmyslani 🙂 super...!! a ako dlho mas pichat? jkedy mas vklad?

cerkutka
17. sep 2012

@xeni81 vies co je divne? mne on povedal ze IUI je zbytocne vyhadzovanie penazi za sex...- fakt tak to povedal, ze je to to iste co sex akurat za to platis.

bambula27
17. sep 2012

@cerkutka No vyrovnana som celkom nebola, boli to zvlastne pocity po pohovore, ked nam povedal vysledky a ze odporuca IVF+ICSI. Ale pozri sa, ... uz po babätku velmi tuzime obaja, tak na co cakat a trapit sa? Najmladsia uz tiez nie som, do 30r. by som to rada stihla...a dolezity bod je, ze problem je vraj na oboch stranach. No....netusim ako to pojde dalej, dostala som 4krabicky Diphereline, kde je 7 injekcii, cize dokopy 28. O 10dni mam ist na kontrolu...a ja netusim ako dalej, ze kedy zacnem s Gonalom a zvysne lieky, ani kedy bude odber ci vklad. Nemam sajnu. Ja pri nom nemam sancu sa nieco opytat, obaja so sestrickou sa niekedy tvaria tak, ze uz ta co najskor dostat von z miestnosti 😀

amali
17. sep 2012

@bambula27
@xeni81 tak ja som si pichala s inzulinkami a na puregon som mala pero 😉

amali
17. sep 2012

@bambula27 takže máš dlhý protokol...

bambula27
17. sep 2012

@amali tak to by inzulinky by boli naj ;) to je kratka ihlicka. No ano, dlhy protokol. Nevies ako ten dlhy protokol prebieha? ako a ako dlho?

amali
17. sep 2012

@bambula27 teraz som ho absolvovala tak to viem 😀 noooooooo najprv si picháš diphereline, ja som si pichala každý deň v tú istú hodinu potom som išla na kontrolu asi o 10 dní neviem už presne, po kontrole som začala pichať aj puregon každý deň v tú istú hodinu potom kontrola, po kontrole pokračuješ dalej v pichaní ale dostaneš aj injekciu pregnyl ktroú si dáš pichnúť večer na pohotovosti pred odberom vajíčok, popri tom berieš aj lieky čo ti predpíše a potom už samý odber vajíčok...neviem aké lieky dal tebe ale u mna to bolo takto 🙂 trvá to zhruba mesiac

bambula27
17. sep 2012

@amali takze mesiac??? 😅 ja som myslela, ze to trva viac, ovela viac. Ja mam Diphereline, potom Gonal 450, Pregnyl a Duphaston. Prva injekcia za mnou 🙂 neboliiii to. O 10 dni mam ist na kontrolu

21majka
17. sep 2012

@bambula27 Ahoj baambula,to vazne???Hned si zacala so stimulaciou?Tak to si ma strasne prekvapila,ale milo 🙂To je SUPEEER!!! Drzim prsteky nech to zvladas a nech je vsetko v najlepsom poriadku.Niekedy je fakt najlepsia vec vhupnut bez zbytocneho rozmyslania rovno do toho. 😎 😎 😎

amali
17. sep 2012

@bambula27 ty máš Gonal a ja som mala Puregon, ale ostatné som mala to isté ... ja som si začala pichať 16. augusta... odber vajíčok som mala 7. septembra a vklad som mala 12. septembra a teraz čakáme na pozitívny výsledok 😎

21majka
17. sep 2012

@amali ahoj amali a tebe sa ako dari?ako sa mas a ako sa citis???Dufam,ze embryjko uz je uhniezdene 🙂 🙂 🙂

amali
17. sep 2012

@21majka dobre moja, cítim sa tak normálne nijako zvláštne... 24 ideme na krv a uvidíme či sa to podarilo alebo nie 😉

21majka
17. sep 2012

@amali tak len davaj na seba pozor a nech je test pozitivny 🙂 🙂 🙂

xeni81
17. sep 2012

@amali keď si mala schválenú žiadosť, koľko si platila za Puregon?

amali
17. sep 2012

@xeni81 platila som 58 eur za jedno balenie a mala som ich 5

bambula27
17. sep 2012

@21majka Ahoj majiii 😉 Sama som necakala, ze to pojde tak rychlo a teda tak skoro. Teraz jedina vec, ktorej sa budem obavat, ze to nevyjde ☹ Pocitam s tym samozrejme, ale nechcem to. A dakujem ti velmi krasne. Inak, mozno aj ty budes coskoro letiet na SK 🙂

bambula27
17. sep 2012

@amali jeeeej, to islo teda pekne rychlo. A to vsetkych 28 injekcii Diphereline musim pichat? Tak len tie mi vyjdu na mesiac. Juj, takze este tyzden musis vydrzat...to musia byt dlhe dni cakania, co? Silno drzim paluchy, nech je to USPECH ako hrom a nech je vsetko o.k. 😉

bambula27
17. sep 2012

@amali a este....nevies nahodou, ci mozem kombinovat tie injekcie s antibiotikami? Momentalne som dost chora, doktorka mi povedala, ze by sa hodili antibiotika, ale neviem, ja by som ich radsej nedavala, nech je organizmus "cisty" a pripraveny...

amali
17. sep 2012

@bambula27 na toto ti neviem odpovedať, ale ja by som ich nebrala a čo sa týka injekcií tak diphereline ti ostane navyše jedno balenie mne tak ostalo 😉

matelko1
18. sep 2012

@slniecko001 len si pockaj na krv,ta je najistejsia...niekedy test neukaze....a ked ta bolia prsia a boli v podbrusku,tak to je dobry signal....
mna pri ET boleli prsia,pichalo v podbrusku.ja som pri ET testla,ukazala sa len / ciarka a potom som uz panikarila,ze to nevyslo a bla,bla,bla a nakoniec som sla na krv a bola som tehu,zial v 7tt som potratila,ale nevzdavala som sa,hned som sla do boja na dalsi mesiac.mala som mrazaciky a KET vysiel a mam dvojky a hlavne som si povedala,ze netestujem.pri KET nemala som ziadne priznaky,nic ma nebolelo,takze u kazdej je to ine...kazde tehu je ine....
tak drzim palce ... 🙂

slniecko001
18. sep 2012

@matelko1 môžem hneď na ďalší mesiac absolvovať KET? Nie je potrebná pauza?

linka
18. sep 2012

@slniecko001 ahoj,este nemysli na KET,ani ja nic necitim,pockam si na krv....ale na KET mozes ist hned dalsi mesiac 😉

linka
18. sep 2012

@lilli202 a ty ako so ziadostou moja?

slniecko001
18. sep 2012

@linka Ja len tak uvažujem, lebo predtým mi 1. IVF nevyšlo, 2x KET nevyšlo, 2. IVF nevyšlo, ďalšie KET vyšlo, ale to som si po prenose zobrala 2 týždne dovolenky a poctivo som doma oddychovala. Som pripravená aj na variantu, že to nevyjde, v piatok idem na krv, tak uvidíme. Mám také zmiešané pocity. 😔

linka
18. sep 2012

@slniecko001 verim ti,ani u mna to neni ono,tiez som bola na 1ivf-uspesne,ale odislo,dva kety uspesne,ale odisli babulky,tak tiez to beriem s rezervou...je to tazke mysliet pozitivne po tolkych sklamaniach ☹

cerkutka
18. sep 2012

@bambula27 hmm hej poznam to...je to take cele zamotane🙂 aj ja tam zajtra idem a tiez neviem naco vlastne🙂) uvidime, budem mudrejsia az ked sa odtial vratim (aj to nie je iste) 🙂 tak drzim palce🙂

slniecko001
18. sep 2012

baby, boli ste niektorá na test HCG v centre? Vyšetrujú to priamo v CAR, alebo to niekam posielajú? Doky mi povedal, že do 3 hodín by bol výsledok u nich. Tiež sa za to u nich platí alebo to robia v rámci IVF, aby zistili, či sa to podarilo? Rozmýšľam, či ísť do CAR alebo k svojmu gynekológovi. 😒

linka
18. sep 2012

@slniecko001 ja som bola raz,nic som neplatila,vysledok bol do 14.00,do 9.00 tam treba byt na krv,oni to robia priamo v care 😉

lamilka
18. sep 2012

tak ja idem stvrtok na prvu IUI.idem tam s takymi zmiesanymi pocitmi, ked si tu citam, ze niektorym to hned neodporucil , ze je to len mrhanie penazi a nam hned naordinoval toto.tak neviem, no.ale ked sa nepodari, co asi nie, tak idem hned na IVF.je to asi mrhanie penazi a casu.